Отговори
# 60
  • Мнения: 439
Али, благодаря ти за фрага със субтитри! Hug
След като го изгледах отново със субтитри горе-долу разбрах нещата Smile
Откопчава нашият, откопчава Joy помага на Еда да свали роклята, а на нас какви мисли ни минават затова през ума няма да коментирам.. Sign Underage

# 61
  • Мнения: 9 534
Асена и компания Wink Освен бомба трябваше да е и УАУУУ ... карай другия път Wink
Аз да питам следното - кой ни е обещавал този епизод да е бомба, че това съм го пропуснала?? Thinking
Аз друго да питам - Нашият закопчава или откопчава???



Най добре да откопчава и да съблича Stuck Out Tongue Winking Eye , много подходящо , ако не става дума за турски ''морал '' Satisfied
Маргаритке Hug , за теб розичка Grinning

# 62
  • Мнения: 5 563
Сакън, БРО, че ще ни цензурират сериала за непристойно поведение 😂😂

# 63
  • Мнения: 809
Благодаря за преводите и компанията!

Лека нощот мен.

# 64
  • Мнения: 5 563
И аз благодаря:
На Марги за темата, прекрасна е! 🌼
На Миси и Али за преводите и за бързо преведения фрагман! ❤ Златни сте ни, момичета!
И на всички останали за компанията! Да си тук и да гледаш онлайн с вас си е истинско преживяване! ❤❤
Лека нощ и до утре!

# 65
  • Мнения: 9 534
Този път откопчава, mi_si. След това я блъска върху бюрото ииии “да падат дрехи и задръжки” ама новото е “I see reeed, reeeed, oh reeeeed”... и понеже обичаме да повтаряме сцени, ще повторим тази от спалнята на Серкан, но този път в офиса, върху бюрото - клише, ама ще ни хареса. Добре. Прекалих. Спирам. Joy

Али, златни ти ръце - голямо благодаря за преведения фраг! Heart
Ердоган ще прати полиция Истанбул Вайс да те арестуват , Бърборанке Stuck Out Tongue

# 66
  • София
  • Мнения: 1 247
Би трябвало да откопчава, Миси, помага на приятел 😂
За част от секундата във фрага ми стана мъчно за Серкан, особено при прозрението колко е красива Еда..

Магийке, извинявай, но за да види Серкан, колко е красива Еда не му пречи нито преживяната катастрофа, нито амнезията, нито възпитанието му! Аз не знам в действителност от какво всъщност е болен Серкан Болат, че да му трябва прозрение, колко е красива Еда?! Цял свят го вижда, само Серкан не!

P.S. Специални благодарности на Али и на mi_si , които и тази вечер ни помагаха с преводите от турски език, както и за светкавично преведения трейлър! Бъдете здрави, бъдете щастливи!

Последна редакция: сб, 06 мар 2021, 23:53 от nrgmama

# 67
  • Мнения: 2 130
Бро, ооо, да! Ама този път да й снимат левия крак, че на десния се нагледахме 😆😆😆
Магийке, то и без друго в Уикипедия пише, че вече са глобявани, дори е отделна... нещо си там, не знам какво 😆 Ако ще сме първи във всичко, без техните абв-та, то нека се запознаем по-добре с това как се прави кекс, че от преднитр пъти не разбрах колко яйца се слагат, заедно ли се бъркат, отделно ли..
А Бро искаше да пита дали поръсват с пудра захар накрая, че не разбрала и тя, но малко я е срам да попита май 😏

# 68
  • Мнения: 190
Как могат Серкан и Еда да се измъчват взаимно. Ама големи са инати. Сценаристите малко прекалиха .
Два дни до сватбата Серкан се нерви и не действа.
 5 епизода мъки за Еда и после 1 развръзка.
Епизода ми харесва. Наистина трябва да се гледа с превод за да се коментира. По-късно и с бг  субтитри .
Лека нощ момичета! Трудно ще ми е да заспя.

# 69
  • София
  • Мнения: 1 247
Бро, ооо, да! Ама този път да й снимат левия крак, че на десния се нагледахме 😆😆😆
Магийке, то и без друго в Уикипедия пише, че вече са глобявани, дори е отделна... нещо си там, не знам какво 😆 Ако ще сме първи във всичко, без техните абв-та, то нека се запознаем по-добре с това как се прави кекс, че от преднитр пъти не разбрах колко яйца се слагат, заедно ли се бъркат, отделно ли..
А Бро искаше да пита дали поръсват с пудра захар накрая, че не разбрала и тя, но малко я е срам да попита май 😏

А мен ме интересува и ако ползват за поръска пудра захар, то каква точно ползват: лимонова, ванилова или друга разновидност? Моля, и за това да потърсим отговор! Grinning Grinning Grinning

Последна редакция: нд, 07 мар 2021, 00:31 от nrgmama

# 70
  • Мнения: 5 563
Бро, ооо, да! Ама този път да й снимат левия крак, че на десния се нагледахме 😆😆😆
Магийке, то и без друго в Уикипедия пише, че вече са глобявани, дори е отделна... нещо си там, не знам какво 😆 Ако ще сме първи във всичко, без техните абв-та, то нека се запознаем по-добре с това как се прави кекс, че от преднитр пъти не разбрах колко яйца се слагат, заедно ли се бъркат, отделно ли..
А Бро искаше да пита дали поръсват с пудра захар накрая, че не разбрала и тя, но малко я е срам да попита май 😏
Тъкмо лягам, ама не се стърпях 😂😂😂 Аз имам въпрос също... от тази рецепта за кекс, може ли да ти се подуе корема? 😂😂 защото е много тежък на вкус кекса, не за друго, нали..

# 71
  • Мнения: 190
Само че забравих нещо важно- Благодаря на момичетата за превода!

# 72
  • Мнения: 12 008
то и аз не можах да се стърпя, но този кекс не се ли месеше с ръце, имам някакви откъслечни спомени, яйцата само знам, че са по малко от три Close

# 73
  • Мнения: 2 130
Ако по случайност някой реши, че говоря глупости и реши да ми слага "глоба".. Да провери в интернет Simple Smile
nrgmama, така. Нали малко си говорим с Керем и Ханде. Питах го за пудрата захар. Каза, че сам си я прави. Ставала лесно - с чукане.
Ама в хаванче чукал бяла захар, после слагал малко ванилия, можело и в блендер, но удоволствието било по-голямо, когато сам си я изч.. счука! Та - с ванилия 😆

Магийке, за жалост - можело. Дори не минавало за ден, повече време трябва да се изчака - 9 месеца казаха 🤔 Ама ти такъв кекс си яла мисля 😆😆
Извинявам се, Бро е виновна, дори не знае, че е, но е 😆

# 74
  • София
  • Мнения: 5 740
Бро си признава вината, пише си “виновна” на челото и с гордост ще си я носи! Щом разпалих страстите Налбантови, всичко е наред. Я, гледайте как живна темата ни. Сис, аз знам, че имаш две рецепти за кекс от Ханде и Керем, тази е едната, кога ще споделиш другата?? Smirk

Общи условия

Активация на акаунт