Няма да се разведе

  • 6 716
  • 130
  •   1
Отговори
  • Мнения: 149
Здравейте,
Може ли толкова време да живея в заблуда,че той ще се разведе и ще заживеем заедно.Бурна и силна любов със всичките и красоти изживяхме.Живеехме и заедно дълго време.И всеки път когато бъде притиснат,бягаше от мен.За ден за два осъзнава че не може без мен и пак се връща и аз пак го приемам.Много лъжи и обещания,знаете клиширано е това.Аз съм свободна жена и чакаща да се случи нещо красиво и за мен.Но уви нищо,лутане между мен и страха да го направи.Докато не ми писна и му казах край.
И се надявам да удържа на манипулациите му и милите думи колко ме обичал и не може без мен,за да се утърся най накрая от всичко това.Психически вече не го издържам,не искам да се връщам пак назад с болка и чакане за нищо.Дайте съвет как да се справя,то просто и любовта стана токсична и драми и караници и думи и лъжи,не искам вече!Но ми е трудно много да се справя.Как да стане това привключване в мен да не го мисля и искам?!?

# 1
  • Мнения: X
Смени града, дори държавата смени, ако можеш. Откъсни се по-далеч от него и не поглеждай назад.

# 2
  • Мнения: 25 763
Здравейте,
Може ли толкова време да живея в заблуда,че той ще се разведе и ще заживеем заедно.Бурна и силна любов със всичките и красоти изживяхме.Живеехме и заедно дълго време.И всеки път когато бъде притиснат,бягаше от мен.За ден за два осъзнава че не може без мен и пак се връща и аз пак го приемам.Много лъжи и обещания,знаете клиширано е това.Аз съм свободна жена и чакаща да се случи нещо красиво и за мен.Но уви нищо,лутане между мен и страха да го направи.Докато не ми писна и му казах край.
И се надявам да удържа на манипулациите му и милите думи колко ме обичал и не може без мен,за да се утърся най накрая от всичко това.Психически вече не го издържам,не искам да се връщам пак назад с болка и чакане за нищо.Дайте съвет как да се справя,то просто и любовта стана токсична и драми и караници и думи и лъжи,не искам вече!Но ми е трудно много да се справя.Как да стане това привключване в мен да не го мисля и искам?!?
Нищо красиво няма да ти се случи докато играеш втора цигулка на изпечен манипулатор.
И как точно живеехте заедно, щом е женен...

Моят въпрос е, свършиха ли се свободните мъже, че жените стигат до такива драми и самоунищожителни ситуации...

# 3
  • Мнения: 895
Още ли има жени, които се връзват и стават спомагателна гума в чужда връзка?
Аз все си мислех, че съвременната жена се е научила да се обича и цени, но уви.
Ами какво да ви кажа - продължавайте да го приемате, докато не намери друга. Или пък отървете жена му от този боклук, ще й направите услуга. После обаче дано спите спокойно, че играчът си остава играч и скоро ще смените ролите с жена му 😉

# 4
  • Мнения: 1 726
Много подобни теми се навъдиха

# 5
  • Мнения: 31 809
Много подобни теми се навъдиха

Такъв е материала Grinning

# 6
  • Мнения: 149
Здравейте,
Може ли толкова време да живея в заблуда,че той ще се разведе и ще заживеем заедно.Бурна и силна любов със всичките и красоти изживяхме.Живеехме и заедно дълго време.И всеки път когато бъде притиснат,бягаше от мен.За ден за два осъзнава че не може без мен и пак се връща и аз пак го приемам.Много лъжи и обещания,знаете клиширано е това.Аз съм свободна жена и чакаща да се случи нещо красиво и за мен.Но уви нищо,лутане между мен и страха да го направи.Докато не ми писна и му казах край.
И се надявам да удържа на манипулациите му и милите думи колко ме обичал и не може без мен,за да се утърся най накрая от всичко това.Психически вече не го издържам,не искам да се връщам пак назад с болка и чакане за нищо.Дайте съвет как да се справя,то просто и любовта стана токсична и драми и караници и думи и лъжи,не искам вече!Но ми е трудно много да се справя.Как да стане това привключване в мен да не го мисля и искам?!?
Нищо красиво няма да ти се случи докато играеш втора цигулка на изпечен манипулатор.
И как точно живеехте заедно, щом е женен...

