Кой е прав?

  • 2 708
  • 50
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 673
Виж, мила сложи си случая на оная ......! Голяма работа, че мама се нервирала и го дръпнала за юздите малкото момче..Има време с памученце да и го върнеш. А той мъжа не мисля, че е виновен. Между чук и наковалня винаги избират мама, заради Едиповия комплекс. Хубаво, че си посетила вашите и си се разнообразила. .Идва Коледа, "изненадай" мамата, че сте някъде ВЕЧЕ заангажирани, преди тя да ви е поканила и пр...

# 31
  • Мнения: 3 089
е, май се поизясни въпросът. девойката се е по-разпалила; мъжът й не е помислил трезво, а и да е, майка ти ако ти извива ръцете няма какво мног да направиш; свеки, както винаги, е не-добрата ламя спаска Wink обичайни семейни истории.
той ще се върне леко виновен, ти ще се върнеш леко виновна, свеки няма да разбере изобщо какво е станало в нейна чест, а другите нейни рд просто няма да забряваш след като си имала такъв като този.
мале, ама и аз колко тайнствено го засуках.
с енда дума - свиркай си и не си слагай глупости на сърцето.
 Hug

# 32
Този въпрос " Кой е прав" има прост и еднозначен отговор....


Всеки, който не е седнал, легнал, лазещ просто е прав Laughing

Я не се впрягайте толкоз и си живейте като за последно Peace

# 33
  • Мнения: 4 473
И първо - свекито има рожден ден веднъж годишно (поне така би трябвало), а на тях като младо семейство това едва ли им е последният (пази Боже!) уикенд заедно.

Подкрепям! Останалото са бели кахъри. Не си разваляй отношенията със съпруга си заради трети човек!

# 34
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
Да, това е проблем от първите години на брака. И аз реагирах така, подскачах и фучех във всеки един момент, когато свекито искаше нещо от мъжа ми. Е, отговора е,че и двамата не сте прави. Но, спокойно, всичко ще се оправи. Той ще поспре да тича щом му свирне, ти ще се научиш, че и тя е майка и нещата ще се наредят.
Почти всички сме минали по този път.
 Знаеш ли какво научих през годините?- Научих се да се поставям на нейно място. Представих си за момент, как аз имам нужда сина си ,да ми помогне, а някаква хлапачка, някъде там подскача и го заплашва... Е, действа отрезняващо /поне на мен/.
Единственото за което можеш да си сърдита е, че не ви е поканила всички на РД. Дишай дълбоко и когато се приере -просто се радвайте, че сте заедно!

# 35
  • Мнения: 15 619
Нито един от двама ви. Той, че не е намерил компромис между семейството си и майка си, а ти, защото си му направила напук.
И аз така мисля, ама в такава ситуация не съм много убедена, че ще направя компромис.

# 36
  • Монтана
  • Мнения: 499
Не мога да си представя как ще отиде без мен-поради факта че не аз му забранявам,ами той самият никога не би го направил.Вероятно все още гледа да угоди на майка си и все още я поставя на първо място пред вас  newsm78.Никък не е лошо да уважава и двете ВИ по един и същи начин.Не оправдавам и теб.И аз в началото съм си мислила че моят държи повече на майка си отколкото на мен,но след 6год.брак разбрах че съм се лъгала. LaughingА защо не поговориш с него.?И знаеш ли ?-няма нищо лошо понякога да ходите поотделно-така заздравявате връзката си. HugНе се пали много-с всичко се свиква.КОМПРОМИСИ и пак КОМПРОМИСИ Grinning

# 37
  • Мнения: 7 474
За мен съпругът ти е прав, но само поради факта, че свеки има рожден ден!  Един ден в годината можеш да отстъпиш  Peace Постави се в обратната ситуация-забравила си рождения ден на майка ти и ....... Hug

# 38
  • Мнения: 3 715
Според мен момичето просто ревнува мъжа си от майка му.

# 39
  • Мнения: 1 047
Олелее, толкова яд за такава дреболия ooooh!
Девойко, от кога сте женени? Имаш ли идея още колко по-сериозни неща ще ви се случват занапред? Ако всеки път си вземаш количката и при мама, не след дълго ще сте клиенти на някой мой колега...Да не дава Господ де!
Бих ти казала по случая точно три неща:
- в такива ситуации няма прав-крив, има само различни степени на инат;
- никога не използвай детето и привързаността на роднини към него като ултиматум;
- когато избеснееш на него или майка му следващия път, си спомни, че и ти си майка и някой ден твоите деца ще има свои семейства и ти ще искаш да си част от всичко това.Не си затваряй сама вратите Peace
Много точно казано.  bouquet

# 40
  • Мнения: 1 946
За протокола никога до сега не сме ходили на този РД - е сега беше събота и беше подходящо.
Ама не разбирам защо след като той е при майка си тя да не му каже елате за РД в събота, ами той в петък вечерта си тръгва и тя в събота сутринта се сетила, че има нужда от помощ. Ми да си беше седял там а не само да ни дразни как  му домъчняло и ще прекара 1 ден с нас.
А проблема може би е , че последния месец има много работа и никакво време за нас и се надявах да прекараме малко време заедно.
Та бях доста разочарована от събитията.
И в събота сутринта беше на работа, а с детенце играхме в паркинга край офиса му ,че минахме на път след като й купихме обувки.
А следващите уикенди и седмици пак ще си е на работа или командировка.




# 41
  • Мнения: 15 619
И свекърва ти не ви е поканила всички???!!!
Ако е така и аз бих се ядосала. Това не може да се случи ей така, без да иска.

# 42
  • Мнения: 1 946
То нямаше и много техническа възможност, защото той ще остане и през седмицата там.
Ние с Марти нещо не се виждам как ще пътуваме с рейс обратно.

# 43
  • Мнения: 15 619
И все пак, не мисля, че мъжът ти е прав. Можеше да остане с вас, нали и без това пак е щял да пътува към нея.

# 44
  • София
  • Мнения: 2 109
Нито един от двама ви. Той, че не е намерил компромис между семейството си и майка си, а ти, защото си му направила напук.

 Naughty

Общи условия

Активация на акаунт