Момиченцата или момченцата?

  • 1 691
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 334
трета опция Peace

# 16
  • Мнения: 992
според мен не зависи от пола

# 17
  • Мнения: 14 133
Не зависи от пола на детето.

# 18
  • Мнения: 5 393
Няма общо с пола на детето. Wink

# 19
  • Мнения: 46 518
Не зависи от пола.

# 20
  • Мнения: 1 272
Не мисля, че ритането зависи от пола Thinking. Имам момиче и риташе доста, но не съм имала друго бебе в корема за да сравнявам.

# 21
  • Мнения: 3 042
Злати риташе много повече от кака си. Grinning

# 22
  • Мнения: 2 274
  И двете са ми момчета / е, второто още не съм го видяла  Mr. Green, но 3-ма лекари ми казват, че ще е момче така че нямам причина да се съмнявам /! Да ама второто рита много повече от първото! Според мен няма връзка с пола!

# 23
  • Мнения: 1 986
  Аз чакам момиченце/поне така казва доктора Mr. Green/, и е голяма палавница отсега Grinning-така,че и аз гласувах с трета опция Peace

# 24
  • Мнения: 3 478
Не мисля че има значение.

# 25
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Благодаря Ви!
Всъщност няма наистина логика да е според пола   bouquet

# 26
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
момиченцата

# 27
  • Пазарджик
  • Мнения: 76
Аз имам и момче и момиче. И двамата така ме ритаха, че имах чувството, че нито един орган не ми е на място вече. Баткото обичаше да спи отляво и когато не риташе, коремът ми беше изкривен в ляво hahaha. Малката пък заемаше всевъзможни пози. Имах чувството, че ако съм една камбана ще дрънча непрекъснато. Joy Моята гинеколожка каза, че това се дължи на ниското ми кръвно налягане (почти през цялата бременност бях с кръвно 80/50) и ми препоръчваше повече течности и шоколад Peace

# 28
  • Мнения: 1 403
Аз имам моми4е и много риташе  Peace Затова гласувам за момиченце

# 29
  • Мнения: 47 986
аз имам момче и момиче,момичето ме риташе повече,но все пак мисля че не зависи от пола newsm78

Общи условия

Активация на акаунт