Едва ДЕВЕТОКЛАСНИКЪТ училище позна и бързичко го върнаха обратно у дома

  • 45 511
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
С удоволствие бих се включила, но лятото мога основно в дните вторник-четвъртък.
Сега и твоята бира ли да пия?

Засега сме:
АниК
Спокойна
Изида
Селена6
Нането
Jd
adellady
Спунк

Ако ти се опрат бирите, ще помагам. Имам си и повод - последното седмокласниче около мен е вече записано. За съжаление, по второ негово (и последно родителско) желание, в достатъчно доброто наше квартално училище. Не успях да убедя ближните му, че има живот и там, но следващите пет години може и да променят мнението им. Според детето си е достатъчно приемлив вариант, а това е най-важното, нали?

Стана ми мъчно, за едно дете, чията майка беше дошла да пита дали има места за трето класиране в определени профили. Всички паралелки били запълнени, остава им само да следят сайта през годините и да стискат палци. Ех, да не бяха свили приема ....

# 721
  • Мнения: 906
Ей, много малко бе, хора! И аз мисля да дойда, но още не съм писала… А дали да не го направим утре - вместо в петък; стана ясно, че някои няма да дойдат заради петъка … За Лейди, Ради и още някой - не запомних - се сещам. Ради ще ходи на море, та надали ще дойде! Да ви питам нещо, че Звездица ми се губи - да не е под прикритие? Замислила съм ги заради седмокласната.
😀Сънчо, разбира се …

# 722
  • София
  • Мнения: 2 688
Спункче, туй е положението, мила. Може и бяло вино да пийнеш за мен.
Сафронче, здраве да е, надявам се другият път да успея. Иначе утре мога, да. Simple Smile

jd, на добър час, да е доволно детето пожелавам! Моята помните сигурно каква мъка беше с тая френска, ама сега, хеле след екскурзията..друга песен пее, обича си много децата. Само от нивото на френския си и начина на преподаване недоволства.

# 723
  • Мнения: 906
Сънчо, френският институт поне е на ниво, ако не е доволна от преподаването в гимназията! То с толкова много паралелки, няма как всички да са доволни …
 А с испанския какво стана …? Втори език ли й е…? Запомнила съм нейните терзания и тези на АниК най много! Мисля, че все пак е спечелила с френския в дългосрочен план като реализация! А си е и по-хубав езика… аз съм му голям фен!

# 724
  • София
  • Мнения: 6 096
... Само от нивото на френския си и начина на преподаване недоволства.
Ще го оценяваме като поучат малко присъствено. Kissing Heart

Аз не мога в четвъртък, но не се съобразявайте с мен.

# 725
  • Мнения: 906
E, тогава си остава за петък … + още един бройте тогава! Дано да успея да дойда към 6:30…

# 726
  • София
  • Мнения: 1 327
Обещайте да седите поне до 20 ч. Много ми се иска да ви видя. (Най-вече Спунк как се дави в бидон с бира) Rolling Eyes Joy И останалите момичета, де. Да не се обидите.
Някой знае ли какво става с Патето? Мартеа? Елеа Леа? Шарлот "виждам" в други теми. Нещо много хора ми се губят....

Дописвам се:

Аз не мога в четвъртък, но не се съобразявайте с мен.
Кви ги говориш?!?! Та нас няма да ни пуснат в кръчмата без пчелата-майка

Последна редакция: ср, 21 юли 2021, 20:26 от Fair Lady

# 727
  • Мнения: 4 010
А, тук е Шарлот, но е като цяло на тръстиката. Наудобно е да обяснявам, че отново не мога да дойда. Следя ви и ви се радвам!

Патето и аз го мислих, защото детето имаше проблем с дробовете, а гнусният вирус удря там. Звездица-та я "срещах" в друга тема. На друго място мервах и Елеа. Но като цяло следва да стегнем редици!

Последна редакция: ср, 21 юли 2021, 20:53 от Шарлот

# 728
  • Мнения: 4 100

Някой знае ли какво става с Патето? Мартеа? Елеа Леа? Шарлот "виждам" в други теми. Нещо много хора ми се губят....


благодаря ти много, тук съм, пиша, ама не много често, няма кой знае какво интересно, затова. Хвърлям по едно око от време на време в седмокласната и си припомням с носталгия емоциите. По това време бъдещето изглеждаше толкова светло..... Нямаше пандемия, нямаше ДО, имаше оптимизъм за хубав гимназиален живот. Нещата две години по-късно са по-различни от очакваното.
Желание голямо имам да дойда, но вероятността клони към 20% някъде. Зависи дали ще пътуваме в петък вечер или събота сутрин и за момента нямам яснота. Ако успея, все ще се намери едно допълнително столче.

# 729
  • София
  • Мнения: 1 327
Мартеа, радвам се, че се обади. Дано процентите за идване се увеличат значително!
Шарлот, права си за стягане на редиците. Надявам се на следващата среща да успееш да ни включиш в графика. И няма да се сърдиш, ако не те позная. На възраст съм и вече не помня като едно време.
П.П. Сиренцето също отдавна не се е обаждала (не мога да й напиша новия ник, ако ще животът ми да зависи от това).
Хайде, момичета и момчета, да не ви викам по списък. Помахайте за поздрав!

# 730
  • Мнения: 4 595
Ехо, помахвам веднага Hug
Аз съм ергенка и смятам да се явя в уреченото време (дано не забравя като последните 2 пъти Rolling Eyes )

# 731
  • София
  • Мнения: 6 096
...Най-вече Спунк как се дави в бидон с бира) Rolling Eyes Joy е....
Е ти билети ли ще продаваш, та го обяви така публично? Sweat Smile
Като и да е, не мога да ти се сърдя. Благодарна съм ти за "пчелата-майка", защото можеше и "мама-квачка" да ме пишеш.

Утре ще пусна новата тема.

# 732
  • Sofia
  • Мнения: 4 410
Петък, към 18.30 Wink
звездица и аз я чух по тел наскоро, защото ги мисля. Дано на младежа са му се получили нещата по най-добрия за него начин! Blue Heart

# 733
  • София
  • Мнения: 6 096
Ще дойде Звездица.

# 734
  • София
  • Мнения: 6 183
Махам, махам, ако ми се получат някои неща утре , ще помахам и на келнера в "Синия лъв" за една бира.

Общи условия

Активация на акаунт