🎭 Като две капки вода - сезон 9 All Stars, тема 2

  • 26 075
  • 818
  •   1
Отговори
# 795
  • Мнения: 3 068
Михаела много сгафи,но явно в България , за добро или за лошо, не сме хипер чувствителни по темата. Каквато и да е причината за коментара ( грим, глас ,т.н. ) е грозен. Недопустим за публична личност. Дори не се усети, за да замаже.

# 796
  • Мнения: 15 454
Харесаха ми песните на бутона. Другият понеделник ще е доста селен според мен. Мисля, че дори и Азис ще се развихри, като  Сандра - много ще му лепне този образ

# 797
  • UK
  • Мнения: 957
Михаела много се изцепи. Ако беше някъде извън България, утре медиите щяха да я разкостят.

Поли миналия път на Преслава и 'Лъжа е' не спря да реве, сега с баш чалгата на Камелия да я видим. Така ѝ се пада Satisfied

# 798
  • Мнения: 464
Мислех, че ще направят изпълнението на Рафи с холограма. Да го накарат да пее на балкона на тази температура не ми се струва много разумно - и да не е болен, като нищо може да се разболее... Тази вечер нямах фаворит, за съжаление. Но най-много ме издразни тази досадна реклама на виното - прекаляват!

# 799
  • DE
  • Мнения: 9 068
Е, каза Мишето, че е заради грима.

# 800
  • София
  • Мнения: 6 129
Михаела много се изцепи. Ако беше някъде извън България, утре медиите щяха да я разкостят.

То и тук би трябвало да я подкарат.

Много тъжно ми стана от финалния надпис. Светла му памет на Косьо Марков!

# 801
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Поне да се беше извинила и да дообясни защо не иска черен (понеже трябва да се боядисва).
Е, каза Мишето, че е заради грима.
Да, точно - каза нещо, че трябвало пак с маска или нещо такова и се държеше за брадичката. Може би затова стана така, че все едно го смотолеви, или пък може би не се чу поради липса на микрофон. Не се разбра.
Бе ще има сега нападки и обвинения в липса на политкоректност. В днешни времена човек трябва всяка думичка да си премерва. За мен доста се преекспонира това, но...

# 802
  • Мнения: 348
На този бутон дали се падна нещо от 21век? Освен Риана де, която разбира се има само една песен, а Бионсе както спомена някой по-рано от толкова години на сцена милата с две, три. Сега грамито сигурно пак за single ladies го взе.
Поли с Камелия другия път пак ще са големи превземки. И недоумявам защо слагат групи на бутона. Изобщо не е интересно интърканото чудене на водещите кой пък ще да е имитираният.

# 803
  • Мнения: 914
Поне да се беше извинила и да дообясни защо не иска черен (понеже трябва да се боядисва).
Тя каза нещо, че трябвало пак с маска или нещо такова и се държеше за бръдичката. По-скоро го смотолеви, де, или пък не се чу поради липса на микрофон може би.
Бе ще има сега нападки и обвинения в липса на политкоректност. В днешни времена човек трябва всяка думичка да си премерва. За мен доста се преекспонира това, но...
И за мен се преекспонира, но в тоя случай наистина изказването звучеше адски расиско. Дете на 5 би го разбрало.

# 804
  • Мнения: 3 494
Много са досадни тези реклами на просекото.
На Рафи дали ще му свърши карантината до другия понеделник? Че малко тесничка ми се видя терасата за седем души. Simple Smile
Михаела направи голям гаф, недоумявам как можа да се изцепи така.

# 805
  • Мнения: 11 944
Е хайде сега. Ясно защо го каза Михаела, но не се усети. Заради грима. Толкоз. Да, да. Можеше да премери думите, ама и човек не е убила.

# 806
  • Варна
  • Мнения: 7 146
То ще ѝ се връща с Удо... Wink

# 807
  • Мнения: 536
Поне да се беше извинила и да дообясни защо не иска черен (понеже трябва да се боядисва). Усет под нулата.
Каза го, спомена нещо за маската. И въпреки всичко беше неуместно.

# 808
  • Испания
  • Мнения: 37 503

Много тъжно ми стана от финалния надпис. Светла му памет на Косьо Марков!

Светъл път на душата му!

# 809
  • Мнения: 3 068
Глуповата ли е , не е пред камери от вчера...
Като не е симпатичен човека, всяка грешка се гледа под лупа.
Като търсят слава и прожектори, ще трябва да се научат да внимават какво говорят. Някои по трудния начин.

Общи условия

Активация на акаунт