Декемврийски бебета 2021 Обич във душите и сбъдването на мечтите.

  • 23 856
  • 728
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 282
Добро утро, момичета!
Поздравления за хубавите новини от последните прегледи, дано все такива да има в групата!
Днес привечер ще бъде и моят преглед да видим дали има развитие.Тези 10 дни в очакване ми се сториха цяла вечност.Хем се опитвам да съм позитивна, хем си ме е страх от лоши новини.
Стиснете по един палец да ви се похваля довечера❤!

# 691
  • Мнения: 217
Tortelina стискам палци всичко да е наред и довечера да се похвалиш.

# 692
  • Мнения: 615
От доста време не беше ме болял кръста, но от вчера започна да ме боли и вместо да намаля, повече ме заболява. Пия си но шпа и бусколизин, но засега няма ефект от тях. Взех доста да се притеснявам  за бебето. Записах си час за преглед в 2 часа, дано всичко да е наред.

# 693
  • Мнения: 5 073
Стискам палци всичко да е наред , момичета. На мен ми източиха кръвчицата тази сутрин - цели 6 епруветки.

# 694
  • Мнения: 4 518
Стискам палци, момичета.
А не бих се притеснявала от болки в кръста. Хормоните си правят пакостите просто... Но пък подкрепям прегледа за спокойствие.
На мен ми харесва предложението за име и нямам особено желание да правя тема.
И мен изобщо не ме интересува термина, сигурно ще родя началото на ноември, но нямам намерение да се записвам в ноемврийската група, само ще чета.

# 695
  • Мнения: 3 137
Ирен и на мен ми я източиха, даже май бяха 8 епруветките, спрях да ги броя по едно време. Сигридов ми назначи 100 неща след прегледа, заради MTHFR мутацията. Аз се бях притеснила за другото 4g/5g, но според него за сега артериите са добре и предвид годините и теглото ми не очаква да имам нужда от терапия за разреждане на кръвта. Бебето е наред, всичко изглежда добре, но иска да види резултатите ми и да вземе мерки тази мутация да не му се отрази по някакъв начин. Каза, че изобщо не е свързано само с усвояването на витамини В, но с много други заболявания. Ехографът му е просто феноменален, такива образи в 8+3 г.с. не очаквах, че е възможно да се видят, само как пола не се видя не знам 😁 Като цяло е много интересен лекар, аз малко си глътнах езика като почна да ми говири, но определено ми допадна.
Titanka палци и за теб, да имаш хубави новини 🍀

# 696
  • London
  • Мнения: 580
Tortelina и Titanka, чакаме ви с хубави новини и ви стискаме палци 🤞🏻

Ние тук ще си честваме и ноемврийчета, и декемврийчета и януарчета 🤗 Само да са ни живи и здрави дечицата, а и ние покрай тях ❤

Alison, ехаа, дано сега се чувстваш една идея по-сигурна, че си в добри ръце 🤗

# 697
  • Мнения: 217
Имам час за Сигридов на 28 май.
Чакам с нетърпение прегледа и се надявам всичко да е наред.Моя час е за БХС тъй като тогава ми се пада да правя.С първата бременност ходех само на феталните морфологии при него.Ще си нося за всеки случай всички изследвания,ако има време да ги изкоментираме,да видим дали ще каже да пускам допълнителни неща.

# 698
  • Мнения: 1 996
Аз за съжаление напускам отчетната тема, след официалното потвърждение на диагнозата от неделя за пореден мисед.
Пожелавам на всички лека бременност и здрави бебета до термин през ноември/декември Heart

# 699
  • Мнения: 615
Аз за съжаление напускам отчетната тема, след официалното потвърждение на диагнозата от неделя за пореден мисед.
Пожелавам на всички лека бременност и здрави бебета до термин през ноември/декември Heart
Много съжалявам, дано следващият път ти е на успех, до края да износиш живо и здраво бебче.

# 700
  • Мнения: 217
Марго,съжалявам!
Дано следващият път е успешен!

# 701
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 761
Алисън, ти с каква точно мутация на MTHFR си? Хомо или хетерозигот? Аз съм хетерозигот и сега се притесних, като те прочетох. Нямам други мутации, от тези, които изследват най-често. Но съм на терапия с Клексан и АП така или иначе. На теб какво ти препоръча, ще те пуска ли на терапия?

# 702
  • London
  • Мнения: 580
Марго, много много съжалявам 😞
Мисля, че в другата тема бях мернала, че те съветват да се прибереш до България.
Каквото и да решиш, нека е най-доброто решение за теб и това да е последен път, в който се случва.
С теб сме ! ❤

# 703
  • Мнения: 3 137
blue.angel хетерозигот съм. Него не го притеснява кръвотока, каза че очаква да няма проблеми там и нужда от терапия. Тази мутация MTHFR можела да причини проблеми като аутизъм или да вреди на сърцето на бебето,  и той иска да й въздейства вътреутробно. Пусна ми витамини, минерали, тежки метали и още 100 неща... Като са готови ще каже как да действам. За сега оставам на Омега 3 и В комплекс. 
Скрит текст:
Марго не знам какво да кажа, надявах се до последно на друг резултат за теб 😖 Не искам да наливам масло в огъня, но тази липса на лекарско внимание хич не ми хареса може би е наивно да мисля, че би имало друг изход ако ти бяха обърнали повече внимание.... Все пак знам че твоето чудо ще се случи ❤ 🙏🍀

# 704
  • Мнения: 282
Марго, много съжалявам.И аз се надявах да е друг изхода при теб.Прегръщам те и ти желая сили да го превъзмогнеш и да продължиш ❤.

Общи условия

Активация на акаунт