🎭 Като две капки вода - сезон 9 All Stars, тема 2

  • 26 083
  • 818
  •   1
Отговори
# 30
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 859
Скрит текст:
Благодаря за темата.
На Михаела й се падна песен в нейната стилистика, така че тя най-вероятно ще победи.
Къци ми е супер неприятен.
Милица много я харесвам. По-атрактивни песни очаквах за нея. До сега скука....
Азис изобщо не е за това предаване.
От Фики и Рафи очаквам отлично представяне. Най-добре влизат в образите и се раздават според мен.

В повечето случаи побеждават участници, които са много далеч от тяхната стилистика.
Дано не победи Михаела. Но и без това е фаворитизирана, а с тази песен, която й се падна, съвсем е облагодетелствана... Затова заложих на нея, а не защото много ми харесва това положение.

# 31
  • Мнения: 1 861
Желание да си пусна отново клипчетата - само на Фики и Михаела. Многооо слаби изпълнения вчера, не съм доволен. Иначе за другия понеделник Мишето ще има трудна задача ако ще имитира и 3те - Jessie J - плътност и силен  глас с дране/много хубав глас между другото/ + Ариана/всички знаем, че я може/ + Н. Минаж /яко рап/. Не мисля, че ще се справи много добре. С имитация на Веско аз лично съм доволен, очаквахте бетер Веско Маринов ли да излезе и то от жена. Имитацията беше повече от добра и аз Михаела не чух в това изпъление + мимики и жестове в 10ката.

# 32
  • UK
  • Мнения: 957
благодаря за новата тема

Михаела вчера беше като Веско Маринов на екстази - не спря да подскача, супер пренавита като пружина беше, образът почти успя да отиде в пародия. Той вярно, че е експресивен, ама баш толкова не е (баба ми на малко ли концерти ме е карала да ходя).

Другата седмица мисля, че Фики ще победи, сетих се за имитацията на Стиви Уондър миналата година и колко голямо старание вложи.


Аз много исках All stars, но идеята на All stars според мен трябваше да бъде предаване с победителите само - да се покажат най-добрите от най-добрите, с нови образи и песни. Сега е някакъв миш-маш, но все пак, нека не забравяме, че трябва да има хора, на които с чиста съвест да се пишат тройки и четворки. Само че селекцията на песните до този момент е пълна трагедия и водещите изобщо не са забавни. Уговорка с продуцента 100% има, вероятно не за всички образи, но няма да се учудя да договарят няколко, които участникът би искал да направи.

# 33
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Михаела преиграваше, все едно е ударена от ток.

# 34
  • Sofia
  • Мнения: 4 575
Как ми липсват актьори.....
Прогресивно намаляваха сезон след сезон, докато сега единствено Милица ги отсрамва. Къци дори не знам къде да го причисля.
В крайна сметка идеята е имитация, не песенен конкурс, където така или иначе пеят чужди песни!
Не го разбирам това...

# 35
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 263
Темата е много красиво оформена - благодаря 𝐒𝐦𝐢𝐥𝐞𝐲𝐬 bouquet
На мен ми се иска да гледам  повече съвременни песни но не Ариана Гранде - то е ясно че за Михаела е лесна, но при оценяването се взима под внимание и трудността за изпълнителя - не същото като да имитираш другия пол Simple Smile

# 36
  • Мнения: 5 120
Благодаря, Smileys, за прекрасно оформена тема( за пореден път, страхотна си)!
Аз прехвърлям изпълненията и до сега само първото на Фики  ме закова да гледам. Дано живнат,защото ако я карат така, ще е жалко.

Последна редакция: вт, 02 мар 2021, 15:38 от cardu

# 37
  • София
  • Мнения: 4 884
Като гледах новите песни за следващия лайф, единствено на Фики му се падна нещо интересно според моя вкус. И още една мелодична песен се падна, но не помня кой извади късмет с нея.

Всичко останало е някаква ужасна боза.

# 38
  • Мнения: 22 867
𝐒𝐦𝐢𝐥𝐞𝐲𝐬,

Нямам претенции за песните и изпълнителите, които се падат, искам само, като гледам имитациите, да са сполучливи, забавни, интересни. Гласувах за Фики, той ми е откритието! Simple Smile И Къци харесах снощи!

# 39
  • Мнения: 5 686
И на мен Михаела не ми харесва като преиграва и създава почти пародиен образ. И в предишното й участие беше така. Не мога да отрека, че пее много добре. Но няма и излъчване.

# 40
  • София
  • Мнения: 1 891
Не мога да повярвам как любимото ми шоу се превръща в елементарна боза,с подсладител.
Липсва ми Рачков,липсват ми актьори,липсват ми добри песни.Дори операторите като че се дънят.Скука глобална.
Гледам по инерция с надежда на бутона да се падне нещо.но уви.И третият концерт ,лично за мен,ще продължи вялото излъчване на това шоу.
Репликата на Геро към публиката -:станете на крака!....направо ме покърти.

# 41
  • София
  • Мнения: 4 884
Е, каква е причината това шоу да се усеща толкова изхабено?

Липсата на Рачков? Участието на едни и същи муцуни? Тъпият избор на песни?

# 42
  • Мнения: 914
Не мога да повярвам как любимото ми шоу се превръща в елементарна боза,с подсладител.
Липсва ми Рачков,липсват ми актьори,липсват ми добри песни.Дори операторите като че се дънят.Скука глобална.
Гледам по инерция с надежда на бутона да се падне нещо.но уви.И третият концерт ,лично за мен,ще продължи вялото излъчване на това шоу.
Репликата на Геро към публиката -:станете на крака!....направо ме покърти.
Ох..И аз съм в твоята ситуация. Няма да забравя, че преди години, колкото и домашни да имах НИКОГА не пропусках шоуто (въпреки, че можех да го гледам на запис). Особено първите три сезона беше голям кеф, любимият ми е този с Ненчо. И да, бавно, но не славно, пропада. Подяволите..

# 43
  • Мнения: 15 538
Е, каква е причината това шоу да се усеща толкова изхабено?

Липсата на Рачков? Участието на едни и същи муцуни? Тъпият избор на песни?

Съвкупност от трите

# 44
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Според мен Маги реши, че шоуто е толкова добро, че може да върви и по инерция. Ще махне Рачков, ама няма да се забележи; ще направи All Stars, ама че ще е само All без Stars, е, кой ще го забележи; няма да смени журито, ама хората така и така са свикнали с него. Да, ама не! Един Фики цяло шоу не прави. Превърна се в "Като две капки боза", което е много жалко.

Общи условия

Активация на акаунт