Пациентки на ЦРЗ "Надежда" - 82

  • 51 409
  • 780
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 5
Значи ще чакаме пък дано да се случи скоро Simple Smile още веднъж благодаря ти Simple Smile Успех и на теб

# 346
  • Мнения: 1 296
Момичетата, на които им закъснява толкова много след блокажа, дали е удобно да ми напишете на каква възраст сте и имате ли хормонални проблеми. Правя си за мен едно проучване. Аз също имах поставена блокираща инжекция и ми дойде с около седмица закъснение. Пригответе се за следващия цикъла ако имате такъв(стискам палци за бременност)но ако имате поне 40 дни и повече (най-малко) няма да имате цикъл.

# 347
  • Мнения: 5
Момичетата, на които им закъснява толкова много след блокажа, дали е удобно да ми напишете на каква възраст сте и имате ли хормонални проблеми. Правя си за мен едно проучване. Аз също имах поставена блокираща инжекция и ми дойде с около седмица закъснение. Пригответе се за следващия цикъла ако имате такъв(стискам палци за бременност)но ако имате поне 40 дни и повече (най-малко) няма да имате цикъл.

29 г. със синдром на поликистозните яйчници (PCOS),  хормоните за сега са ми наред. Simple Smile
Ние сме с мъжки фактор, но моя цикъл по принцип си е нередовен.

# 348
  • София
  • Мнения: 232
Момичетата, на които им закъснява толкова много след блокажа, дали е удобно да ми напишете на каква възраст сте и имате ли хормонални проблеми. Правя си за мен едно проучване. Аз също имах поставена блокираща инжекция и ми дойде с около седмица закъснение. Пригответе се за следващия цикъла ако имате такъв(стискам палци за бременност)но ако имате поне 40 дни и повече (най-малко) няма да имате цикъл.

39, без хорм. или други проблеми, с мъжки фактор.

# 349
  • Мнения: 1 296
Благодаря ви! Аз чакам цикъл тези дни и се готвя и аз за стимулация по къс протокол, че с дългия несполучихме нещо. Дай Боже всички да започнем ударно и да изкараме хубави яйчица после. Стискам палци на всички!

# 350
  • Мнения: 73
Дами, някой знае ли в кои дни ще почиват лекарите за Великден?
Здравейте! Днес говорих с клиниката, пациент съм на д-р Стаменов и разбрах (дано няма промени), че той ще почива между 04 и 06.05, а д-р Чапанова между 01 и 03.05., т.е. по Великден ще си работят. Дано съм била полезна.

# 351
  • Мнения: 151

Дами, знаете ли от къде да си купя Зарзио и Прогестерон Депо. От два дни обикалям аптеките в София и не ги намирам.

# 352
  • Мнения: 91

Дами, знаете ли от къде да си купя Зарзио и Прогестерон Депо. От два дни обикалям аптеките в София и не ги намирам.

Моите ги взех от манипулационната. Предполагам, че ги има и в аптеката до клиниката на Щерев.

