Естетични корекции по лице, тяло и т.н. – 39

  • 62 125
  • 745
  •   1
Отговори
# 570
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 416
Чета, че са нетрайни и не са одобрени от FDA...

# 571
  • Пловдив
  • Мнения: 1 738
Хубава сол няма Simple Smile. Как си с щитовидната?
С щитовидната жлеза съм добре,а солта ,която използвам е от Атанасовското езеро-Цветето на солта.

# 572
  • Мнения: 263
Момичета, може ли да ми препоръчате дерматолог или хирург, които поставя филър в устните, но на така наречените сложни устни, тъй като на една приятелка са й казали, че няма как да се изравнят устните с филър. Проблемът е, че от едната страна горната устна е по-плътна от другата и при поставяне на филър се отваря лека дупчица между горната и долната, а от другата страна няма този проблем.

# 573
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 416
За първи път чувам за т.нар. сложни устни. Кой лекар е казал това?

# 574
  • Мнения: 263
Трябва да я попитам, но доколкото разбрах става въпрос за асиметрия.

# 575
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 416
Попитай я. Точно асиметрия не виждам защо да е проблем. Повечето коментирани в темата имена очаквам да се справят, но е важен изборът на продукт. Михайлов, Каляшева, Ванеска, Трендафилова - опитни са. Ако е за моя приятелка - ще я насоча към Михайлов - естет е, има много точна ръка и преценка. Аз имах малка асиметрия, която той коригира. Асиметрията вероятно беше от поставяни до момента филъри.

# 576
  • Мнения: 263
При нея е било първо поставяне, но при поставянето е изпъкнала асиметрията така да се каже. Благодаря, ще я насоча към някой от тях.
А някоя ходила ли е при Ивайло Рачев, тъй като не открих много информация за него или снимки на работата му?

# 577
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 416
Малко лекари с охота коригират проблеми след други лекари. Кашяшева сама се промотираше за това със снимки на коригирани устни.

# 578
  • Мнения: 1 336
Момичета, имам следното питане-има ли някаква процедура,апаратна или друга, с която могат да се премахнат отоци (вероятно от мастни натрупвания)в горната част на бузите?
Аз имам такива и ми обясниха, че това е мазнина, няма общо с хранене или здавословно състояние. Отстраняват се оперативно. Има някой лазерни и ултразвук процедури, които пооправят положението, но не знам колко е трайно. Може да се замаскират и с филър.
Имам записан час за септември за Морфеус, лекарката ми каза, че мога да очаквам да се намалят с около 20-25%. Не е много, защото моите са доста големи, но все пак надявам се да има някаква разлика

# 579
  • Мнения: 263
За Михайлов, които е в Skinline ли става въпрос, за да не го бъркам с някой друг.

# 580
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 416
Да, при когото и да отиде - да си носи паспорта, или докато помни, да си запише в телефона на коя дата и кой продукт е поставян, защото се забравя Simple Smile

# 581
  • Пловдив
  • Мнения: 1 738
Цитат на: blue75 link=topic=1311056.msg42780708#msg42780708  
[/quote
Аз имам такива и ми обясниха, че това е мазнина, няма общо с хранене или здавословно състояние. Отстраняват се оперативно. Има някой лазерни и ултразвук процедури, които пооправят положението, но не знам колко е трайно. Може да се замаскират и с филър.
Имам записан час за септември за Морфеус, лекарката ми каза, че мога да очаквам да се намалят с около 20-25%. Не е много, защото моите са доста големи, но все пак надявам се да има някаква разлика
Аз лично не искам да слагам филър,защото най-вероятно ще бухна още повече в лицето и затова търся някакъв друг вариант.Видях,че д-р Наталия Иванова прави процедури с Морфеус и ще мисля за консултация при нея.

# 582
  • Мнения: 245
Не знаех че морфеус е за топене, последно ми го препоръчаха за стягане на долна част на лицето, като лекарят ме увери че не топи подкожни мазнини и че може да се прави и лятото.

 
Момичета, имам следното питане-има ли някаква процедура,апаратна или друга, с която могат да се премахнат отоци (вероятно от мастни натрупвания)в горната част на бузите?
Аз имам такива и ми обясниха, че това е мазнина, няма общо с хранене или здавословно състояние. Отстраняват се оперативно. Има някой лазерни и ултразвук процедури, които пооправят положението, но не знам колко е трайно. Може да се замаскират и с филър.
Имам записан час за септември за Морфеус, лекарката ми каза, че мога да очаквам да се намалят с около 20-25%. Не е много, защото моите са доста големи, но все пак надявам се да има някаква разлика

# 583
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 411
Привет, момичета. Един лаишки въпрос - какво се прави за прибиране на кожата по долната челюст?

# 584
  • Мнения: 1 336
Не знаех че морфеус е за топене, последно ми го препоръчаха за стягане на долна част на лицето, като лекарят ме увери че не топи подкожни мазнини и че може да се прави и лятото.
Тук слънцето е много силно и ми казаха, че има голяма вероятност да се пигментирам и без ходене на плаж. На мен също ми каза, че не топи мазнини, но въпреки това, че ще има някакъв ефект. При мен е възможно, част от тези торбички да е мигрирал филър поставян в слъзната долина. Имах си ги и преди да поставя филъра, но след него се увеличиха

Общи условия

Активация на акаунт