Декемврийски бебета 2021 Обич във душите и сбъдването на мечтите.

  • 23 858
  • 728
  •   1
Отговори
# 675
  • London
  • Мнения: 580
Аз това се майтапех със сестрите, няколко шишенца кръв ми изцедиха 😆 В болницата, в която ме следят са направили приложение и мидуайфката ми направи профил там, та цялата информация се вписва. Много е удобно и добре измислено. Досега преглеждах всичко дето са ми били пуснали за изследване. Можеш и директно да им пишеш въпроси, които имаш (които не са спешни)
И в урината всичко е наред.

Значи сега остава да си чакам частния скан в сряда, да видя бобчето какво прави 🥰

# 676
  • Мнения: 4 518
Рейнбол - 120/140 са за жени. Имай предвид, че желязото прави ходенето до тоалетната по-трудно, така че ако имаш проблеми там, по-добре си искай течно желязо (имаше едни ампули, които се разтваряха в безалкохолно и не бяха зле).
Алисън, имаш моите палци.

# 677
  • London
  • Мнения: 580
Благодаря, Fairytale ❤
Май ще увелича спанака 😆 Да пробвам дали натурално ще мога да го поддържам до следващото изследване.

# 678
  • Мнения: 4 518
Благодаря, Fairytale ❤
Май ще увелича спанака 😆 Да пробвам дали натурално ще мога да го поддържам до следващото изследване.
Спанак с ориз на фурна, с яйце (не рохко!) и кашкавал отгоре. В сградата, където работех го готвеха почти всеки ден. Всеки път си взима това и така се оправих от анемията, а съм пила не малко желязо.
Виж и меча кръв (май така се казваше), това нещо изправи на крака сестра ми след раждането и не ми се е оплаквала от странични ефекти.
Все пак ако можеш да се консултираш с лекар преди експериментите, е най-добре. Аз тук мога много да си пиша, но не съм лекар.
А с храна ще е супер, ако го вдигнеш, но трябва много постоянство.

# 679
  • London
  • Мнения: 580
Благодаря много ❤
Аз преди си правех много смутита със спанак и желязото винаги ми беше в норма.
Ще пробвам с храна първо, дано помогне 🤞🏻

Edit : Пристигна kit-а, направих го и утре го пращам 😁 Първо трябваше да дезинфекцирам банята, та да няма и помен от мъжко присъствие 🤣  Момичетата ме посъветваха дори да се преоблека защото можело да има мъжко днк-а по дрехите ми от кучето или ММ 🤣

Последна редакция: чт, 13 май 2021, 19:21 от RainbowFlower

# 680
  • Мнения: 1 189
И аз да се отчета. И моят преглед мина и най- после чух сърчице ❤ В 6+4г.с съм. Бебонче е 0,74 см 🥰

# 681
  • Мнения: 4 518
И аз да се отчета. И моят преглед мина и най- после чух сърчице ❤ В 6+4г.с съм. Бебонче е 0,74 см 🥰
Йеее, супер.
А ти как се чувстваш?

# 682
  • Мнения: 1 189
И аз да се отчета. И моят преглед мина и най- после чух сърчице ❤ В 6+4г.с съм. Бебонче е 0,74 см 🥰
Йеее, супер.
А ти как се чувстваш?


Уффф, вчера ми беше много зле. Днес съм една идея по-добре, но пак ми се гади, отпаднало ми е, киселини имам 🤮
Отивам да чета за породените деца 😅 да знам какво ме чака...

# 683
  • Мнения: 1 457
И аз днес бях на преглед. Оказа се, че май съм за януарската тема Simple Smile Знаех, че съм поне 10 дни назад, но лекарят беше категоричен, че бремеността ми не е от цикъла от март Simple Smile просто април не ми е дошъл по някаква причина и тъй като мислех че пак закъснява, не се пазихме, а то е тръгнало ново яйце. И това обяснява късния ми положителен тест Simple Smile Между 4 и 5 седмица съм Simple Smile 0.75см сак. След две седмици пак, да видим развитието Simple Smile

# 684
  • Мнения: 4 518
И аз днес бях на преглед. Оказа се, че май съм за януарската тема Simple Smile Знаех, че съм поне 10 дни назад, но лекарят беше категоричен, че бремеността ми не е от цикъла от март Simple Smile просто април не ми е дошъл по някаква причина и тъй като мислех че пак закъснява, не се пазихме, а то е тръгнало ново яйце. И това обяснява късния ми положителен тест Simple Smile Между 4 и 5 седмица съм Simple Smile 0.75см сак. След две седмици пак, да видим развитието Simple Smile
Супер, ама си стой и тук. Мисля, че никой няма да има каквото и да е против.
И аз уж трябва да съм в ноемврийската, но днес попрочетох, не ми хареса особено тона и се отказах.

# 685
  • Мнения: 1 189
Принципно и моят термин е 02.01 но аз знам, че ще е декември Simple Smile

# 686
  • Мнения: 5 073
То и моят термин е 01.12, ама ще е ноемврийче бебето. Днес пак си правих устата за естествено раждане, ама док ми каза да забравя.

# 687
  • Мнения: 1 333
Радвам се за хубавите новини от последните прегледи!
Rainbow ще чакам с любопитство да споделиш резултатът от теста - за първи път разбирам, че съществува такъв Blush
 
Аз не мисля че има такова значение на коя термина кога точно е - важното е да се чувстваме ок в темата, да си споделяме, помагаме и подкрепяме.Heart

Аз днес бях при ендокринологът и се оказа че резултатът ми е добър - каза че щом за 30 дни е ТСХ е паднало с повече от 1ца и вече е под 2 е ок и ми остави същата доза Л-тироксин. Между другото вече го има по аптеките отново.

Понеже вече наближаваме 50 страници ако някой вече не се е захванал да прави нова тема аз мога да направя утре - ако някоя иска или вече е започнала да прави само пишете да не правя и аз. Smiley
И в тази връзка ако имате предложения за заглавие на темата ги споделете Simple Smile

# 688
  • Мнения: 1 189
"Чакаме със свити сърчица Коледните чудеса!❤"


🙃

# 689
  • London
  • Мнения: 580
Не ви пускаме да си ходите, момичета 🤗
Мисля, че страхотна компания сме се заформили ❤

Butterfly, супер новини и от теб ! Дано го поддържаш все в граници и да не се налага да увеличаваш дозата.
Направи темичката щом имаш желание 😁 На мен даже не ми направи впечатление колко сме изписали. 🤭

Norry, харесва ми идеята за име 😍❤

Общи условия

Активация на акаунт