Абонаментни кутии в България - Тема 15

  • 51 110
  • 727
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 814
Моля,  ако някой има снимки на осмомартенската кутия я на pick n dazzle да качи, защото се чудя дали да я поръчам,но имам много неща и не знам дали ще ми е необходима. Благодаря предварително!
Това са продуктите. Коректора е подходящ и за светла кожа, ружа е в много хубав прасковен цвят, който ползвам ежедневно, лака е в по-тъмен корал и вече цяла седмица съм с него и то без топ лак. Сенките са кремообразни в цвят розово злато, изключително пигментирани https://prnt.sc/10fclbv  https://prnt.sc/10fcm1c

# 16
  • Мнения: 4 585
Момичета коя кутия е по хубава belle box или good box?
  За Pick n dazzle имам въпрос /регистрирах се, направих бюти профил. Тръгнах да поръчвам кутия 45лв за един месец, но няма избор да си избера сама продукти?Направо фонализиране на поръчката ми даде. Как работи, чета нагоре, че слагате в кошници по избор, нещо не мога да схвана? Къде може сам да си избираш освен в  MFB

# 17
  • Варна
  • Мнения: 814
Момичета коя кутия е по хубава belle box или good box?
  За Pick n dazzle имам въпрос /регистрирах се, направих бюти профил. Тръгнах да поръчвам кутия 45лв за един месец, но няма избор да си избера сама продукти?Направо фонализиране на поръчката ми даде. Как работи, чета нагоре, че слагате в кошници по избор, нещо не мога да схвана? Къде може сам да си избираш освен в  MFB
Финализирай поръчката и после ще ти излязат 2 прозореца. Там ти дава избор ти или те да ти приготвят кутията

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 749
Гуд бокс разкриха продукта както и предполагах. Имаше го в предна кутия си мисля или беше в различна опаковка, вие ще кажете, аз го нямам и мисля да поръчам!
Едитвам се : различен е бил продуктът!



🤎 РАЗКРИТ 🤎
Както много от вас вече се досетиха, в кутията за #март ще откриете страхотния Coffee Body Butter с екстракт от кафе арабика на So Simple - Натурална грижа за кожата !
☕Зарадвайте сетивата си с натурално масло за тяло с примамлив аромат на кафе. Иновативна формула на базата на био масла и натурални билкови екстракти за нежна, подхранена и кожа гладка като кадифе. (Вижте повече за продукта на https://sosimplecosmetics.eu/product/coffe-body-butter/ )

Ползи за кожата:
🤎 Мощен помощник в борбата с целулита и отпуснатата кожа, тъй като кофеинът улеснява разрушаването на мастните клетки и изглажда кожата.
🤎 Съдържа био екстракт от кафе, който има свойството да увеличава синтеза на колаген и еластин 🧬до два пъти, подобрява циркулацията и кръвообращението, прави кожата гладка, мека и енергизирана.
🤎 Източник на антиоксиданти, които предпазват тялото от свободните радикали, които увреждат кожата.
🤎 Витамините и микроелементите проникват в дълбочина и незабавно омекотяват кожата, 💁♀като я поддържат нежна и хидратирана 24ч.
🤎Ароматът на кафе, прави използването му истинска наслада за душата.☺
Поръчайте кутията на www.goodbox.bg

Последна редакция: нд, 07 мар 2021, 19:56 от Daisy_D

# 19
  • Мнения: 1 335
На мен ми изглежда супер този боди бутер. Мисля да поръчам кутията заради него. Ако някой има впечатления от него, моля споделете.

# 20
  • София
  • Мнения: 5 193
Различен е. Аз шоколадови много го харесвам. Този с кафето ще пропусна, както казах не обичам аромат на кафе. ✋

# 21
  • Мнения: 183
И аз ще поръчам отново кутията на Гуд бокс, за февруари беше разкошна, всичко ми влезе в употреба.

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 13 468
Сега ли Кибрит ще пускат кутия или април?

# 23
  • Варна
  • Мнения: 1 749
Кутията на Кибрит ако не се лъжа е чак за април, но говоря по бегъл спомен.
Да се включа и аз с отзив за маската за лице на Гуд бокс- днес стигнах до нея- ами много приятна, лека, свежа- нямам оплаквания и дразнене както беше коментирано в предната тема.

# 24
  • Мнения: 1 335
Тази седмица ще обявят кутията за април.

# 25
  • Мнения: 22 427
Чакам и аз с нетърпение априлската кутия на Кибрит.

# 26
  • Мнения: 4 585
При good box гледам по снимки два три продукта (мини ли са, пълноразмерни ли, цените евтини ли им са) и всичко друго мостри и бисквитки за едни лев. Изглежда ми, че реално си плащаш точната стойност на кутията. Така ли е или греша?

# 27
  • Мнения: 73
Момичета коя кутия е по хубава belle box или good box?
  За Pick n dazzle имам въпрос /регистрирах се, направих бюти профил. Тръгнах да поръчвам кутия 45лв за един месец, но няма избор да си избера сама продукти?Направо фонализиране на поръчката ми даде. Как работи, чета нагоре, че слагате в кошници по избор, нещо не мога да схвана? Къде може сам да си избираш освен в  MFB
Ако решиш да си правиш абонамент като си влезеш в профила цъкаш на името си и има падащо меню от там се избира текущи абонаменти, после детайли и ти дава месец по месец. Аз първата кутия оставих те да ми я подберат, на втората наполовина бях добавила неща, не бях потвърдила и не вярвах да ги получа но ги бяха сложили. Третата сама си я избрах като нещата ми бяха по-малко защото сложих продукт, който по принцип слагат в по-скъпите им кутии и да не забравиш да потвърдиш. Ако случайно си надвишиш парите ще получиш имейл, на който трябва да върнеш отговор потвърждавам за да ти изпратят нещата.


# 28
  • Варна
  • Мнения: 814
При good box гледам по снимки два три продукта (мини ли са, пълноразмерни ли, цените евтини ли им са) и всичко друго мостри и бисквитки за едни лев. Изглежда ми, че реално си плащаш точната стойност на кутията. Така ли е или греша?
Не е така! Само обявения продукт надхвърля стойността на кутията, но има и храна, която е био и нерядко е и ужасна/странна на вкус според опиталите я. Аз лично предпочитам кутията на Bellebox, там може да се открият и грим продукти, но са рядкост в последно време и само около празници май.

# 29
  • Мнения: 4 735
Yasmina много правилно си се ориентирала в ситуацията,реално почти плащаш цената на продукта( то този продукт няма кой да даде толкова пари за него,реално .....)и другите са някакви неща дето няма да ги ползвам лично аз и никога не бих си купила...
Ще оставя само кибрита и то ако ми харесват продуктите  и край!

Общи условия

Активация на акаунт