Плачете ли от щастие?

  • 2 057
  • 72
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 211
Много е вълнуващо да станеш майка, нали? Честито, здраве и късмет за бебо!

# 16
  • Мнения: 8 769
Честито Мишка!
Първите дни е така. НЯма страшно, плачи си на воля! Grinning  bouquet

# 17
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Редовно си рева.....ами то тия малки мушмороци са толкова сладки Hug

# 18
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Уф, забравих да ти честитя бебчето. Embarassed
Да ти е живо и здраво Hug

# 19
  • Мнения: 603
Не се притеснявай!Това е напълно нормално!И аз съм същата ревла  ooooh!,винаги има за какво да си поплаче човек  Peace ! Много здраве и късмет и честита ти рожба!

# 20
  • Мнения: 3 478
Честито, мила  bouquet. И аз до ден днешен изкарвам по някоя сълза, като сме си само двенките и се радваме една на друга, ами как няма толкова ми е мила.

# 21
  • Мнения: 6 164
Случвало се е  Whistling
Честито!  bouquet

# 22
  • Мнения: 2 757
Поне по 100 пъти на ден се просълзявам от щастие или от чуждо нещастие. Не помня от кога не съм оплаквала себе си - трябва много да ми се натрупа. За щастие не ми се е случвало сигурно от години

# 23
  • Мнения: 2 950
откакто родих, плача от щастие. Нещо се размекнах с ражданетой

# 24
  • Мнения: 2 116
Плаках от щастие само, когато разбрах, че съм бременна!  Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 903
Да плача чак не , но често ми се насълзяват очите като направи нещо ново и интересно.

# 26
  • София
  • Мнения: 1 877
в болницата, след едно вземане от педиатрията да си я нахраня, като я погледнах спяща и съвършено сладка...и се просълзих, благодарих на Господ, че ми я подари здрава въпреки опасенията...
оттогава повече радост има отколкото просълзяване, става все по-прекрасно!

# 27
  • Мнения: 103
Да плаках когато със съпругами видяхме малкатани принцеса в болницата.  bouquetБеши най-щастливият ден в животами.

# 28
  • Мнения: 91
И аз бях по същия начин- само като я погледнех и ми се насълзяваха очите.
Няма да  забравя, като се прибрахме от болницата в къщи у нас бяха бабите и дядовците, черпихме се, а изведнъж мъжът ми изчезна. Отивам в детската и гледам той стои срещу кошарата и я гледа. Е тогава вече се разплаках със сълзи  newsm03.
Общо взето все на рев ме избиваше, и още е така - за някои неща съм много по- ревлива от преди.

# 29
  • Мнения: 669
Аз също определено съм по-ревлива от преди.
А първите дни и месец може би, всеки път когато го погледна и се замисля, и ми се насълзяват очите от щастие и радост. Просто цялата тази тежест, раждането ....... и накрая това прекрасно създание го гледам и не мога да повярвам че е истина.

Общи условия

Активация на акаунт