💖"Един за друг"💖 - Сезон 2, тема 3 /10.03. - 21.03.2021/

  • 47 888
  • 996
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 3 417
Не говоря за брак .
Но ако да са двойка живееща заедно - защо подаряване на пръстен ще пробужда подобни помисли и вид страх у мъжа ?
И на нея за какво ѝ е тоз пръстен катадневно в дамската чанта в подобна кутийка / с диагнозата не съм запозната - аз гледам предаването чат - пат . Май това е единственото дето гледах цялото.
  Бракът не е от значение - подпис и так далее . Но ако да не ти е не е нужно да се обясняваш на този и онзи и да ти прави впечатление на теб самият . Тоест вид нужда или притеснение е налична.
  Аз съм твърдо против брак и подпис - но бих се жертвала ,ако да е толкова важно за този , които обичам

# 661
  • Мнения: 6 493
Аз разбрах, че всъщност Здравка е против годежен пръстен, а Миро искал да ѝ купи ей така да го кажем неангажиращ-пръстен-бижу, защото примерно е красив, но и да не се чувства Здравка притисната, че е годежен.Smiley

На мен двамата са ми симпатични куку шеметчета.

# 662
  • Мнения: 3 417
Явно не съм го разбрала добре .
Но тогава защо е нужно ежедневно да носи пръстен в кутийка в чантата си - а не пръстена на пръста и кутията - нейде из вкъщи .

# 663
  • Мнения: 6 493
За да не решат хората, че е сгодена Satisfied

# 664
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 087
То и аз си нося мини епилатор в чантата, така да си го имам, ако ми потрябва и кутийката изобщо не ме учудва. Виж гаечен ключ и отвертка вече си е странно.

# 665
  • В страната на мечтите.
  • Мнения: 909
Аз пък разбрах, че тя е искала много пръстен, но той не е искал да й купи, защото мислел, че иска да го измами, като му каже, че не е годежен пръстен, а той да бъде. И накрая се разбрали, че искат да се женят и все пак той й купил пръстен.

Аз много обичам пръстени и винаги нося, често ме питат кога съм се омъжила, защото често с мъжа ми, макар че не сме женени, носим едни и същи пръстени (малко приличат на халки), като символ на връзката ни. Така че има доста различни причини за носенето на пръстен.

# 666
  • Мнения: 3 417
Аз пък разбрах, че тя е искала много пръстен, но той не е искал да й купи, защото мислел, че иска да го измами, като му каже, че не е годежен пръстен, а той да бъде. И накрая се разбрали, че искат да се женят и все пак той й купил пръстен.
Това разбрах и аз .
В моята чанта има какво ли не - даже аз не знам винаги какво.
Относно кутийката . Повече от ясно е , че жените са сложили неща , които ежедневно слагат в чантите си - един обичаен набор та да е лесно на половинките им . Не и всички джунджурляци дето държат.

# 667
  • Мнения: 555
По отношение на тъщите и свекървите.... Интересно ми е дали майката на Иван-Асен ще влезе в ролята на свеки на Милена. Simple Smile

Аз симпатизирам на Здравка и мъжО и.

Някой писа в предна тема, че Иван-Асен рано е останал без майка. Може би той покрива липсата ѝ с избора на по-възрастна партньорка. При Деница сякаш липсва фигурата на бащата, никога нищо не е споменавала за него в предаването. При Поли влечението към друга култура е повлияло при избора на образование, а после и на съпруг (дори обвързан тогава в предишен брак, както се писа).

Последна редакция: ср, 17 мар 2021, 15:22 от @NoName

# 668
  • Мнения: 3 417
Мохамед - Мишо какъв е по народност ?

# 669
  • В страната на мечтите.
  • Мнения: 909
Аз пък разбрах, че тя е искала много пръстен, но той не е искал да й купи, защото мислел, че иска да го измами, като му каже, че не е годежен пръстен, а той да бъде. И накрая се разбрали, че искат да се женят и все пак той й купил пръстен.
Това разбрах и аз .
В моята чанта има какво ли не - даже аз не знам винаги какво.
Относно кутийката . Повече от ясно е , че жените са сложили неща , които ежедневно слагат в чантите си - един обичаен набор та да е лесно на половинките им . Не и всички джунджурляци дето държат.


Аз не разбрах защо Деница носи огромен сешоар в чантата си, че и с приставки? Joy Поне да беше някакъв сгъваем и лесно преносим...

# 670
  • София
  • Мнения: 4 884
Мохамед - Мишо какъв е по народност ?


Момък от Египет. Simple Smile

# 671
  • Мнения: 3 417
Мохамед - Мишо какъв е по народност ?


Момък от Египет. Simple Smile
Моя приятелка работеше в Египет и беше очарована от мъжете там . Но не и за съпруг определено .
Що ще у българско тоз момък пък .
Онези от млади ги оженват .

# 672
  • Мнения: 555
Този Миро много страхлив и нерешителен ще излезе! Добре, че Здравка го е взела и го командва, къде с добро, къде със скандалче, че иначе щеше да си остане сам.

# 673
  • София
  • Мнения: 3 951
Не знам какво сте го зажалили Момчил. Щом са се оженили, явно си я обича и вижда нещо, което ние не. Направо ми е смешно с пророците тук - как ще се разделят, как това, онова. За всеки влак си има пътници. Как я търпял, как не се усмихвала, как мрънкала... ми, такава си е, не ви е в къщата, че да се възмущавате толкова много. Един път да си изкаже мнението човек, добре, ама то това вече взе да става грозно.

Последна редакция: ср, 17 мар 2021, 15:17 от « Ѕmile »

# 674
  • Мнения: 1 804
В Мишо вече търся нещо нередно, почвам да се чудя дали Поли не му е удобния избор! Simple Smile

Здравка самата тя е искала пръстен, но нейния младеж се притеснявал да не би по-този начин да го притиска за годеж, а двамата още преди това си били решили да не се женят официално.

За разликата - не е много честно наистина да не могат да споделят целия си живот заедно и заедно да преминават през различните етапи, но хората са различни и любовта не пита. Някои са по-зрели от биологичната си възраст, други обратното. Например Вальо също ми изглежда, че е обгрижван от жена си като от майка и че е едно 10 години по-млад и незрял сравнено с нея.

Абсолютно не съм съгласна, че Милена и Иван Асен изглеждат на една и съща възраст - тя ми изглежда много по-стара от 42. Направо като майка му е. Предполагам това е защото е преживяла доста - деца, сигурно проблеми в предишната си връзка. Ако беше някоя свободна жена без проблеми - на 42 щеше да изглежда като девойче, с нейните тренировки и поддръжка.

Общи условия

Активация на акаунт