🎭 Като две капки вода - сезон 9 All Stars, тема 2

  • 26 085
  • 818
  •   1
Отговори
# 765
# 766
  • Мнения: 12 006
Значи работила при Азис, познавала половината Ку-Ку Бенд, че даже пяла с тях като малка. И накрая се прави на част от аристокрацията и оня кръг ,,долу чалгата". Айде моля ти се.
Кой това, че изпуснах?
Поли.
Благодаря!
Тая вечер си е да Рафи.
Фики се постара, но го докара отново на Джей Ло, а Азис се изложи. Мързел ли е, що ли, но може доста повече. Сега се излага само.

# 767
  • through the wormhole
  • Мнения: 2 728
В повечето случаи женските образи, изиграни от мъже, се превръщат в пародия. Трудно е да го избегнат и затова аплодирам и Фики, и Къци ( за предното си участие) за дисциплината и сериозността, с която приемат задачите си. Не могат да излязат от рамката на физиката си, затова е смешно, но в техните изпълнения сякаш си личи, че все едно казват: "Добре, падна ми се абсурден образ и вие ще се смеете, но аз ще дам всичко от себе си го направя да изглежда така, че все едно съм в комфортната си зона."

# 768
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
20 точки за Фики 🤦🤦🤦🤦

# 769
  • Мнения: 3 074
20 точки за Фики 🤦🤦🤦🤦
Хилда се облещи 😁

# 770
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
И аз се облещих.
Този път за сефте не познах победителят.

От началото някак си мислех, че я гласят Полито и тя един път да спечели.

# 771
  • София
  • Мнения: 2 656
Тц, трябваше Рафи да спечели...

# 772
  • Мнения: 914
Голяма част от публиката е супер пристрастна. Недолюбвам Поли, но като изгледах всички изпълнения, се чудех дали да я сложа на първо или на второ място в моята класация. Фики ми харесва, но няма как да дам макс точки за пародия, която не му се получи (за разлика от същата на Къци).

# 773
  • Мнения: 4 821
Публиката не харесва Поли колкото и да я бутат от журито. Винаги е надолу в класацията при зрителското гласуване.

# 774
  • Мнения: 2 865
Поли като е музикална не се ли усеща, че тази вечер я подпряха? Или не я бърка. Да е първа там.

# 775
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
Не съм доволна от класацията.

И освен, че Поли я недолюбвам, допълнително много ме дразни като почне да говори и забрави да спре.

# 776
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Гласуване на публиката

6 - Къци, 8 - Азис, 10 - Милица, 12 - Софи, 14 - Поли, 16 - Рафи, 18 - Михаела, 20 - Фики

Гласуване на менторите

10 точки на Милица



Абсолютно незаслужена победа.

# 777
  • Мнения: 1 444
Ееее.... Поли изобщо не беше най-добра Confused

# 778
  • DE
  • Мнения: 9 068
Без приравняването някак е предначертано кой ще е победителя Thinking

# 779
  • Мнения: 4 567
Учудвам се, че победителят на публиката е Фики. Тази вечер съвсем не беше най-добрият, но той явно си има някаква твърда фенмаса.

Общи условия

Активация на акаунт