Моят въпрос е, свършиха ли се свободните мъже, че жените стигат до такива драми и самоунищожителни ситуации...
Ами тя жена му знае,просто си тръгваше от нея и с месеци с мен,всеки прави грешки и се подхлъзва,кофтито е когато се влюби човек,наясно съм че е грешка и няма да се случи нищо хубаво за мен.Но иска време за мен да осъзная края и да се справя.Да добър манипулатор е.За това стократно се връщам към него.

# 7
  • Мнения: 19 082
Още малко го притисни и може да се изнесе за постоянно от жена си.

Какво точно очакваш да ти кажем?

# 8
  • Мнения: 136
Имате два пътя:

1/ Спирате контакт с него и лека полека ще Ви мине. Спиране на контакт = нула комуникация.

2/ Или да донесе молбата за развод и да заживеете на 100% заедно.

# 9
  • Мнения: 2 788
Още като видях заглавието реакцията ми беше ,,охх,, защо изобщо пишеш темата а не му теглиш (безИзвинение) една майна!
Просто спираш контакт с него и продължаваш на пред. Може и да си писала ,но да не съм видяла ,но аз на твое място бих казала на жена му с какъв човек живее та и на него да му е гадно ,но много е объркано при вас ,жена му може и да знае щом живеете задно 🤷‍♀️

# 10
  • Мнения: X
Писах и в една друга тема. Сори, че съм анонимна, но може някой да се разпознае и да стане неприятно. Та, моя колежка от 15 години поддържа връзка с женен колега. Пред това време той сключва брак с официалната си жена, ражда им се дете. Втората обаче продължава с надеждите за съвместен живот. Тя няма друг, не е имала през тези години нищо сериозно, за кратки срещи не знам. Живее сама, посреща го, изпраща го, идва на работа заради него. И така години. На 42-43 години е май, няма изгледи да се омъжи, деца няма. След десетина години все още ще е сама като кукувица. Струва ли си? Ти такъв живот ли искаш? Постави му ултиматум - или ти, или тя. Избира и приключва. Ако е тя, ти се отдръпваш и късаш всякакъв контакт с него, дори не му вдигаш телефона.

# 11
  • Мнения: 923
Блокираш го навсякъде и го изтриваш от живота си. Не виждам какво толкова трудно има. Жените успяват да се измъкнат с деца от разни насилници. А ти се вайкаш, как да разкараш женения си приятел.
Щом не се е развел, значи няма да го направи. Това е старо колкото и света. Човека се е подсигурил. Обикновено според мен - те не правят секс и за това се връща пак и пак при теб. Ти секса, тя е жена му.
Не си хаби времето, нито ще се промени нещо, нито ще ти се случи нещо хубаво. На това ли се оценяш ?
Чувствам в теб колебание, знаеш че си губеща в тази игра, но ми се струва, че си готова да продължиш. Лъжейки се в сладки приказки и празни обещания.
Съдбата ти е в твоите ръце, зависи вече ти какво ще направиш.

# 12
  • Мнения: 3 208
Ти като го притиснеш, бяга при жена си, тя като го притисне, бяга при теб. Може и някой номер три да има. Остави го да бяга. Не знам на какъв етап си, искаш ли семейство, дете, но не губи повече време.

# 13
  • София
  • Мнения: 13 273
На този сигурно му е златен, че и любовницата, и жена му го чакат да си ги менка. Няколко месеца с едната, няколко месеца с другата, а сигурно през цялото време си мечтае да се върне у мамини да яде мусака.

# 14
  • Мнения: 1 547
Може някой ден да се разведе, но няма да е заради теб. Заради удобни жени, приели ролята на изтривалка, никой не се развежда.

Общи условия

Активация на акаунт