Боран Кузум❧Айбюке Пусат (и колеги) - Стари и предстоящи проекти❧Т.4

  • 16 516
  • 265
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 28 007
Привет! Hug
Онче, какъв детектив съм аз Joy Много умело преметнаха всички. Изпуснахме ги, това е истината. И сега така се зарадвах. Heart Eyes Харесвам ги двамата, не само визуално. Мрънкам, но имат право да държат личния си живот далеч от камерите и да не се отчитат пред публиката - мислите ли за брак, кога ще се ожените... знаем дежурните репортерски въпроси в подобни случаи.
Надявам се да са щастливи заедно.Hands Pray
Още една снимка отскоро, която бях подминала - от същото място.



# 46
  • Мнения: 1 522
Здравейте, Simple Smile
надявам се приемате нови попълнения....
Нося една новина, ...
 


Искренно се надявам да не ви подвеждам...

# 47
  • Мнения: 28 007
nanni_123, всеки е добре дошъл Smile Благодаря ти, не ни подвеждаш Heart Eyes. Бирсен съобщи новината преди половин час, но аз не редактирах да допълня предния си пост, защото едва ли някой ще погледне - вече няма известия за редакции.

"Aybüke Pusat ile Furkan Andıç aynı projede buluşuyor
Son olarak Kırmızı Oda dizisine imza atan yönetmen Cem Karcı peş peşe dijital projeler çekecek. Karcı ilk olarak haziranda İlk Ve Son adlı dijital diziyi yönetecek. Hakan Bonomo'nun yazdığı dizide Özge Özpirinçci ile Salih Bademci oynayacak. Karcı daha sonra da blutv için Kerem Deren'in yazdığı Kusursuz adlı diziyi hayata geçirecek. Dizide Büşra Develi'nin yanı sıra 2019'da ekrana gelen Her Yerde Sen adlı yazlık dizide de beraber rol alan Furkan Andıç ile Aybüke Pusat kamera karşısına geçecek."

Режисьор е Джем Карджъ, сценарист Керем Дерен. Ще участва и Бюшра Девели.
Много се радвам - само хубави новини получихме тези дни. Blu TV няма да го бавят и скоро ще ги гледаме отново заедно.
Тине, идвай да кажеш как се превежда заглавието "Kusursuz" - перфектен, безупречен?

Последна редакция: ср, 05 май 2021, 10:50 от LU4IQ

# 48
  • Мнения: 1 522
LU4IQ, Simple Smile
Туитър пощуря....
И специално за теб, виж какво намерих Simple Smile

И това,

# 49
  • София
  • Мнения: 5 334
Привет, пчелички! Animal Bee

Тъкмо пристигам за две неща - първо за Kusursuz новината, а и второ за Христос Воскресе! Grinning Да сте много здравинки! Heart

Лу, Kusursuz идва от "без кусури", тъй че... както ни е присърце можем да го преведем за заглавие, май-май. Grinning "Безгрешен", мисля си... Ама и "безупречен" става, зависи от замисъла на самия сериал, защото "безгрешен" може да се тълкува по различни начини.

А иначе за Айбюке и Фуркан - най-много ме радва това, че не го издават пред никого, ами сега с догадки феновете се присетиха. Евала за което! Simple Smile Blue Heart

# 50
  • Мнения: 28 007
Дааа, Тине, голяма конспирация са. Имаше преди време една замацана снимка от папараци, снимали са ги на летището странично, на гишетата за чекиране. Но аз все исках да е потвърдено от тях. Joy

nanni_123, благодаря! И в ИГ е същото - всички щастливи и доволни. Heart Eyes Снощи щях да пиша, че в тазгодишните летни сериали Фуркан липсва и дали да не го очакваме в нещо друго, но така се замотах в снимките и поне десетината клипчета от "Навсякъде ти", които изгледах, че забравих.







# 51
  • Мнения: 28 007
От последните дни







От стилиста на "Навсякъде ти" - "Великолепная пара снова будет вместе. Это был мой первый проект, я никогда не забуду".

# 52
  • Мнения: 5 559
Много хубави снимки. Blush
За Боран не мога да разбера- дали все още снимат, или е на яхтата на братовчедка си, на която стои дълго всяко лято. Blush Ами така е, когато работата прилича на почивка, бъркаме се. Smiley

Аз нещо друго да споделя. В Туитър четох- доколкото може да се нарече четене с туитърския преводач Smirk нещо за "Опиянени от любов". Не знам, разбира се, дали е истина или отново слухове. Феновете се възмущаваха, че турския продуцент е продал недовършения филм /имало още 8 сцени за заснемане/ на някакъв ТВ канал, който да го излъчи като сериал. И се тюхкаха, че така ще се провали филм, който би бил успешен на световно равнище.
Не знам, първо не ми е ясно дали е възможно турската страна сама да предприеме такова действие. Второ, не  е ясно дали изобщо ще бъдат дозаснети тези сцени. Трето- ако така и така няма да  завършат филма, не е ли по-добре под някаква форма да го покажат, пък даже да не е на световно равнище? Thinking
Вие срещали ли сте такива размисли и страсти из мрежата?

И още нещо- съвсем затихна информацията за "50 кв.м." Разбира се, радвам се за новия проект на Ай, но бях си ги харесала тези метри, исках си втория сезон. Flushed

# 53
  • Мнения: 28 007
Привет!
Онче, това е от Пънар току-що - стоп кадри от клипче, може и да се прибират. Но Боран пак показа мачтата на яхтата Joy



Мислиш ли, че ако има новина за филма, няма да я съобщя веднага. Последно иранският продуцент писа за дело с турците. Всеки може да предприеме, ако си е направил добре сметката. Не зная как ще излъчат филм като сериал - сериите по 10 минути ли ще са Rolling Eyes

Нетфликс може и догодина да снимат "50 кв. м." Те не са от информиращите публиката. През следващия месец ще излъчат "Любов 102".

