До пушачките, които НЕ са пушили през бременността.

  • 2 613
  • 68
  •   1
Отговори
# 15
Пропуших си и то с пълни сили Laughing
В момента, в който разбрах, че съм бременна със сина ми ги спрях и не бях си и помисляла за цигара в продължение на година и три месеца (това заради кърменето). Същото се случи и с второто дете. Причината: леко е глупава, но си бях въобразила, че ми помагат да отслабна. Е, не знам заради тях или заради овнешкия ми инат - успях, ама сега няма отърване от цигарките ooooh!

# 16
  • Мнения: 4 915
Тц.
Първо - кърмих до скоро.
Второ - пак съм бременна.  Laughing
Трето - толкоз зор да свикна без тях, що да ги почвам пак?!  Mr. Green
Четвърто - изобщо не изпитвам желание.

# 17
  • Мнения: 3 042
Да пропуших и то 2 пъти.

# 18
  • Мнения: 4 629
Пуша от време на време, но не бих казала, че съм пропушила

# 19
  • Мнения: 1 526
При мен едното дойде след другото и изкарах 3 год. без да пуша изобщо. Това лято си позволих да запаля няколко пъти на купони, но за 6 год. 10 цигари си е направо НЕ пушене  Laughing

# 20
  • Мнения: 663
Не,не съм пушила. Naughtyпрез бременноста и сега също

Последна редакция: вт, 03 окт 2006, 21:18 от Laleva80

# 21
  • Мнения: 5 393
Да пропуших Tired

# 22
  • Мнения: 2 910
Пушеше ми се много през цялата бременност и пропуших веднага, след като спрях да кърмя.

# 23
  • Мнения: 6 164
И на мен не ми се пушеше през бременността, нито после, ама какво ме прихвана изведнъж... Всички димят около мен и "Ами айде, щом вече може..." Tired

# 24
  • Мнения: 2 897
Не NaughtyМисля да не пропушвам никога повече,откакто не пуша станах по-енергична и по-хубава-това не е никак малък аргумент(здравословните причини няма да ги коментирам)

# 25
  • Мнения: 3 334
Да за съжаление,но не прекалявам,пуша по 2+3 цигари дневно!

# 26
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 182
След големия пропуших пак, но сега нямам намерение да пропушвам. Още повече, че и мъжът ми ги отказа Sunglasses

# 27
  • Мнения: 3 092
Не ми се пуши и не виждам смисъл да го правя.
Дано ситуацията не се промени и мисленето ми също Sad

# 28
  • Мнения: 1 353
 Аз бях пушачка, но ги отказах когато започнахме да правим опити. Две години и половина не бях пушила и пропуших точно когато забременях, но не знаех, че работата е станала. Отказах ги чак когато ми гарантираха че има жив ембрион с тупкащо сърчице.

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 1 365
За съжаление пропуших Sad

И аз така.  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт