Пациентки на ЦРЗ "Надежда" - 82

  • 51 335
  • 780
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 293
Благодаря ви за съвета но заради проблемите с кръвното, вече тотално скапаната психика от толкова много манипулации и операции, които имам заедно с Персенска решихме, че този вариант отпада. За това решихме да опитам дълъг и да видим как ще реагира тялото. Не се получи, разблокирах се и получих всички възможни странични реакции. Тя самата беше категорична, че такава инжекция повече никога не би ми сложила и ще си действаме по къс протокол. Нищо не трябва да е на всяка цена в този живот. Дано Господ се смили и даде на всяка една от нас щастието да чуе"мамо".🙏🙏🙏🍀🍀🍀
Аденомиозата "се храни" от хормоните, затова са ви предложили блокаж, без цикъл.
За да я изчистят. Обмислете добре варианта за блокаж, във вашият случай може да даде резултат.
За оперативната намеса, хистеро беше манипулацията,не лапаро, объркала съм се. Имаше едно момиче тук из форма,на което я бяха махнали с хистеро, но явно зависи къде е, как е разположена и т.н.

# 16
  • Мнения: 78
Здравейте, момичета.
Предстои ми първа инвитро процедура в Надежда, която ще ми е втора по ред. В момента съм в цикъл и записах час при д-р Цветков, за да определи по къс или дълъг протокол ще съм. Бихте ли ми казали дали на този преглед трябва да присъства и съпругът ми? Момичето от кол центъра не можа да ми отговори на този въпрос. Ние не сме от София и се чудя дали е необходимо и той да идва, при условие че може би няма да го пуснат вътре. Ако стартираме по къс протокол, той трябва ли някакви изследвания да прави? Вече имаме спермограма, направена в клиниката.
Благодаря!

# 17
  • София
  • Мнения: 3 412
Съпругът не е необходим, той ще трябва когато ти е пункцията

# 18
  • Мнения: 59
Нормално ли е вторият цикъл след пункцията да закъснее? Вече 40 дни нямам цикъл и доста съм се притеснила. Случвало ли се е на някоя от вас?

# 19
  • Мнения: 75
Нормално ли е вторият цикъл след пункцията да закъснее? Вече 40 дни нямам цикъл и доста съм се притеснила. Случвало ли се е на някоя от вас?
При мен също закъснява с една седмица, а от два дена имам кафеникаво течение, което не знам зацапване ли е или си е цикъл. А трябваше да ходя на преглед пак на 2-ри ден от МЦ за подготовка за следваща пункция. Бях срещала някъде, че след прием на кломифен лигавицата изтънява и затова цикъла може да закъснее или да е оскъден. Но сигурно при всеки си е индивидуално.
При Вас с какъв препарат беше стимулацията?

# 20
  • Мнения: 73
Закъснява ми 8 дни като предни път бях на кломифен и естрофем, след това пункция. Обадих се на спешния- каза, че е нормално да закъсне, да чакам още няколко дни и ако не дойде пак да им се обадя.

# 21
  • Мнения: 59
Нормално ли е вторият цикъл след пункцията да закъснее? Вече 40 дни нямам цикъл и доста съм се притеснила. Случвало ли се е на някоя от вас?
При мен също закъснява с една седмица, а от два дена имам кафеникаво течение, което не знам зацапване ли е или си е цикъл. А трябваше да ходя на преглед пак на 2-ри ден от МЦ за подготовка за следваща пункция. Бях срещала някъде, че след прием на кломифен лигавицата изтънява и затова цикъла може да закъснее или да е оскъден. Но сигурно при всеки си е индивидуално.
При Вас с какъв препарат беше стимулацията?

При мен стимулацията беше с Гонал и Менопур и имах цикъл около една седмица след пункцията. Вече ми закъснява с повече от 10 дни. Правих и тестове за бременност, но са отрицателни.

# 22
  • София
  • Мнения: 23 165
в някои случаи е нормално да закъснее втория цикъл след пункция, в други не.
ако сте имали блокираща инжекция следващите цикли са малко по-дълги и по-различни.
ако не сте имали твърде вероятно е да имате зф или по-късна овулация или нещо друго.
да един момент е нормално да се чака, но после е добре да се иде на преглед.

# 23
  • Мнения: 1 804
Здравейте, дами, моля ви за съвет как да процедирам. Бях споменала в предишната тема че си чакаме изследнията на кариотип. Днес говорих с болницата и са излезнали, но не могат да ги коментират по телефона, което много ме притесни че не са хубави.. Можело да си го получа само лично или само срещу пълномощно на 3то лице. Проблема е че не съм от София. Намирам се на 600 км и не ми се струва ок да пътувам само за това до там. Има ли някой изпадал в такава ситуация? Казаха ми че ще проверят, дали може по куриер, но още никой не ми е върнал обаждане.

# 24
  • Мнения: 457
В същото положение съм. 2ро цикъл след пункция вече 7днизакъснение. Аз бях и с блокираща инджекция

# 25
  • Мнения: 23
Здравейте момичета има ли някоя от вас скоро да е правила кариотип и след колко време излиза резултат. Аз пуснах в началото на февруари и все още не е готов. Някой знае ли поради каква причина се бавят толкова много

# 26
  • Мнения: 1 804
Здравейте момичета има ли някоя от вас скоро да е правила кариотип и след колко време излиза резултат. Аз пуснах в началото на февруари и все още не е готов. Някой знае ли поради каква причина се бавят толкова много

Аз правих на 8ми февруари. Днес говорих с тях и са готови. Няколко коментара по-нагоре обяснявам ситуацията си.

# 27
  • Мнения: 413
Bubbless, не си мисли, че са ви лоши резултатите. Винаги ги дават лично или на опълномощено лице. На нас ни бяха окей и пак не искаха са ги коментират по телефона. Плюс това момичетата от кол центъра според мен не са компетентни, за да изказват мнение и да коментират резултати.

# 28
  • Мнения: 1 804
Bubbless, не си мисли, че са ви лоши резултатите. Винаги ги дават лично или на опълномощено лице. На нас ни бяха окей и пак не искаха са ги коментират по телефона. Плюс това момичетата от кол центъра според мен не са компетентни, за да изказват мнение и да коментират резултати.

Благодаря! Да, едва ли са медицински лица, но аз винаги много се притеснявам...
В крайна сметка казаха, че утре ще ги изпратят по куриер.

# 29
  • Мнения: 106
Здравейте момичета и аз се записвам в новата тема и Честит 8 март бъдете здрави и щастливи.Имам едно питане към някоя от вас,която е правила биопсия за имплатационен прозорец.След колко време излиза резултата и къде, излизали в приложението,обаждат ли се и въобще как стават нещата.Благодаря и весел празник.

Общи условия

Активация на акаунт