Абонаментни кутии в България - Тема 15

  • 51 120
  • 727
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 37
https://bilet.bg/bg/events/glamour-beauty-box/2543?
Здравейте,
Честит празник на всички!
Днес получих кутията Glamour-beauty-box.
Качвам и снимка

# 46
  • Мнения: 73
Относно въпросите за LadyBox превръзките са на Libresse 10 ежедневни,15 дневни и 7 нощни-цената без доставка е 25лв, а с доставка ми идва 30лв. Това е кутията им Basic, има и Mix, която е с тампони на същата цена, a Cup е с ежедневни предимно и малко дневни-тя се води по за дамите, които използват менструални чашки и затова е 20лв. Относно аксесоарите всеки месец е различно, то си и пише че ще има аксесоар и/или козметика,списание. Миналия месец имаше шийт маска Mitomo и бандана, която е красива ама хич не се разтяга и едвам я слагам. Този месец като козметика са на Biotrade нещата, които са 20мл измивна пяна за лице, 10мл ексфолиращ тоник, който имаше и в Bellebox и 5мл хидратиращ крем, а в Bellebox беше с фактор. Аксесоар нямаше, а тефтерче. Явно сладкото и соленото компенсира Grinning миналия път имаше само шоколад LZ и някаква малко снаксче и 2 чая, поне пак чай да бяха сложили. Определено прекратявам абонамента си, ако по нататък започнат по хубави кутии да правят може да си направя пак абонамент, но за момента ще си остана с PickNDazzle, Bellebox и към Кибрит ще си направя абонамент.

# 47
  • Мнения: 4 590

Тези Билет на колко време пускат кутии. Малко скъпички изглеждат...разкриват предварително всички продукти така ли?

# 48
  • Варна
  • Мнения: 814
Мострите на Biotrade се раздават напълно безплатно в аптеки като Ремедиум. Bellebox, обявиха продукта като комплимент и поне си имаха опаковка. Не знам какво в кутията струва 25лв. дори, а може би тефтерчето е звездата Flushed

Последна редакция: пн, 08 мар 2021, 16:14 от Bistra Kostadinova

# 49
  • Мнения: 73
Мострите на Biotrade се раздават напълно безплатно в аптеки като Ремедиум. Bellebox, обявиха продукта като комплимент и поне си имаха опаковка. Не знам какво в кутията струва 25лв. дори, а може би тефтерчето е звездата Flushed
Те и тези имаха опаковка, но да права си, че поне Белбокс казаха, че е комплимент.А този тефтер малък повече от 2лв не струва Grinning определено с тази кутия се изложиха яко и затова си спирам абонамента.

# 50
  • Мнения: 388
Продуктите на биотрейд мисля, че са слънцезащитен крем 5 мл и тоник 15мл,поне такива бяха в белбокс за този месец. И по този повод на някои случвало ли му се е, в кутия на белбокс нещо да не е в милилитрите които са написани на опаковката, този месец имаше серум 30 мл, но моя дори не е на половина пълен, просто  се чудя само аз ли изтеглих късата клечка? Simple Smile
опаковката дали е за 30мл. продукт? Така като гледам, най-малко 50 ще събере!



Още в началото си помислих, че грешката е в моя телевизор, обаче в моя серум има точно 14 мл, та затова попитах дали само на мен се е случило, няма и значение де, за мен е недопустимо, ако ще и производствена грешка да е.

# 51
  • Мнения: 37

Тези Билет на колко време пускат кутии. Малко скъпички изглеждат...разкриват предварително всички продукти така ли?
Мисля, че за първи път пускат кутия. Не знам дали ще има след това друга. Тази я пуснаха още през февруари и офертата беше до 08.03.21. Но явно имат кутии и са удължили срока. Да, предварително бяха обявили съдържанието на кутията.

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 106
Дългоочакваната Направи си сам кутия от MyFullBox, двата продукта, с които исках да заменя бяха изчерпани, но пък си струваше.
Сега обмислям и Good box, напоследък  се представят доста добре.

# 53
  • Мнения: 1 336
Дългоочакваната Направи си сам кутия от MyFullBox, двата продукта, с които исках да заменя бяха изчерпани, но пък си струваше.
Сега обмислям и Good box, напоследък  се представят доста добре.


Kerastase пак ли са ги пуснали? Отдавана ги няма🤔
MFB обявиха, че скоро ще има специално издание с най- доброто от корейската козметика.

# 54
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 294


Добра ли е тази марка козметика?

# 55
  • Мнения: 4 740
Дойде ми кутията на д-р'с формула ....може би е твърде рано ,но клоня към мнението ,че не са нищо особено...откъм луксозна опаковка са го докарали, не съм анализирала състава все още ,пробвах нощната маска и хидратиращият крем,серумът го подарих на майка ....ще пиша пак

# 56
  • Мнения: 1 398
K-Beauty означава корейска козметика Smiley

# 57
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 294
K-Beauty означава корейска козметика Smiley

Duh 😅 Тази кутия би ме изкушила, ако има пълноразмерни продукти.

# 58
  • на земята
  • Мнения: 4 094
Аз гледам от много време MFB,но Керастаз не съм видяла,явно са кът и се изчерпват най вероятно.
Чакам си Кибрита да загатнат нещо.

# 59
  • Мнения: 1 398
И в момента има шампоан на Kerastase в кутиите по избор.
На мен кутията с корейски продукти на MFB, която бяха пуснали преди една година ми е абсолютен фаворит сред кутиите въобще. Надявам се и тази да е така добра.

Общи условия

Активация на акаунт