Facebook / Фейсбук – 4

  • 44 722
  • 756
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 14
А ти как прати снимката на личната карта? Как се осъществяваше комуникацията?

Питам, защото е възможно да си станала жертва на измама.

Когато искам да вляза ми дава тази опция , за да може уж да се отключи. Пише ,че ще получа обратна връзка по имейла

# 751
  • Мнения: X
Преди доста време(години)сменях често имената на профила и явно бях прекалила.Получих съобщение, (от самото приложение фб) че трябва да докажа съществуването си чрез снимка на лична карта.Явно съм била доста "смела" и късметлийка едновременно.След няколко минути получих съобщение, че профила ми е потвърден и темата приключи.

# 752
  • Мнения: 4
Здравейте !
Пиша ви с надежда ,че някой може да е минал през това и да ми даде някаква насока .
Значи профила ми беше заключен на 28-ми пращах снимка на личната карта и до момента нямам обратна връзка. Пише ,че е от съображения за сигурност понеже някой се е опитал да влезне в профила ми .
Има ли някакъв друг начин, някакъв имейл ,по който да се свържа , за да ми съдействат.
 Благодаря!


А може ли да ми кажете по имейл ли сте пращала снимка на личната си карта? На мен също ми трябва затова ви питам.

# 753
  • Мнения: 6 549
Бях с деактивиран профил за няколко дена (по мое желание) и като си го върнах видях, че няколко човека вече ме бяха разприятелили. Как е възможно? Хем не ми е логично самия фб да ги е махнал, хем те няма как да ме махнах докато профила ми реално не се вижда във фб...да не говорим, че за някои съм сигурна, че не са го направили дори. Странна история!
Весело посрещане на новата година! Blush

# 754
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Хем не ми е логично самия фб да ги е махнал, хем те няма как да ме махнах докато профила ми реално не се вижда във фб...

Имат техническата възможност да те премахнат от списъка си с приятели, когато профилът ти е деактивиран.

# 755
  • Мнения: 6 549
Черно коте, благодаря...направо го бях забравила, че е така. Blue Heart
На мен нещо не ми показва списъка с декативирани профили, а съм с Fb purity....
И се опитвам да си намеря къде се виждаха последователите и не го виждам това и това е. Четох указания...ами нямам ги тея бутони. По-рано ги откривах с настолната версия, сега и с нея не мога. Някой с помощ?

# 756
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Черно коте, благодаря...направо го бях забравила, че е така. Blue Heart
Моля! Simple Smile

Честита Нова Година на всички! Flowers Four Leaf Clover

Заповядайте в новата тема!

Общи условия

Активация на акаунт