Вероизповеданието?????

  • 1 873
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Няма мюсюлмански произход.........религиозното чувство и съзнание се възпитава........що за въпроси.......

# 16
  • Мнения: 341
Абе аз май съм попаднал на "чуждо" място и скоро ще бъда "наритан", ама аз без да съм осиновен (или поне не знам да съм) съм с "друг произход" - майка ми е арменка. А тъщата ми е рускиня.

Ха ха ха,klisurov ти наистина ме развесели,след всичките сериозни и драматични постинги  newsm62.
Ама до  колкото съм запозната,всичките сте православни  Wink
И какво по-хубаво от това,ще си имате повече празници  Hug

п.с.За "наритването" не се притеснявай рано ти е още  Wink

# 17
  • Мнения: 3 164
Религията, която моето семейство изповядва ще е с предимство Grinning ще се постарая да го запозная с нравите, традицийте и обичаите на религията изповядваща от неговите биологични родители- има достатъчно литература по тези въпроси.Не бих скрила от него.......Бог е един и проповядва Любов Peace
и по-важното за мен е да го възпитам на добродетели, да си знае цената и да живее в мир със себе си Peace

# 18
  • Мнения: 1 001
oops offtopic
... Ама до  колкото съм запозната,всичките сте православни  Wink
И какво по-хубаво от това,ще си имате повече празници  Hug...
Мда, два пъти Великден, два пъти Коледа, че и Нова Година е два пъти  smile3521

# 19
  • Мнения: 1 652
Религията според мен е точно въпрос на възпитание, на традиции. Чужденците, когато осиновяват деца съвсем спокойно ги възпитават в своята религия - осиновяват негърчета, индийчета и какви ли не дечица. Но ако са католици- всички ходят в католическа църква. Според мен- прощавайте, че се повтарям и друг път съм го казвала- всеки избира своя път и своята съдба, децата избират родителите си, избират и нас. А следователно и всичко останало.
Въпросът стои малко трудно поради отношението в България към турците, а не към мюсюлманите. Мисля, че нещата вървят бързо напред и с годините всичко ще се промени. Аз разбирам притеснението Ви- нов_гост- най-важното е детето да е здраво и обичано. Защото и ние осиновителите правим грешки в резултат на което, вече порастналите ни деца ни съдят без причина, развенчават с такава ирония героизма за който не сме имали претенции. Нека не се стараем да бъдем герои, а просто родители, нека не усложняваме нещата, а простичко и с любов да им поднесем истината. Независимо от произхода, нека се постараем да ги възпитаме добре и да ги обичаме, за да не ни говорят един ден на "бе" .

# 20
Християнски храмове,над тях джамии.
Не се бунтуват боговете.
Свидетелство 4е няма Бог.
Или 4е Богът е един.

Стефан Цанев

Общи условия

Активация на акаунт