# 54
  • Мнения: 5 559
Лу, обаче става нещо. Въпросният канал, оказва се ирански, вече дава реклама за сериала "Mest i Aşk". Misc Bomb
Какво ще излезе от тая работа, как ще го покажат без заснетите 8 сцени, как ще продължат споровете между продуцентите- никой не знае.
И един друг въпрос ме вълнува особено много- дали ние ще успеем да видим този сериал. Thinking

# 55
  • Мнения: 28 007
В Imdb си стои филм, сменили са годината - 2021. Добавили са и Халит. Когато се появиха кадрите с него, проверявах - името му липсваше.

https://www.imdb.com/title/tt11281220/

В ИГ сега са публикували новината, по - рано днес като проверих нямаше нищо.

"Mest-i Aşk" çok yakında ✨



Пишат "в мрежата на Iranian Cinema Channel - ICC". 

https://www.instagram.com/p/COnfuaRnM6p/

Ето повече от ВК, но го намерих при И. Челиккол и е от 2 май.


Цитат
Совместный Турецко-Иранский фильм "Mest-i Aşk" (2020г), производственной компании ENG Production Media и Simarya Film, режиссер Хасан Фатхи, сценарий Хасан Фатхи и Фархад Тохиди.
Запланированная дата выхода на широкие экраны октябрь 2020 год, из-за религиозных разногласий между Ираном и Туцией, так и не вышел на широкие экраны и судьба фильма, в создании которого были задействованы имена мирового значения осталась под вопросом.
Ввиду не урегулирования сторонами разногласий, фильм MEST-I AŞK был продан для трансляции по Персидской спутниковой сети.
Сообщение турецкого инвестора показывает, что эта новость соответствует действительности. Этот инвестор объявил, что монтаж и технические этапы этого фильма были завершены и из-за отсутствия действий с Иранской стороны, чтобы выпустить фильм на экраны, был подписан контракт на трансляцию серии "MEST-I AŞK с этой спутниковой сетью. И в эти дни начинается персидский дубляж.
Стоит дождаться реакции Хасана Фатхи и создателей на трансляцию сериала «MEST-I AŞK».

Даже персите да имат пиратски сайтове, как ще ги намерим. Sob Или турски - щом е сателитен, вероятно някои в Турция имат абонамент.

# 56
  • Мнения: 5 559
Лу, в тази информация, която си намерила във ВК при Ибрахим Челиккол, има според мен доста неточности.  Съдейки по последната информация, каналът е ирански. Персия отдавна не съществува, държавата е Иран, не знам как им е дошло на ум да пишат това.
И аз имам тревоги как ще стигне до нас, но все се надявам турците да го гледат и свалят съответно. Каналът не е нелегален, все някой ще го запише. Твърде много фенове имат актьорите в този проект, вкючително арабски.  И Халит Ергенч е гостуваща звезда. Nature Star2  Мечтая си точно той да изпълнява ролята на селджукския султан. Heart Eyes
Ще видим какво ще стане, дано да можем да го гледаме. Hands Pray Хем искам да гледам Боран и Халит, хем обичам исторически проекти. Heart Eyes

# 57
  • Мнения: 28 007
Онче, нямат грешка - каналът е ирански, а езикът е персийски, даже и в преводача на гугъл.
Каналът не е нелегален, ще го запишат, въпросът е къде ще го качат. Знаеш как трият заради авторските права и като го качат в пиратски сайт, как ще го намерим. Аз също се надявам на рускините. Халит нали се снима в един египетски филм "Касабланка" - 2019 беше премиерата по кината, не в Турция. В арабските държави, в Лондон и още няколко градове в Англия. Появи се във ВК през м. април 2020. Нищо не можем да направим, освен да чакаме - фенове на Боран, Халит, Ханде, Ибрахим в Турция и Русия има достатъчно.

BluTV пак рекламират "Saygı"

https://www.instagram.com/p/COnygF6joso/

# 58
  • Мнения: 5 559
Уфф, все трябва да е трудно! Head Band
Разчитам много и на арабските фенове на Халит, Ибрахим, Ханде, Боран, Селма, на всички. Hands Pray
Те да го свалят, ще се намери и кой на английски да го преведе, пък после лесно. Ако пък е само със субтитри на фарси, не дублаж, ще е супер.
Да, права си, нищо не ни остава, освен да чакаме. Relieved Ама как  ми се гледат Боран и Халит в този проект! 
Порових малко да видя в кой селджукски султан очаквам да се превъплати Халит. Relaxed Ala ad-Din Kayqubad II  и/ или Ghiyath ad-Din Kaykhusraw III . А Борко знаем- ще бъде взривоопасният син на Мевляна. Nature Fire

От "Почит" може да ни дават знак, че предстои заснемането на втори сезон. Blush

# 59
  • Мнения: 28 007
Привет! Hug
Премиерата на втори сезон ще е скоро. Smile /"Пусть неуважаемые снова начнут бояться. 2 сезон скоро только на BluTv."/





Клипчето е с кадъра от летището с Айбюке и Фуркан.

https://www.instagram.com/p/COspoLwjRAv/



Общи условия

Активация на акаунт