Боран Кузум❧Айбюке Пусат (и колеги) - Стари и предстоящи проекти❧Т.4

  • 17 035
  • 265
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 647
Мислех, че са свършили снимките на филма, но явно не са. Blush



И Седа Туркмен пусна клипче от сета, значи  още работят. Grinning

Очевидно Нетфликс не бързат при снимане на филми и не ги завършват за 3 седмици като комшиите.

# 61
  • Мнения: 28 075
Привет! Hug
Онче, работят, снимат, забавляват се - стоп кадрите са от днес, само последните са от 12 и 13 май.





Joy Joy





От рекламата на Puma



От Айбюке имаме клипче с Fondip и още някой Wink, идентифициран по част от ръката Joy
 
https://www.instagram.com/p/CO0WwlbjKL5/







Публикувани вчера-днес.





А това е от сета на "Навсякъде ти" - с чашите с техните снимки

https://video.twimg.com/ext_tw_video/1189273852934836224/pu/vid/ … xeWUxk.mp4?tag=10





https://www.instagram.com/p/CO25EgRD3Fn/

Последна редакция: пт, 14 май 2021, 22:16 от LU4IQ

# 62
  • Мнения: 5 647
Нетфликс обявиха, че снимките на "Askin Kiyameti" са завършени. Nature Sparkler  И да го очакваме на платформата. Blush



От Боран, явно на връщане от последния снимачен ден. Blush



Тъй, скоро започват да снимат втория сезон на "Почит", а Айбюке започва да работи по сериал също на Блу ТВ.  Дано и на "50 кв. м." им дойде реда. Relieved
Ами добре се движат нещата. Grinning Hands Thumbsup

Тинче,  ако можеш, би ли казала как е точния превод на Борановия филм, че срещам най-различни варианти? Blush

Последна редакция: нд, 16 май 2021, 17:11 от oncee

# 63
  • Мнения: 28 075
Привет! Hug

Хубава новина, Онче благодаря! Flowers Bouquet

Надявам се след шест месеца да видим филма. И аз като Бирсен - "Очакваме с нетърпение филма Aşkın Kıyameti, който беше заснет от един от най-добрите режисьори в Турция Хилал Сарал." Hands Clap

















И клипче ни подариха

https://www.instagram.com/p/CO8DeN1gAnp/

Oт Айбюке - нови





https://www.instagram.com/p/CO3K7VapoaN/

# 64
  • Мнения: 28 075
Серджан Бадур ще участва в сериала на Blu TV "Kusursuz", който с помощта на съобщения в социалните мрежи и връщане в миналото ще разкаже история за приключенията на група приятели в открито море.



Последни снимки преди раздялата на екипа на "Aşkın Kıyameti".



Пънар опитва анкарската кухня Yum





От Боран







# 65
  • Мнения: 5 647
Още симпатични спомени от заснемането на "Askin Kiyameti". Blush

И с малко носталгия, но с топли чувства да си спомним за един обичан герой от "Хълма на соколите"- Ромео. Heart Eyes
Ето го!



Кадър на Борко и Пънар  и  с друго кученце.



Хилял Сарал не изневерява на себе си, явно и в новия филм ще има животни. Blush   Работили са с  организация, която се занимава с обучение на кучета или нещо такова. Та  и нашия стар познайник Скоти- Ромео  отново се появи. Все по-известен става. Grinning

# 66
  • Мнения: 28 075
Привет! Hug

Онче, Ромео ще стане световна звезда, щом и Нетфликс го е избрал сред конкуренцията. Heart Eyes





От Айбюке





За Фуркан има официално непотвърдена информация, че ще участва във втори сезон на "Великите селджуци".
На първата снимка е подарък - ръчно изработена етническа табуретка от кожа и дървo от Африка. Втората е фенска - колаж посветен на новия сериал "Kusursuz".





СелДем Heart Eyes

https://www.instagram.com/p/CPFl0ZODwXH/

Хилал с Йълмаз Ердоган



Oт Боран





От сета на "Aşkın Kıyameti".



# 67
  • Мнения: 5 647
Лу, честно казано, не знам дали феновете на Фуркан е добре да се радват на евентуалното му участие във втория сезон на Селджуците.
Споделяла съм тук, следя сериала с голям ннтерес. Запозната съм с последните развития и затова го казвам. След като станахме свидетели на безобразното отношение към оригиналния каст от страна на продуцента и опашатите му лъжи, мисля, че няма гаранция за отношението му в бъдеще и към новите актьори. Разбира се, новите актьори нямат нищо общо с проблемите, на цялата ситуация е доста грозна. Та защо ли му е на Фуркан да се замесва в това... Ама той си решава.

Нетфликс пусна много хубави  снимки зад кадър от сета на  "Askin Kiyameti" Heart Eyes











# 68
  • Мнения: 28 075
Онче, разбра ли се нещо за скандала? Този освен продуцент, е и режисьор и сценарист. Много странно е да си провали такъв успешен сериал и да започне нов. ТРТ1 как не е успяла да съдейства. Rolling Eyes
А за актьорите в новия - те си преценяват, все нещо е наклонило везните. Сигурно имат и други предложения.
Нашият красавец Али - Ибо от "Навсякъде ти" даже вече се е подстригал.



