Декемврийски бебета 2021 Обич във душите и сбъдването на мечтите.

  • 23 796
  • 728
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 615
Толкова съм щастлива, че видях бебчето да маха с ръчички, докторката каза, че е добре. Но каза също, че не е нормално  да ме болят кръста и яйчниците. Болката била контракции. Препоръча ми да пия Магнерот, но не е ли рано да го пия, още от 9 седмица?

# 706
  • Мнения: 3 077
Ама тя видя ли ги на ехографа контракциите? На моя позната преди така един АГ казва виждам, че имаш контракции, пий но шпа и магнезий, друг АГ преглежда дори вагинално и казва няма контракции... И аз понякога имам по-скоро усещания, не болки. При теб силно ли е?

# 707
  • Мнения: 1 333
Марго, толкова много съжалявам 😔 😥Желая ти сили и кураж, за да продължиш напред - не се отказвай. Вярвам, че скоро отново ще си бременна и от сърце ти желая следващият път да е с успешен финал! ❤

# 708
  • Мнения: 615
Ама тя видя ли ги на ехографа контракциите? На моя позната преди така един АГ казва виждам, че имаш контракции, пий но шпа и магнезий, друг АГ преглежда дори вагинално и казва няма контракции... И аз понякога имам по-скоро усещания, не болки. При теб силно ли е?
Не ги видя контракциите, а каза, че не е нормално да имам болка, болката е била заради контракции. Не са ми силни болките, а колкото да ме притеснят.
 Аз пия Но шпа и бусколизин. Магнезий започнах да пия в големите месеци в предната ми бременност и тогава имах болка в кръста и ниско долу.

# 709
  • Мнения: 661
Здравейте отново, дами😊 Този път имам въпрос към вас във връзка с Биозин мама. Изпих една опаковка от него, но чух, че не се смята за ползотворен. Една приятелка ми каза, че препоръчва ПрегнаКеър. Самият гинеколог д-р Б. Бойчев ми каза само за фолиева киселина. На 25.05.2021г. съм отново на преглед при него и се чудя дали да го питам.

# 710
  • Мнения: 39
Аз също започнах с витамини за бременни, но аг каза да ги спра и да си пия само неофолик мета. Каза, че няма нужда от витамините 🤷‍♀️
С предната бременност пих Прегнакеър, никой не ми ги беше изписал, пак на своя глава започнах.

# 711
  • Мнения: 1 435
Миналата бременност пих 2-3-4м Биозин мама (сега пак ми го препоръча).  Обаче се чудя, защото предния път като го спрях, устата ми се напълни с афти за десетина дни. И си мисля, като ме пази той, дали имунитета ми не спада още повече. Не боледувах от нищо през цялата бременност, но доколко ме е пазил си нямам идея, аз по принцип не боледувам често.
Прегнакеър пих след 4м, сега мисля пак да си взема.

# 712
  • Мнения: 1 189
Марго, прегръдки и от мен ! Много съжалявам ❤

# 713
  • London
  • Мнения: 580
Аз пия Прегнакеър вече 2 години, преди да забременея пиех обикновените мултивитамини и след това ги смених с тези за бременни, които имат и омега 3 капсули.
Доволна съм от тях, макар че много от английските мами казват, че им се гади от тях и за това ги пият преди лягане 🤗

# 714
  • Мнения: 217
Не пия все още комбинирани витамини.
Само мета фолиева,б12,Алекарт.
Купих си пробиотик за бременни на Golden of life и вчера започнах да ги пия.Поръчала съм DHA от iher и чакам да пристигне и мисля да я започвам и нея.Това е за сега.

# 715
  • Мнения: 4 982
Като говорите за витамини аз в началото бях на Прегнакеър, ама минах на Елевит - хем ми харесват повече , пък и ми идваха почти 4 пъти по-евтини, защото си ги взимах и тях от Турция. Сега съм на Фемибион 1, отделно пия пробиотик преди лягане - Омнибиотик 6, мета фолиева, рутаскорбин, а сутрин на гладно -  АФА. Обмислям каква Омега 3  да си взема и коя фома на магнезий.

# 716
  • Мнения: 39
И аз чета за Омега, не смея да взема нещо налично в бг пазар, защото концентрацията е доста ниска. И аз се насочвам към iherb но голямо чакане ще е. Ако някой може да препоръча хубава омега, която се намира в България...

# 717
  • Мнения: 4 982
И аз чета за Омега, не смея да взема нещо налично в бг пазар, защото концентрацията е доста ниска. И аз се насочвам към iherb но голямо чакане ще е. Ако някой може да препоръча хубава омега, която се намира в България...
По принцип харесвам продуктите на Now , обаче май всичките им варианти епа>дха, а трябва да е обратно.
Аз и техния магнезий си взимам и се чудя дали и сега да не е от него.

# 718
  • Мнения: 189
Здравейте отново!
Виждам,че обсъждате витамините и аз да споделя, пиех прегнакеър консепшън до положителен тест и после ми смениха на пренатал денк. Фолиева отделно - мета.
А магнезии ми дадоха още в 5.г.с - алеракт 2х1 и сега ми дадоха и диаспорал сашета при нужда, защото споделих,че усещам дърпания и разтягания.
Titanka,  имам си болчици и в кръста, не са казали, че ги притеснява докторите.
До мамите с близнаци: Вие усещате ли повече дърпания и разтягания? Аз вече имам очеизвадно коремче и ми личи,защото корема ми е плосък попринцип. Но направо ги усещам как си правят място.
Видях ги в вторник, толкова са пораснали, едното подивя на ехографа, премята се, бута си пъпната връв, толкова прекрасно чуство! Записаха в амбулаторния лист,че вече имат двигателна активност и едното даже е тръгнало с ден напред.
Зацапването ми все още си го има и явно трябва да свикна с него.

# 719
  • Мнения: 282
Влизам с лоши новини от прегледа.За съжаление и аз напускам групата.В понеделник съм на кюртаж.
Успех на всички ви желая и дано това са последните лоши новини тук.

Общи условия

Активация на акаунт