Декемврийски бебета 2021 Обич във душите и сбъдването на мечтите.

  • 23 903
  • 728
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 66
Lorena, много съжалявам. Пожелавам ти кураж. Ще успееш!

# 61
  • Мнения: 1 996
Лорена, много съжалявам за загубата. Пожелавам ти бързо възстановяване и скорошен успех! Heart

# 62
  • Мнения: 4
Lorena, успех занапред, стискаме ти палци ♥🍀

# 63
  • London
  • Мнения: 580
Lorena, много съжалявам за случилото се !
Бързо възстановяване и следващия път да е успешно, до финал ❤

А аз да попитам другите мами. Само аз ли се събуждам с нула енергия 🤔 Заспивам още в 22, ставам в 7 и пак се чувствам като блъсната от тир 😆 Ни кафе помага, нито нищо. По принцип съм много активен човек, но последните дни ми е едно такова мързеливо 😴 Даже си поспивам следобед, а досега все щъках на някъде.

Последна редакция: вт, 13 апр 2021, 21:31 от RainbowFlower

# 64
  • Мнения: 4
Lorena, много съжалявам за случилото се !
Бързо възстановяване и следващия път да е успешно, до финал ❤

А аз да попитам другите мами. Само аз ли се събуждам с нула енергия 🤔 Заспивам още в 10, ставам в 7 и пак се чувствам като блъсната от тир 😆 Ни кафе помага, нито нищо. По принцип съм много активен човек, но последните дни ми е едно такова мързеливо 😴 Даже си поспивам следобед, а досега все щъках на някъде.

Откакто съм се прибрала от работа (към 18;00) до сега само лежа 😃 през деня усещам мноого голяма умора и ми се спи през цялото време

# 65
  • Мнения: 189
Плахичко се записвам с термин 06.12, но с близначета и вероятно ще е по- рано. В 6+3 г.с.
Има ли мами с кървене? Имам зацапвания, които вероятно се дължат на кринона, защото ми дразни шийката и едно ужасно кървене в събота, след което хукнах на дежурен лекар и казаха,че бебетата са си там. Още не сме чули сърчицата, вие кога чухте?

# 66
  • Мнения: 1 334
RainbowFlower и аз съм така - никаква енергия, постоянно уморена и постоянно ми се спи.. добре че работя от вкъщи, та си полягвам от време на време 😂

Bibi23 с първата ми бременност имах леко кървене за 1-2 дни, но Кринона и Но-шпа помогнаха при мен. Сърчице с предните ми бременности сме чували към 7-8ма г.с.

# 67
  • Мнения: 207
Само аз ли съм без никакви симптоми 😭 6+4 и още нииииищо не изпитвам.Много се притеснявам докато дойде време за прегледа.

# 68
  • Мнения: 4 518
Само аз ли съм без никакви симптоми 😭 6+4 и още нииииищо не изпитвам.Много се притеснявам докато дойде време за прегледа.
Не се притеснявай. До 6+5 симптомите ми бяха много спорни. 6+5 цял ден гадене, вечер се събуждам за тоалетна, продължава да ми се гади. Днес е добре, но вчера беше Confounded
Всичко ще е наред, кога ще ходиш на преглед?

Аз имах зацапване петък вечерта, в спешното не видяха проблем. Аз бих отишла при моя си лекар, ако продължава зацапването /кървенето.
И аз съм с близнаци, в 7+1 (в четвъртък) ще ходя на преглед за да чуем сърчица. И на мен ми е притеснено, но се опитвам да съм спокойна.

# 69
  • Мнения: 207
Аз нямам зацапване,просто нямам нищо освен закъснение 15 дни и 15 положителни теста.Четвъртък съм на частен преглед,защото тук в Англия преглеждат чак в 12г.с,а до тогава ще се побъркам.

# 70
  • London
  • Мнения: 580
Mahur и аз съм в Англия, чакам си частния скан след 2 седмици.
Мидуайф не се ли свърза с теб ? Аз имам среща с нея в 8ма седмица 🤔

# 71
  • Мнения: 207
Аз съм в Северна Ирландия,но никой не се е свързвал с мен получих писмо ,на което пише че ще имам преглед точно в 12 г.с.Поне успях с частния да се уредя.

# 72
  • London
  • Мнения: 580
Хм, странно. Не зная дали е по-различно при теб, но аз бих се свързала по-рано с тях. Поне едни кръвни могат да ти пуснат, за твое собствено спокойствие.

# 73
  • Мнения: 189
Само аз ли съм без никакви симптоми 😭 6+4 и още нииииищо не изпитвам.Много се притеснявам докато дойде време за прегледа.
Не се притеснявай. До 6+5 симптомите ми бяха много спорни. 6+5 цял ден гадене, вечер се събуждам за тоалетна, продължава да ми се гади. Днес е добре, но вчера беше Confounded
Всичко ще е наред, кога ще ходиш на преглед?

Аз имах зацапване петък вечерта, в спешното не видяха проблем. Аз бих отишла при моя си лекар, ако продължава зацапването /кървенето.
И аз съм с близнаци, в 7+1 (в четвъртък) ще ходя на преглед за да чуем сърчица. И на мен ми е притеснено, но се опитвам да съм спокойна.

При мен имаше и силно кървене и то в тъмно червен цвят за 1 час, въпреки това бяха там.
И не спирам да се притеснявам...

# 74
  • Мнения: 14
RainbowFlower и аз съм така - никаква енергия, постоянно уморена и постоянно ми се спи.. добре че работя от вкъщи, та си полягвам от време на време 😂

Bibi23 с първата ми бременност имах леко кървене за 1-2 дни, но Кринона и Но-шпа помогнаха при мен. Сърчице с предните ми бременности сме чували към 7-8ма г.с.

И аз съм перманентно уморена. Попринцип съм много динамичен човек и трудно ме свърта, а сега почти по цял се търкалям в легнало положение (освен, че и док така ми препоръчва) и оптусна ли се малко повече веднага заспивам. Кафеникави зацапвания имах в събота и вчера, като и двата дни ходих по спешност да ме видят - всичко с бебчето е наред, казаха ми да си пия Утрогестана и да лежа. Днес отново ми зацапа, но се опитвам да съм спокойна, започнах да пия и Но-шпа и мисля, че има полза.

Да ви питам, вие по каква схема пиете Но-шпа? На мен доки ми каза само, че мога да вземам, когато изпитам нужда. На опаковката гледам, че пише от 3 до 6 на ден - 3*2 като Утрогестана дали е висока доза? Thinking

Общи условия

Активация на акаунт