# 353
  • Мнения: 73
Момичета, знаете ли тази събота кой е дежурен от лекарите?

# 354
  • Мнения: 8
Отдавна се каня да пиша и все от страх изчаквам. Женски работи 😁 след първа процедура с мъжки фактор при доктор Тихомирова, чакаме бебче Октомври. Когато търсих мнение за докторката по форумите така и не успях да намеря нищо, за това реших да пиша след опита. Всичко при нас започна преди 3 години, когато разбрахме, че може би няма да ни се получат нещата естествено. След 6 месеца опити направихме изследвания и се оказа мъжки фактор с лоша морфология - тогава 3%. Записахме се веднага за час в Ин витро центъра в Стара Загора, понеже ни е близо, Но от там почна едно въртене и сукане , 9 месеца чакане за първичен преглед. Март 2020 трябваше да ни започне процедурата там, но иви дойде кризата и доктора там беше доста наплашен и затври. След 6 месеца и три онлайн прегледа на които забелязахме, че въпреки назначеното лечение морфологията спадна до 0,5% живи и здрави спераматозоиди ми преля чашата и попълних формуляра за час в Надежда. Обадиха ми се за час 3 дни след това и ми казаха, че ни чакат след седмица с посочените в сайта изследвания за първичен преглед. На 02.10.2020, бяхме там и се срещнахме с докторката, направихме план и Ноември направихме и цветна снимка. Когато видя спермограмата др Тихомирова каза, не знам защо колегата ви е бавил 2 години като очевидно при тези резултати нямате никакво време. Препоръча ни да замразим някакъв материал за да има все пак нещо годно за работа и так и направихме. Докторката е много директна, честна и съвестна. Много бързо действа и няма да ти спести нищо, радвам се че попаднахме при нея. Януари започнахме процедура по дълъг протокол, а февруари беше транфера. На 16.02 си пуснах тест ден по-рано кръвен и бях сигурна, че не е успешен опита, по форумите хората пишеха за симптоми, а при мен нямаше нищо. Видяхме резултат 335 и записахме час за преглед. Всичко вървеше добре до миналата седмица в коята ми установиха плацента превия тоталис задна. Но с повече лежане и надежда да се вдигне си мисля, че ще станат нещата. Много съм благодарна на доктор Тихомирова за бързината и отзивчивостта с която ни прие, както и на доктор Кацаров, който успя адекватно да консултира съпруга ми и след 1 месец терапия от 0,5% бяхме стигнали 5% идеални за след пункцията. Пожелавам си една спокойна бременност въпреки всичко, здраво бебче и много такива в тази тема. Трансфера ми беше на 3.02, ще се радвам ако има някоя от млмичетата в темата с успешна бременност от тогава да обменим опит до тук. А на всички останали кураж и сила, момичета знам лошо е трудно, но там някъде след време като видите на видеозона как бебчето си смуче пръста и мърда крака и ръчички ще знаете, че си е струвало всичко! 🎈

# 355
  • Мнения: 122
Много се радвам на щастливото развитие при вас, FBID1627368900624426.
За пореден път се убеждавам, че "твоят лекар" значи нещо много индивидуално за всеки. Ето, за теб д-р Тихомирова е била точният избор, а на мен съвсем не ми допадна и може би щастливо стечение на обстоятелствата ме срещна с д-р Цветков. Този човек, за който просто нямам думи да изкажа цялата си благодарност, ми съобщи (след 3 години чакане), че съм бременна с близнаци. Не искам да давам окуражителни съвети на никой. В този форум има далеч повече изстрадали жени и двойки, отколкото сме били ние. Още дори не мога да осмисля новината за бремеността ми и ми е твърде рано да казвам "всичко си заслужаваше", но пожелавам воля и сили на всички тук!

# 356
  • Мнения: 8
Така е, ние по принцип сме прагматици и въпреки ситуацията в която се намирахме, знаем че няма как да променим нещата. Като цяло не съм особено емоционален човек и  харесвам такъв тип доктори: обрани, бързи и директни. Не искам да ми говорят глупости и да ме обнадеждават, а да се бавим и да не правим нищо по въпроса ни. Бяхме при такъв, няма да повторя. Тя е по - обрана от Клум емоции лекар, но мисля, че е много добра в това което прави, мила е и има лека ръка.

# 357
  • Мнения: 5
Момичета, знаете ли тази събота кой е дежурен от лекарите?

Днес звънях за час и ми казаха, че д-р Тихомирова почива утре, а д-р Чапанова е дежурна.

# 358
  • Мнения: 73
Момичета, знаете ли тази събота кой е дежурен от лекарите?

Днес звънях за час и ми казаха, че д-р Тихомирова почива утре, а д-р Чапанова е дежурна.
Много благодаря!

# 359
  • Мнения: 457
Някой знае ли за велик ден как ще почиват лекарите

Общи условия

Активация на акаунт