Шестокласници 2021/2022

  • 42 263
  • 753
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 066
Точно така и постъпих, съгласно убежденията си. Писах на лични, прилагайки снимка на неподаденото навреме домашно. В групата писах, че съм писала на лични.

# 76
  • Мнения: 8 357
Точно така и постъпих, съгласно убежденията си. Писах на лични, прилагайки снимка на неподаденото навреме домашно. В групата писах, че съм писала на лични.
Ами явно като родител сте се засегнали....което за мен лично е странно. Но това няма общо с писаното от учителката.

Нашата госпожа качва таблица с предадени домашни и получени оценки. Не виждам някой родител да се е притеснил. Децата са си деца Simple Smile

# 77
  • Мнения: 3 066
Засягане не, а отказ да де обясняваме пред още 40 души, някои от които биха се радвали на подобно "шоу" за съжаление. Продължавам да твърдя, че това са лични въпроси и както не е редно да изтърсиш някакви забележки за неприемливо поведение пред други родители, така и не е ок да ги изтипосваш в нета, стига да не засягат други деца, разбира се. Може би съм с по-съвременно разбиране на тези неща и да, не ми е приятно вадене на кирливи ризи пред другите - не съм го приемала и спрямо дружи деца, не само моето. Не виждам какво повече ще се постигне така, отколкото по другия, по-цивилизован начин.

# 78
  • Мнения: 912
Засягане не, а отказ да де обясняваме пред още 40 души, някои от които биха се радвали на подобно "шоу" за съжаление. Продължавам да твърдя, че това са лични въпроси и както не е редно да изтърсиш някакви забележки за неприемливо поведение пред други родители, така и не е ок да ги изтипосваш в нета, стига да не засягат други деца, разбира се. Може би съм с по-съвременно разбиране на тези неща и да, не ми е приятно вадене на кирливи ризи пред другите - не съм го приемала и спрямо дружи деца, не само моето. Не виждам какво повече ще се постигне така, отколкото по другия, по-цивилизован начин.

Много от родителите не разбират от другия, по-цивилизован начин! за съжаление! Аз, като знам, че ще бъда изтипосана, взимам мерки.
Може да е гадно, но е ефективно. Съжалявам, но поколенията, които бяхме гледани и възпитавани едно време - и ни изтипосваха на родителски срещи, и ни наказваха за двойки, и ни намаляваха поведението и т.н. станахме хора и си носим отговорност за действията.
Не искам да бъда разбрана погрешно, но за мен поставения от Вас въпрос /за непредадените домашни/ е чиста лиготия.

# 79
  • Мнения: 11 830
Благодаря на всички, които ми отговориха за помагалата по БЕЛ.

# 80
  • Мнения: 8 357
Засягане не, а отказ да де обясняваме пред още 40 души, някои от които биха се радвали на подобно "шоу" за съжаление. Продължавам да твърдя, че това са лични въпроси и както не е редно да изтърсиш някакви забележки за неприемливо поведение пред други родители, така и не е ок да ги изтипосваш в нета, стига да не засягат други деца, разбира се. Може би съм с по-съвременно разбиране на тези неща и да, не ми е приятно вадене на кирливи ризи пред другите - не съм го приемала и спрямо дружи деца, не само моето. Не виждам какво повече ще се постигне така, отколкото по другия, по-цивилизован начин.

Много от родителите не разбират от другия, по-цивилизован начин! за съжаление! Аз, като знам, че ще бъда изтипосана, взимам мерки.
Може да е гадно, но е ефективно. Съжалявам, но поколенията, които бяхме гледани и възпитавани едно време - и ни изтипосваха на родителски срещи, и ни наказваха за двойки, и ни намаляваха поведението и т.н. станахме хора и си носим отговорност за действията.
Не искам да бъда разбрана погрешно, но за мен поставения от Вас въпрос /за непредадените домашни/ е чиста лиготия.

