Избор на столче за кола - 4

  • 62 700
  • 836
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 6 005
В нашата кола Cybex sirona-та не беше удобна за ползване първите месеци. Превозвахме бебето в кошница, не си спомням вече на колко месеца монтирахме стола.
Съветвам ви преди да го купите да го пробвате, ако аз бях го направила, вместо да се водя по отзиви и характеристики, едва ли бих купила това столче.

# 541
  • Мнения: 649
march23, включвам се и аз, т. к. при мен малката е от изписването с въпросния стол, НО ние с мъжа ми го тествахме точно за наклона преди да го вземем. Така че ще се съглася с останалите-пробвайте, ако всичко е окей, то столчето (вярвам) няма да ви разочарова.

# 542
  • Мнения: 609
Аз искам да попитам дали някой използва Sensor Safe на Cybex. Чудя се дали си заслужава парите и ми се иска някой от първа ръка да сподели. Благодаря.

# 543
  • В твоето съзнание...
  • Мнения: 559
march23, включвам се и аз, т. к. при мен малката е от изписването с въпросния стол, НО ние с мъжа ми го тествахме точно за наклона преди да го вземем. Така че ще се съглася с останалите-пробвайте, ако всичко е окей, то столчето (вярвам) няма да ви разочарова.

А в кой магазин позволяват да се тестват столчетата?

Колата е skoda octavia III combi, никъде в нета не намерих инфо за този наклон... в един сайт излезе, че е съвместима със столчето, но пък това не значи че в съвместима за новородени...

# 544
  • Мнения: 649
march23, Вис Виталис. Но вярвам, че и навсякъде другаде, където се предлагат, няма да има проблем да се тества.

# 545
  • Мнения: 1 103
Здравейте, търся мнение за Стол за кола Cybex Solution M Fix. Трябва ни стол в най-голямата категория.

# 546
  • Мнения: 16
Здравейте,
Искам да попитам базата за столче за кола Cybex ATON M i-SIZE задължителна ли е или столчето може да се закрепи само с колана от колата?

Последна редакция: пн, 05 сеп 2022, 11:22 от maiska_roza

# 547
  • Мнения: 116
Здравейте, търся мнение за Стол за кола Cybex Solution M Fix. Трябва ни стол в най-голямата категория.
Нашето дете се вози в същия. Удобен е за поставяне (закрепен е с ISOFIX система за колата). Чувства се комфортно в него. Облегалката за главата се регулира според височината на детето, като с това се регулира и височината на водача на колана. Има функция за сън - облегалката за глава хлътва леко назад - детето си търси тази функция, когато му се доспи. Има система за вентилация, но не мога да кажа, че се изпотява по-малко в сравнение с другите столчета, които сме използвали.
 Използваме столчето 5 години и сме доволни от покупката.

# 548
  • Мнения: 13
Здравейте
Разглеждам Cybex Sirona, но има Z i-size ; Zi  i- size ; Z2 i-size ; s2 I-size ;sx2 i-size
Ако може да попитам каква е разликата между тях и кой е най-добрия избор?

# 549
  • Мнения: 293
Здравейте, синът ми скоро става на 3 години и искам да взема стол за другата ни кола, но вече 15-36кг.
Може ли да ме насочите към подходящ модел и всички ли столове от тази група са с колана от колата?
Мнение за Cybex Solution G i-Fix?
Благодаря. Simple Smile

# 550
  • Мнения: 4 777
Здравейте, синът ми скоро става на 3 години и искам да взема стол за другата ни кола, но вече 15-36кг.
Може ли да ме насочите към подходящ модел и всички ли столове от тази група са с колана от колата?
Мнение за Cybex Solution G i-Fix?
Благодаря. Simple Smile

Ние ползваме вече седем години модел на Конкорд. Детето се хваща с коланите, но самият стол е закрепен за изофикса на седалката на колата. Синът ми е вече 40 килограма и почти 152 см, но столът все още му е удобен и го ползва с удоволствие (защото седи по-нависоко и вижда по-добре навън - неговото обяснение).

# 551
  • Мнения: 1
Здравейте, предстои ни закупуване на столче за кола, спрели сме се на категория 0-18 кг.  и на следните модели:
https://www.hippoland.net/cybex-stol-za-kola-s-baza-61-105sm-sir … ho-grey-521003079
https://www.hippoland.net/mountain-buggy-stol-za-kola-0-18-kg-sa … -sivo-cherno-0246
https://www.hippoland.net/maxi-cosi-stol-za-kola-0-18-kg-i-size- … 8045510110-135091
Столчетата са в един ценови диапазон. Гледах тестове в adac, ще ги гледаме и на живо.
Mountain Buggy обаче не ги намирам в adac, за да видя техни тестове. Моля за лични впечатления, ако някой е ползвал някое от столчетата. Благодаря предварително!

# 552
  • Мнения: 5 081
Ползваме първия от раждането на човечето. Вече е на 10 месеца и има хиляди навъртени километри в него и определено сме доволни. Както често припомня Рошко, много зависи и какъв е наклонът на седалките в колата .

# 553
  • Мнения: 758
Здравейте, може ли мнение за Recaro monza evo nova seatfix? Може ли да се ползва и без Isofix?

Последна редакция: вт, 20 сеп 2022, 01:30 от inska_maslinka

# 554
  • Велико Търново
  • Мнения: 400
Бихте ли ми препоръчали бюджетно столче за кола без изофикс за дете на 1година, 9кг, 80см високо. Използвахме кошницата от количката, но вече ѝ е доста некомфортно на крачетата. Ние нямаме кола и ще се използва рядко. До сега сме ходили 3-4 пъти на село с дядото.

Общи условия

Активация на акаунт