колко кг сте отгоре вече?

  • 21 236
  • 258
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 4 784
+20 за до края на 9 месец, като точно през 9 качих най-много

# 211
  • Мнения: 2 258
Досега съм качила 11кг.26-та г.с. съм...

# 212
  • Мнения: 817


На въпроса, средата на 36г.с. съм +20кг с двама броя в корема  Crazy
[/quote]
ах ,че хубаво.За двата броя,де Joy
Аз съм в 9-ти и съм +10,но от около 2 седмици почти не ям  chef

# 213
  • Мнения: 236
Аз 1во свалих 8кг,сега съм качила 2.
#Crazy сериозно ли?

# 214
  • Мнения: 2 529
26-та г.с. започвам и съм + 6 кг. Не мога да се оплача от външния си вид, но вие малко ме стреснахте с това качване в 9-ия месец  Shocked Аз с първата бременност в 9-ти не съм качвала, даже свалих 1/2 кг, но нищо не се знае  Thinking

# 215
  • Мнения: 51
Фло, наскоро имаше мама, която каза, че последния месец е качила 6кг, а до тогава е била на +5. Но ти си много добре  Peace.

На въпроса, средата на 36г.с. съм +20кг с двама броя в корема  Crazy
Поздравления, Ауа, гордея се с такива майки героини! Точно днес, на националния празник, искам да  благодаря на ТЕБ и всички мами, че раждате българчета! Бъдете Благословени! Ауа, с теб споделяме един и същи ден за термин, но май и тримката ще подранят... Да сме здрави и щастливи и сами да си завиждаме! Целувки от нас!

# 216
  • Мнения: 72
19г.с. и съм с 4кг. отгоре.

+ още 4  Rolling Eyes . Забременях 54кг., а сега съм 62кг., като последните 4 ги качих през последните 2-3 седмици. Дано да ги позадържа 1-2 месеца и докрая най-много още 7-8  Sad . Но не е толкова лесно. Хапвам нормално, не прекалявам и затова все повече се убеждавам, че е до структура.

# 217
  • София
  • Мнения: 5 752
Разбира се,че е и до стуктура аз съм качила близо 5 кг.Sad и се чувствам адски тежка вече а няма да се размина само с тях:(опитвам се да се ограничвам с яденето но въпреки всичко пак качвам,,,няма как! Но пък е за хубаво така,че няма да мислиим сега кой какво е качил,важното е на беб да му е добре...Simple Smile  после ще мислим как ще се свалят  Mr. Green

# 218
  • Мнения: 229
Flo,не искам да те пла6а,но аz с първата бременност качих 10 кг zа последните 4 седмици,а дотогава 22 Shocked 3начи в родилното вляzох +32кг...

# 219
  • Мнения: X
Нормално съм 58-9кг. В първите 2 месеца свалих 3, после качих 5-6. С други думи, в началото на 5 месец съм + 2-3 кг над обичайното си тегло.
Имам следния проблем: след хранене много ми "опъва" кожата, имам усещането,че не мога да стоя изправена с изпънати назад рамене, а се присвивам. Това нормално ли е?

Да рефрешна- в средата на 38 г.с. съм + 11/12 кг.
Най-много съм наддала 5 и 6 месец.
Не съм се ограничавала от никакви храни, ежедневно ям сладко и тестени.
Не лежа изобщо през деня, върша си цялата домакинска работа, разходки, клякане, стълби  Peace

Да сте здрави ви желая, леко доизносване и безпроблемно раждане!  Hug

# 220
  • Мнения: 72

Не лежа изобщо през деня, върша си цялата домакинска работа, разходки, клякане, стълби  Peace

А аз трябва да правя точно обратното. Crossing Arms

# 221
  • Мнения: X

Не лежа изобщо през деня, върша си цялата домакинска работа, разходки, клякане, стълби  Peace
А аз трябва да правя точно обратното. Crossing Arms

Мила, наистина доста неприятно! Казвам го от личен опит и ти съчувствам, защото и аз полежах 3-ти и 4-ти месец, даже и в болница. При изписването "прогнозата" беше, че най-много ще мога да си позволя кротки занимания у дома и 20-на минути разходка из квартала- никакво шофиране, никакво ходене на работа, никакъв по-активен живот, за секс забрави...  ooooh!
Ами...полежах аз у дома, и като минаха 1-2 прегледа, се поокуражих и започнах малко по малко... Пък и то няма кинти, няма кой да шофира /без съпруг съм, сама с майка ми/... и се пораздвижиха нещата. Пожелавам ти всичко да е благополучно!!!

# 222
  • Мнения: 362
  и аз да се запиша-28 седмица +7кг.

# 223
  • Мнения: 64
Момичета /които сте качили в повечко, като мен Heart Eyes/ как сте с краката - болят ли ви?
Аз вече почти не мога да седя на краката си ooooh! Ужасно ме болят празците. Как тежали 15 кг - не е истина Whistling
Мен пък засега не ме болят краката, а съм 16 отгоре, пък като гледам лентичката май сме и на един и същи седмици. Аз намоменти имам проблем с кръста, но това става когато наистина се преуморя или се задържа по-дълго пред компа hit
Ох, явно моите крака са неиздръжливи Whistling, много, много ми тежат тези кг.
Кога ти е термина?
на 03.04 , а килограмите вече са 17  Shocked

# 224
  • Мнения: 130
Здравейте ! В 24 г.с. + 6 кг.

Общи условия

Активация на акаунт