Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

🎭 Като две капки вода - сезон 9 All Stars, тема 2

• 23 506
  • 818
  •   1
Отговори

Анкета

Кой смятате, че би заслужил Вашия глас?

Опции:

* Може да изберете максимум 2 опции.

# 810
  • Варна

Много тъжно ми стана от финалния надпис. Светла му памет на Косьо Марков!

Светъл път на душата му!
R.I.P. 🥺

# 811
Много тъжно, знам какво ще си слушам днес 😥😥😥

# 812
  • в резерват
Поли  сякаш с тъмна коса е по-симпатична. Другото хубаво не мога да кажа за нея тази вечер. Добре, че са Софка и Фики да разчупват с лафове и нелеп вид. Другите ми се сливат нещо кой какво и как е пял. На Азис кокоренето ми  приличаше на Хилденото. И верно все едно го переше тока.

Единствено Рафи ми стопли вечерта. Стана ми едно такова коледно и уютно, не ми се искаше да спира да пее.
 Независимо от нелепата  класацията,   за мен това беше първото място.

А  тази класация  с тия нови условия, гласове на ментори,  , приравнявания и надцаквания   е следващото излишно нещо в това шоу след Хилда Казасян.

# 813
  • У Диспансера ...♥♥♥
Че той и Геро се изцепи тая вечер, чухте ли го още в началото мисля след изпълнението на Поли.
Каза на Фънки:- Айде моля ти се не ми говори като някои аутист (демек провлачено)
Ми за мен това не беше смешно изобщо.

# 814
Мислех, че ще направят изпълнението на Рафи с холограма. Да го накарат да пее на балкона на тази температура не ми се струва много разумно - и да не е болен, като нищо може да се разболее...
Как точно да стане с холограма - да я "предават" на живо ли?
Пък и при положение, че Рафи е под карантина, няма как екипът да влезе у тях. Терасата беше единствено възможният начин. Все пак той не е стоял там през цялото време. А и не е чак толкова студено.

# 815
Миналият път беше голям фурор и смях с гологъзенето на Фики и хайде сега във всяко негово участие ще му дават такива образи. Един път е смешно, след това...
Излиянията на Поли при даването на точки бяха смешни, тази жена кога ще престане да се изразява като тийн, очаквах да каже "брато". Приличаше ми на Люси Дяковска, а не на Майкъл.
Песента на Камелия е любима не само на Джокович, а и на половин Сърбия, но не толкова заради Камелия, а заради филма в който я използваха. Филмът Южен вятър би всички рекорди там.

# 816
  • София
А някоя добра душа може ли да напише песните за другата седмица, че баш преди бутона ни спря тока. 😆

# 817
Глуповата ли е , не е пред камери от вчера...
Като не е симпатичен човека, всяка грешка се гледа под лупа.
Като търсят слава и прожектори, ще трябва да се научат да внимават какво говорят. Някои по трудния начин.

Абсолютно неуместен коментар, както и на всички останали предвид факта, че тя си каза, че е заради грима ама нали е Мишето- вече разкостена на няколко страници. Нима човек не може да греши, дет се вика айде хвърлете камък ако сте безгрешни Wink Смешни ставате понякога, защото повечето тук чувате, което искате да чуете да има какво да щракате по клавиатурите.

Като цяло епизода ми хареса, Мишето ми беше за 3-4 място в личната класация като на първо място Рафи. Доволен съм забавлявах се, а Милица - много добра, но исках Purple Rain на Nicole.

# 818

Общи условия

Активация на акаунт