Дано не чакаме цяла година за филма.

# 69
  • Мнения: 5 647
Лу, слагам в скрит текст, че е за друг сериал.
Скрит текст:
Няма подробности за скандала, може би скоро и няма да излязат, но се надявам все някога истината да блесне. Основното-  продуцентът, който наистина е и режисьор, и сценарист,  се е изпокарал с водещите актьори от сериала и със сценаристите. Сценаристите също са напуснали. Може би е допуснал и да се случат конфликти в екипа. Не знам на какво се дължи, но явно е станало голям проблем, за да се реже така всичко. Имай предвид, че се говореше за 4 сезона, във всички тях основен герой трябваше да е Ахмед Сенджер- героят на Екин Коч. За Буура не знам колко сезона щеше да участва, неговият герой умира по- рано в историята, така и няма да разберем тук кога щяха да го занулят.
В случая сменят епохата за втория сезон- връщат се назад във времето. Т.е. тотално променят всичко и очевидно кастът се сменя тотално.
Всички са потресени, защото явно проблемите не тръгват от актьорския състав, Екин Коч, Буура Гюлсой, Али и другте  са известни като спокойни хора. С такова желание работиха в този сериал, подготвяха се дълго, много труд хвърлиха.  Екин даже подтрада. Много лошо счупи палеца си, явно доста е повреден, защото се научи да се бие с меч с лявата ръка и почти целия сезон след счупването така го изкара.
Много труд, в лошо време, в дъжд и кал, с тежки оръжия, понякога с доспехи,много бойни сцени - изобщо тежки условия на труд бяха, но всички бяха щастливи от работата си в сериала. Много качестевни актьори- и да похабиш това и аз не знам защо.
Защо не се намесила ТРт- не знам. Може пък и някаква тяхна или изобщо политическа намеса да има в скандала.
На всичко отгоре въпросният велик продуцент се разсърди и на феновете- блокира наред като го питат какво става и защо става. Инфантил!
И явно заради това са приспособили сериала за Арпаслан- съвсемдруг сериал, който щеше да е от 8 серии за следващ сезон на Селджуците. Целият каст от първи сезон си тръгва, евентуално 1-2 остават.
На всичко отгоре лъже  този продуцент- че били планирали точно така нещата, групости, като че ли не помним колко пъти говореше за планираните сезони и какво ще представят.
Аз такова нещо не съм виждала и чувала досега.
Много съм ядосана, да не кажа потресена. Разбира се, актьорите ще намерят своето място в други проекти, но жалко за интересната история.
Последното е, че даже няма да приключи с 35 епизод, а с 34. Дотоклова е нетърпимо значи положението. Днес са приключили снимките.
Али е подстриган вече и с по-малка брада.
 
 
Стига неприятни неща, да кажа нещо хубаво- режисьорът на втория сезон на "Почит" ще е  Ендер Михлар- режисьорът на "Навсякъде ти".Blush Много добър, видях информацията в IMDb за него.

Боран днес е имал някакви дела в Бейкоз, има носталгична снимка. Two Hearts
За мен специално бе като балсам за душата тази снимка Heart Decoration след всички простотии, които се случват сък Селджуците.
И си спомних за прекрасния екип и каст на "Ти си моята Родина" и за прекрасната работа и отношения през двете години съвместна работа. Но- Тайланите са си Тайлани, някои галеници  режисьори са далеч от тяхната класа.

# 70
  • Мнения: 28 075
Привет! Hug







https://vk.com/video-159049491_456240545?list=06ffda3bb61a337be4

Онче, благодаря! Жалко, че тоя * се подигра с толкова почтени хора около които никога, по никакъв повод не е имало скандали.

# 71
  • Мнения: 5 647
Из руските сайтове пише, че някакъв блогър казал, че няма да има втори сезон на "50 кв. м". Persevere Еййй, напоследък все неприятни новини ...  Дано пък да не е прав този блогър, Нетфликс бяха казали за два сезона.

Борко продължава да рекламира Форд. Blush



И една особено мила снимка- Боран в ролята на чичо. Two Hearts Успял е да постои в Анкара и да се види с многобройните си роднини. Blush



Момичета, като отваряте БГ мамата на комп смачкват ли ви се снимките?

# 72
# 73
  • Мнения: 28 075
От последните дни

"Тичане към морето. Ти готов ли си?" - "от Адидас"







Илкер Ердоган - операторът на "Доктор Чудо" се сбогува със сериала.



Дамла Сьонмез ще участва във втори сезон на "Saygı"







"Хекимоолу" също приключва, тази вечер е последната серия,

https://www.instagram.com/p/CPOkXwoKJXH/

но не и любимият сериал на Атеш Joy

https://www.instagram.com/p/CPTxDBZtf7W/

# 74
  • София
  • Мнения: 5 334
Здравейте, пчелички! Animal Bee (Основно две пчелички - Лу и Ончето. Grinning Revolving Hearts)

Тук съм, наблюдавам ви. People Eyes Ама вие повече се ровите, та виждате някакви неща. Аз гледам сериали по диагонал - къде докрай, къде с препускане... Бе, въобще, не си е работа. Sad

Ама сега мернах в туитър Боран с мама, и ми стана хубаво. Стари са снимките, ама пак са прекрасни двамката: Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт