Как да почистя стените вкъщи?

  • 1 800
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Здравейте. Имаме кученце вкъщи и се чудим има ли начин подобни петна, одрасквания по стените да се изчистят/заличат без да се налага да боядисваме наново? Не става и да боядисаме петната, боята е изсветляла..

# 1
  • Мнения: 60
Ако стените са боядисани с миещ се латекс, се почистват много добре с магическа гъба.

# 2
  • Мнения: X
ами боята се водеше миеща, но имам чувство, че избелява самия участък като се изчисти и си личи.. а относно тази гъба има ли значение на каква марка е и как се процедира с нея, трябва ли препарат или с вода

# 3
  • Мнения: 39
Използвах парочистачка за подобни петна, получи се супер и без никакви усилия. С накрайника, на който се слага микрофибърна кърпа. Имам Керхер.

# 4
  • Мнения: 12 626
Използвах парочистачка за подобни петна, получи се супер и без никакви усилия. С накрайника, на който се слага микрофибърна кърпа. Имам Керхер.
Може да не е съвсем по темата, каня се да си купувам парочистачка. Погледнах сега на Керхер, имат няколко модела. Ако е за дезинфекциране на отделни повърхности, каква ползвате? Ще ми е от полза да получа съвет от потребител, който вече е запознат с такъв уред.

# 5
  • Мнения: 60
ами боята се водеше миеща, но имам чувство, че избелява самия участък като се изчисти и си личи.. а относно тази гъба има ли значение на каква марка е и как се процедира с нея, трябва ли препарат или с вода
Ползвала съм само на Sano, не знам  дали имат разлика другите. Намокрят се  се само с вода, те самите са напоени с препарат.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 417
Може да не е съвсем по темата, каня се да си купувам парочистачка. Погледнах сега на Керхер, имат няколко модела. Ако е за дезинфекциране на отделни повърхности, каква ползвате? Ще ми е от полза да получа съвет от потребител, който вече е запознат с такъв уред.

Ако ще минавате само малки на площ повърхности и нямате намерение да чистите подове и стени, и SC1 ще ви свърши работа. Аз съм с SC2 Easyfix и чистя всичко - подове (включително паркет), плочки, фуги, прозорци, котлони, фурна и т.н.

# 7
  • Мнения: 4 239
Аз почиствам такива петна по латекс с влажна микрофибърна кърпа.

Общи условия

Активация на акаунт