"Cheaters"

  • 1 602
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 805
Аз пък не мога да проумея, какво би подтикнало една жена към това :

Бразилците обаче са далеч по-безскрупулни в техния вариант на шоуто , което се нарича „Fidelity test“ (Tест за вярност). Там не е нужно да изневеряваш на половинката си, защото изневярата идва сама при теб. Особено ако си мъж.
Шоуто действа на принципа на скритата камера. Сластна красавица пристига при женен мъж с цел да го свали за час-два и да го заведе в първата хотелска стая, където да правят див секс. Никога не се е стигало до момент, в който на красавицата да са й нужни повече от 20-30 минути, за да накара жертвата да захапе стръвта. Интересното е, че съпругите сами се обаждат в шоуто,да тестват мъжа си.
Експериментът продължава до преди реалния секс, когато и двамата са голи и няма съмнение, че ще има полов акт. Куриозен е фактът, че над половината заловени мъже молят продуцентите да им разрешат да си свършат работата до края, така или иначе са снимани и съпругите им ще разберат. Това, разбира се, не се случва.


освен тесногръдие и злоба.

# 16
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236

Това ме развесели. На какво ли още сме способни хората Crazy

# 17
  • Мнения: 677
Много го харесвам..Скъпичко е за БГ обаче..А бразилският вариант е далеч по-сеирджийски..БТВ трябваше него да пусне на гърба на ББ,а не недоразумението БГ Сървайвър

# 18
  • Мнения: 7 837
Защото не сте гледали шоуто на Джери Спрингър  Mr. Green Нещата там стават на сцената, пред публика  Laughing

http://www.jerryspringertv.com/
Гледайте и се забавлявайте  Laughing


За мен, всякакви такива простотийки, са нагласени.

# 19
  • Мнения: 1 520
Гледала съм го, и то с удоволствие.
И всеки път се убеждавам че такова предаване там може да се роди.
Кефех се на версията че Магърдич искал да купува правата за бЪлгария и да го прави тук.
Ама ако си вярва че тук може да поникне.

# 20
  • Мнения: 2 211
Гледали ли ли сте "Окно" по НТВ МИР? Беше много скандално и може би не толкова скъпо.

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Много се забавлявам когато го гледам.Законно или не, предаването е с невероятно голяма аудитория.И тук имаме нужда от такива нови,свежи предавания

# 22
  • Мнения: 4 195
"Прелюбодейци" в България - абсурд, съда ще се задръсти от дела за развод...
Хем ми е интересно да го гледам, хем не ми е.....и според мен се потъпкват основни човешки права...........
аз не бих пратила "прелюбодейци" на съпруга си Naughty

# 23
  • Мнения: 6 417
Семейство Халваджиян зимата се пробва да откупи правата и да излъчва бг вариант. Преговорите обаче нещо май са зациклили. И за радост на фенките на Карбовски ще кажа, че се натискаше за ководещ. Mr. Green

# 24
  • Мнения: 1 942
Фенка съм му  Peace Голям майтап е  hahaha

# 25
  • Мнения: 2 254
не ми харесват тези предавания,а Джери С. шоу не мога да понасям ....
мен ми хареса,как на една яхта водещият на "cheaters"   биде намушкан с нож по време на едно от "великите" му разобличения  .
къде си вре носа.рейтинг ше ми трупа,амахам Mr. Green

# 26
  • Мнения: 677
не ми харесват тези предавания,а Джери С. шоу не мога да понасям ....
мен ми хареса,как на една яхта водещият на "cheaters"   биде намушкан с нож по време на едно от "великите" му разобличения  .
къде си вре носа.рейтинг ше ми трупа,амахам Mr. Green
ЛораМора,в телевизията няма-"харесвам/нехаресвам",а "гледам/негледам..И знам че се шегуваш,че се "радваш"..

# 27
  • Мнения: 2 254
е арно де
не харесвам -не гледам Peace
не бързай да ми скачаш ,как тогава съм видяла гафа с ножа.
в едно предаване за гафове Mr. Green

# 28
  • Мнения: 677
е арно де
не харесвам -не гледам Peace
не бързай да ми скачаш ,как тогава съм видяла гафа с ножа.
в едно предаване за гафове Mr. Green
Скачам си аз,щото съм скоклив..Ай не ми разправяй,че те кефи как някой са го намушкали с нож..А предаването е яко и водещият тоже..

Последна редакция: вт, 03 окт 2006, 22:09 от тони сопрано

# 29
  • Мнения: 2 254
ай стига и ти,че оплескахме пак темата.а тук се появяват едни,дето размахват юмруци и викат нещо-спам,спам .....

Общи условия

Активация на акаунт