Аз пък не го намирам за никак съвременно Simple Smile Събрали се клюкарки и обсъждат чужди деца, а пък някой се срамува от постъпките на собственото си дете. Чак пък кирливи ризи Simple Smile Доста на сериозно се взимат тези родители.
Ако не искам детето ми да бъде изтипосвано без домашно го контролирам да има такова. Ако няма, си е за изтипосване.

# 81
  • Мнения: 4 280
При нас се гледа и успех на класа, така че се знае кой го разваля. Учтелите хвалят класа с какъв успех е и децата се радват.Така, че не е всяка коза за свой крак.

# 82
  • Мнения: 5 971
Непредадено домашно не е личен въпрос. Едно да започне и другите го следват. Въпрос на дисциплина.

# 83
  • Мнения: 912
Непредадено домашно не е личен въпрос. Едно да започне и другите го следват. Въпрос на дисциплина.

Кратка и ясна формулировка!

# 84
  • Мнения: 3 066
Засягане не, а отказ да де обясняваме пред още 40 души, някои от които биха се радвали на подобно "шоу" за съжаление. Продължавам да твърдя, че това са лични въпроси и както не е редно да изтърсиш някакви забележки за неприемливо поведение пред други родители, така и не е ок да ги изтипосваш в нета, стига да не засягат други деца, разбира се. Може би съм с по-съвременно разбиране на тези неща и да, не ми е приятно вадене на кирливи ризи пред другите - не съм го приемала и спрямо дружи деца, не само моето. Не виждам какво повече ще се постигне така, отколкото по другия, по-цивилизован начин.

Много от родителите не разбират от другия, по-цивилизован начин! за съжаление! Аз, като знам, че ще бъда изтипосана, взимам мерки.
Може да е гадно, но е ефективно. Съжалявам, но поколенията, които бяхме гледани и възпитавани едно време - и ни изтипосваха на родителски срещи, и ни наказваха за двойки, и ни намаляваха поведението и т.н. станахме хора и си носим отговорност за действията.
Не искам да бъда разбрана погрешно, но за мен поставения от Вас въпрос /за непредадените домашни/ е чиста лиготия.

Аз пък не го намирам за никак съвременно Simple Smile Събрали се клюкарки и обсъждат чужди деца, а пък някой се срамува от постъпките на собственото си дете. Чак пък кирливи ризи Simple Smile Доста на сериозно се взимат тези родители.
Ако не искам детето ми да бъде изтипосвано без домашно го контролирам да има такова. Ако няма, си е за изтипосване.

Цивилизовано е първо да се говори/пише лично. После на мегдана.

# 85
  • Мнения: 4 280
Предполага се, че нещата са ескалирали, щом се е стигнало до мегдана.

# 86
  • Мнения: 3 066
Ами не бива да се предполага, това казвам и приключвам темата.

# 87
  • Мнения: 5 261
alen mak, Вие имате мнение, защо питате нас тогава? Както са Ви писали, за да се стигне до тук има причина, помислете си какво сте изпуснали, а не да се засягате. Това е моето мнение.

По БЕЛ в нашето училище от край време си харесват помагалата на Донка Кънева.

# 88
  • Мнения: 3 066
Да, благодаря за мненията. Важно ми беше. Може би някои детайли липсват и затова така изглежда.

# 89
  • Мнения: 969
Да си сверя само часовника - как се движат вашите деца като материал към момента?
При моето ми се вижда, че поприключват учебниците:
по БЕЛ - български - възвратнолични местоимения бяха последно-някакво упражнение, Хайдути по литература - тълкуват разни части от текста и пишат нещо като тези/кратки отговори на въпроси към текста.
Математика - лице на успоредник
география - население и раси минаха
история - обобщават Елада
ЧП - дишане на животни май взимаха последно
английски - приключват 5 юнит от 8
С това темпо се чудя какво ще правят юни месец целия? Предполага се, че ще са присъствено сигурно и ще преговарят може би.
Явно заради липсата на грипна/дървена и не знам точно каква ваканция и без дни за екскурзии материалът върви бързо, въпреки че нито един упражнителен урок не е бил прескачан.

Общи условия

Активация на акаунт