Спечелете опаковка Имунотрофина – за здравословно израстване на децата

  • 6 854
  • 102
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 515
Давам му сироп от бъз. Пробвала съм какви ли не имуностимулиращи неща, но ефект няма. Ходи 2 дена на ясли и 2 седмици е в къщи. Отчаяна съм мисля да пробвам коластра.

# 46
  • Мнения: 668
Да децата ми страдат често от сезонни заболявания,опитвам се да ги предпазя с разнообразно хранене и допълнителни витамини.
Всяка есен давам им допълнително хранителни добавки.

# 47
  • Мнения: 591
Голямата ми дъщеря е вече ученичка и боледува по-рядко от преди,но малката е още в детската градина и редовно е болна. Подсилвам имунитета им с витамини, сироп от бъз, мед и подобни домашни рецепти. Определено има полза, въпреки че зимата боледуват  задължително. 

# 48
  • Елхово
  • Мнения: 1 403
Моето дете пие имунотрофина през зимните месеци и яде плодове и зеленчуци

# 49
  • София
  • Мнения: 6 160
Едно от децата ми страда често от вирусни заболявания. Опитвам се да се храни с повече сезонни плодове и зеленчуци, да прекарва време навън целогодишно.

# 50
  • Мнения: 1 012
Страдат ли децата Ви често от сезонни заболявания и как ги предпазвате от болести и вируси?
Как поддържате имунитета на детето си?
За жалост често боледува , затова давам имуностимулатори , сезонни плодове и зеленчуци , вит. Д и топла домашна храна .

# 51
  • Мнения: 921
Боледуват често. Правим профилактика с витамини и имуностимулатори.

# 52
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 775
Децата ми не страдат често от сезонни заболявания. Предпазвам ги като им давам пчелен клей, сезонни плодове и зеленчуци, като излизат често навън, спортуват. Не приемат имуностимуланти.

# 53
  • Враца
  • Мнения: 1 425
Страдат нормално през зимния период, 3-4 пъти. Предпазвам ги като давам сезонни плодове, повече топли напитки, както и да са топло облечени. Подсилвам имунитета с имуностимулатор в началото на сезона, правя няколко курса с витамин С и сироп от черен бъз. През целият сезон давам и витамин Д

# 54
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Страдат, да. Помага добра храна,  спорт, достатъчно сън, смях, спокойствие и витамини,  хранителни добавки.

# 55
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 402
В периода на яслата беше ужасно - имам чувството , че нямаше седмица без да има хрема  . Сега вече (в първа група) нещата се постабилизираха. Този сезон я поддържам с хомеопатия основно и Ескимо кидс, но ми се иска да пробвам и нещо друго, та ще се радвам да пробваме Имунотрофина

# 56
  • Мнения: 670
Да  още от малки ,сега пораснаха и по рядко боледуват.Подсилвам ги с чай,витамини и джинджифил, мед,имуностимулантори.

# 57
  • Варна
  • Мнения: 5 544
Вече са по-големи, но все още боледуват зимата.
Подсилвам с плодове, чай, витамини.

# 58
  • Мнения: 1 457
Моето дете засега върви доста здраво, боледува веднъж на сезон, което ми се струва нормално. Имунитет поддържам с много разходки навън, дори зимата, много разнообразна храна и вит ц при неразположения

# 59
  • Мнения: 740
Големия син винаги е боледувал рядко, малкия в яслата и детската градина - по-често. Засега в първи клас една идея по-рядко. Подсилвам имунитета с повече плодове, вит. С и мултивитамини.

Общи условия

Активация на акаунт