Едва ДЕВЕТОКЛАСНИКЪТ училище позна и бързичко го върнаха обратно у дома

  • 45 506
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 6 095
Светкавице,  вашата програма ми се струва по-балансирана. Почивката ражда шампиони, както казва един прекрасен учител на децата ми.

Спокойна, преди няколко седмици вадиха кучешкия зъб на детето, но това е дреболия в сравнение с вашето. Безпроблемно и безболезнено да мине! 🤞

# 691
  • София
  • Мнения: 1 326
Спокойна, бързо и безболезнена да минава зъбното препятствие!!! А добре че са технологиите, да се свързват децата. След оная отдавнашна среща на НДК се оказа, че момичетата ни си комуникират успешно дистанционно. За среща на живо, обаче, не съм чувала нищо.
Та, в тази връзка, дали да не заформим някаква разхладителна среща скоро?
На щерката курсът по НЕ свършва другата седмица и се е зарекла да не мръдне от компа целия август. (Ако й дойде компа, де, че го чака вече 3 месеца).

# 692
  • София
  • Мнения: 4 578
Благодаря на всички ви!
За среща съм винаги готова. Скоро бяхме 10то класните, много ми хареса и не ми стигна, че дребосъчка дойде да ме вземе... Така и така съм си тук, мога да изпия една 🍺, когато кажете.

# 693
  • София
  • Мнения: 6 095
Аз и заведение имам наум, така че казвайте кога ви е удобно.

# 694
  • Sofia
  • Мнения: 4 405
Аз и заведение имам наум, така че казвайте кога ви е удобно.

До петък Smile

Нашият е в Австрия на онзи лагер. Мнооого доволен звучи.

Спокойна, спокойно да мине ваденето Revolving Hearts
Марти, да се похвалиш, когато сагата приключи.

# 695
  • София
  • Мнения: 6 095
Петък 18:30 или 19:00?
Започвам да броя за резервацията. Засега сме Ани и аз.

Нещо съм изпуснала,  че си пак при Евгени. 🤞🤞🤞

Последна редакция: нд, 18 юли 2021, 15:11 от Спунк

# 696
  • Sofia
  • Мнения: 4 405
Петък 18:30 или 19:00?
Започвам да броя за резервацията. Засега сме Ани и аз.

Нещо съм изпуснала,  че си пак при Евгени. 🤞🤞🤞

Аааа, Марти писа на предната страница и аз съм само съпричастна. Даже не следя много какво се случва. Като ни дойде ред с номер 2, ще се чуе (ще съвпадне с 12-ти клас). Събирайте впечатления и контакти, че това малкото се лашка в желанията си между различните езици! Дано ѝ се получат нещата да може да избира ... някога Hands Pray

# 697
  • София
  • Мнения: 4 578
Спунк, брой и мен, плс..

# 698
  • Мнения: 4 098
Ани, с теб ще сме заедно във филма. Май и sanaka е в този набор. Имаше и други от нашата тема, но старост-нерадост, не помня. Малкото дете обаче няма общо с голямото по отношение на старание, да са ми живи и здрави. Ще трябва сериозно проучване на всички ешелони в нашия случай. Но пък с голямото стана ясно, че дори приемането по първо желание на първо класиране и възможност за всякакъв избор пак не гарантира щастлив гимназиален живот....

За петък - имам голямо желание, но не са ми съвсем ясни отсега семейните планове. Ще ви следя и ще се обявя по-нататък.

Марти, да се похвалиш съвсем скоро!

# 699
  • София
  • Мнения: 1 326
Ееее, аз няма да мога в петък Cry Мама има РД и съм поканена. Пууу, жалко.
Спунк, сподели какво заведение имаш предвид (след обиколка на два квартала къде ще седнете Wink )

# 700
  • София
  • Мнения: 6 095
Ееее, аз няма да мога в петък Cry Мама има РД и съм поканена. Пууу, жалко.
Спунк, сподели какво заведение имаш предвид (след обиколка на два квартала къде ще седнете Wink )
След като паркираме по няколко пъти на всяко свободно място, което видим, предлагам да седнем в Синия лъв. Много хубава градина имат.

# 701
  • София
  • Мнения: 1 326
Благодаря, за ориентира, Спунк. Градината наистина е чудесна,  но за паркиране може само да си мечтаеш. Камо ли пък на няколко пъти. Преди да се изнесат работещите в съседните банки, зАбрави. Но все пак ме дръжте в течение.

Последна редакция: нд, 18 юли 2021, 17:45 от Fair Lady

# 702
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
Ехе два дена не съм влизала и вие сте се разписали.
И аз си разтапям в София, но поне като се върна от работа задължително разпускам в басейна с дребния, че той голям мераклия, а не иска сам. Този час с него ми действа много добре.
Наборката хич и не я виждам - обикновено 15-20 минути вечер. Вчера беше на среща с една от лелите си и нейния приятел французин. Определи срещата им като много вълнуваща - основно са говорили на френски с вмъкване на някоя и друга дума на английски Grinning Научила е много нови неща за паметниците на културата в БГ на френски и английски, а пък на български не ги знаела думите, щяла да ги търси.
Спокойна успех с ваденето на зъбите. Аз го преживях на 17 и не беше най-приятното нещо, но се преживява.

Марти успех и на вас. Аз следя седмокласната тема от близо, че догодина ни чака отново. Между другото търся учител, който да обясни правилата за писане на теза и преразказ. Ако някой има идея ще съм благодарна, че учители много, но Учители малко.
Следващата седмица в събота ще си бърка бетон и трябват приготвяне, но ще се опитам да се включа в срещата. Ще пиша пак.

# 703
  • София
  • Мнения: 6 095
Онези, които не бяха на последната среща едва ли ще разберат шегите, та ще обясня.
Претичахме на зиг-заг по преките от сборния пункт до ул.Прага с междинно посядане в едно кафене, а Fair Lady не миряса докато не паркира почти до масата. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 704
  • София
  • Мнения: 1 326
А, бе, ако се заседите повече от час и половина, може и да ви се стоваря. Набелязала съм си едно място за паркиране до оградата на Лъва, та не се отпускайте лежерно с надежда да ви се размине.Joy
А, да не забравя. Izida вероятно също ще се включи. Бройте и нея. Само потвърдете часа.

Общи условия

Активация на акаунт