Естетични корекции по лице, тяло и т.н. – 39

  • 63 060
  • 745
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 782
Преди 2 дни ми сложиха Redensity 2 под очите с канюла. Още час след това леко се поду отстрани на лявото око, но нищо фрапиращо. И посинях леко точно в слъзната долина. Днес съм още по синя и сутринта бях като отекла. Дясното око е перфектно. Мислите ли че е нормално?
При кой слага? Аз съм правила същото при Ванеска, при мен даже отоците станаха като торбички под очите. Държа близо седмица и се оправи. После близо 4г изглеждаше добре, но от процедурите с лазер се разгради неравномерно и мигрира. Разградих останалото инжекционно. Другата седмица имам час при Каляшева за под очи, ще видим какво ще прави...
Да точно при нея. Ефект мога да видя само на едното око, каза да слагам лед и Лиотон на другото... Не знам как ще съм с времето ама колкото повече чета, толкова повече се замислям за филърите точно в тази зона... Ще търся други варианти след време. Само се надявам да нямам миграции и простотии...

Какъв друг вариант има за под очите? На мен ми предложиха филър също. Но и мен не е страх за тази зона.

# 466
  • Мнения: 3 022
Предлагат мезотерапии и бустери. Не знам колко са ефективни за хлътване и с каква трайност са не трябва и да задържат вода, но при мен филъра беше по- добро решение. Сега след разграждането ( а и свалих 10кг) положението е трагично Simple Smile 

# 467
  • Мнения: 542
След месец лекарката каза да направим 3 серии мезотерапия за очи за да се подхрани и самата кожа. Каза, че се прави месец преди или след филъра. Не знам обаче дали и мезото е с канюла, ако пак съм така синя... Не ми се мисли

# 468
  • Мнения: 22 785
Има ли мезотерапия с канюла?Аз мисля, че са само с игла и локални убождания.

# 469
  • Мнения: 542
Има ли мезотерапия с канюла?Аз мисля, че са само с игла и локални убождания.
По пътя на логиката не, но нали съм си шашка😂 То и с игла май има посиняване, но понеже за първи път си правя подобни процедури и питам глупави неща, за което се извинявам

# 470
  • Мнения: 22 785
Има ли мезотерапия с канюла?Аз мисля, че са само с игла и локални убождания.
По пътя на логиката не, но нали съм си шашка😂 То и с игла май има посиняване, но понеже за първи път си правя подобни процедури и питам глупави неща, за което се извинявам
Не не, глупости!Аз също не съм сигурна за много неща и попитах, защото може би да съществува някаква такава техника.
До посиняването е индивидуално.Аз посинявам винаги, все едно са ме пребили.Каквото и да правя по лицето.Ама и по тялото лесно правя синини.
Така че може да не посинееш въобще.

# 471
  • Мнения: 206
Аз съм правила мезотерапия на околоочния контур - с игла се боде, но аз имах само 2 малки сини точици след това. А докторът очакваше да съм по-зле, защото съм с много светла кожа. Simple Smile

# 472
  • USA
  • Мнения: 7 281
Писано е изключително много за въпросната клиника, лекари и процедури.
Върнете и прочетете последните една-две теми ....

Благодаря за полезното включване,страници назад съм прочела,но не съм попадала на конкретни такива за клиниката.

# 473
  • Мнения: 1 192
Малко повече от 24 часа след процедурата, отока е доста спаднал, синките са в апогея си, на някои места в бузите чувствам тъпа болка. Мажа студен Лиотон по съвет на докторката във форума,  пия арника и лимфомиозот.Явно има ефект, вчера беше много по-зле. Все още лицето не е еднакво и на места е неравно. Ще чакам, но ако сте като мен със слаби капиляри, да знаете, че поне седмица не сте за пред хора

# 474
  • Sofia
  • Мнения: 15 549
Благодаря за полезното включване,страници назад съм прочела,но не съм попадала на конкретни такива за клиниката.

Следя темата от много отдавна, макар да нямам личен опит с нито една клиника. За Derma-Act има един куп хвалебствия – естествено, както за всяко друго студио, така и за това периодично има негативни отзиви, но са наистина малко, на фона на положителните. От екипа на клиниката популярни с добрата си работа са д-р Трендафилова, д-р Чилингирова и д-р Хаджийска.

# 475
  • Мнения: 683
Аз останах с впечатление, че жената пита за козметичните услуги на клиниката, не за дерматологичните. За тях като че ли няма много споделени мнения.

Ето на мен каква синка ми стана след поставяне на бустер от д-р Чилингирова. Тук има доста добри думи за нея. На мен ми се стори груба - и на думи, и като работа.
Моля да не ме цитирате


Последна редакция: ср, 21 апр 2021, 22:32 от Blue@

# 476
  • Мнения: 1 344
Blue кофти изглежда да, но това дали ще посинее зависи от много фактори,едва ли е само от докторската,важното е като мине всичко да е ок. Аз много лесно посиняват и си знам,и не се изненадвам, особено пък устните оток хематоми, ужас е първите дни, сега последния път др. ми каза, че няма изглед да посинеят и познай на другия ден лилави, чак над устните имах синки.Аз пък харесвам спомената др. и съм доволна от нея. но е важно ти да си намериш твоя лекар, щом не те е грабнала търси друг.

# 477
  • Мнения: 542
Blue   Същата съм и аз само че по голяма синка е моята. Не обвинявам никой, защото за първи път си правя филър под очите, но вече треперя за мезото след месец... Не знам дали Арникатта помага, сега е късно да я почвам... Утре съм на работа и ще е весело 😁

# 478
  • Мнения: 22 785
Аз сизнам,че
посинявам от нищото, няма как да обвиня никой лекар за това.
Ако ви покажа какво беше след филър в брадичката...леле-мале..
Моите приятелки не чак така като мен, а сме при един и същи лекар.

# 479
  • Мнения: 3 022
Д-р Джалдети когато ми прави мезо под очи ми каза преди процедурата да пия 4 табл Рутаскорбин. И няколко дни след това, но не помня схемата. Синьо нямах....За отоци преди процедура с лазер пия Сераза, също много помага. Ако някой иска може да се поинтересува.

Общи условия

Активация на акаунт