Клиники в Истанбул - тема 12

  • 39 935
  • 795
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 1 845
Здравейте дами,
Знаете ли за лапароскопия(за запушване на тръби и евентуално миома)  кой български д-р препоръчват турските лекари? Прекалено висока ми идва цената в Турция 😢

# 766
  • Мнения: 3
Здравейте момичета! Някоя от Вас има ли идея, дали има квартири на сносни цени близо до Мемориал? Ще сме там 2 седмици! Благодаря!

# 767
  • Мнения: 2 451
Може ли малко помощ?
Евентуално ще съм със свеж трансфер, ако всичко е наред.

Пия еутирокс сутрин и се чудя  колко след него се пие Prednol 4 mg?

Prolutex 25 сутрин и вечер не са уточнявали час.
Мисля да са в 9ч и 21ч ...предполагам е  добре като час.

# 768
  • Мнения: 50
Здравейте момичета! Някоя от Вас има ли идея, дали има квартири на сносни цени близо до Мемориал? Ще сме там 2 седмици! Благодаря!

Кога ще ходите  ние началота на юли

# 769
  • Мнения: 5 111


Пия еутирокс сутрин и се чудя  колко след него се пие Prednol 4 mg?

Prolutex 25 сутрин и вечер не са уточнявали час.
Мисля да са в 9ч и 21ч ...предполагам е  добре като час.
Добре е между еутирокс и останалите лекарства да има поне 4 часа . Най-добре се усвоява сутрин в 3-4ч. Аз лично го пия в 4ч.  и следващо хапче взимам в 8ч. За пролутекс е добре според мен този час.

# 770
  • Мнения: 3
Ние към 11 или 12 Юли!
Здравейте момичета! Някоя от Вас има ли идея, дали има квартири на сносни цени близо до Мемориал? Ще сме там 2 седмици! Благодаря!

Кога ще ходите  ние началота на юли

# 771
  • Мнения: 413
Лекарствата ги започвате 4 дни преди трансфера. Единствено ако сте на програмиран цикъл мисля, че се започва естрофем на втори ден, но това може да каже някой, който е бил така. Аз съм на ЕЦ.


Да, да така е индивидуално е.
Просто се питам на кой ден се започват, защото, ако е да кажем трети ден от цикъла аз трябва да имам предвид, ще трябва да ида до Одрин.

Колко дни по-рано предупреждават
Да, така е на Естрофем втори ден и то по схема от доктора (програмиран цикъл)

# 772
  • Мнения: 816
Може ли малко помощ?
Евентуално ще съм със свеж трансфер, ако всичко е наред.

Пия еутирокс сутрин и се чудя  колко след него се пие Prednol 4 mg?

Prolutex 25 сутрин и вечер не са уточнявали час.
Мисля да са в 9ч и 21ч ...предполагам е  добре като час.
За всичкимлекарства моя ендокринолог Начев ми казваше, да го питам. Попринцип 4 часа би трябвало да е достстъчно. Важи само за лекарства през устата, за другите няма значение кое кога се слага. За калций и магнезий ми е казвал след 4 часа, за желязото след 8 часа. Аз преднола май го взимах следобед по едно и също време. И после и антибиотик имах (вечерно ) Разпределяй ги и остави 4-6 часа да е минало от еутирокса и по-скоро виж преднола на гладно ли беше или нямазначение.

# 773
  • Мнения: 2 451
Когото питах казва сутрин след храна, но те са пили кортикостероиди изписани в БГ

# 774
  • Мнения: 309
Преднола ми казаха да го пия сутрин по време на хранене с много вода.
Когото питах казва сутрин след храна, но те са пили кортикостероиди изписани в БГ

# 775
  • Мнения: 2 451
Цитат на: qwerty9000 link=topic=1313726.msg43037843#msg4303784и3 date=1624309182
Преднола ми казаха да го пия сутрин по време на хранене с много вода.
Когото питах казва сутрин след храна, но те са пили кортикостероиди изписани в БГ


Спазва ли се точен час?
Или просто да е сутрин след храна.

# 776
  • Мнения: 5 111
Когото питах казва сутрин след храна, но те са пили кортикостероиди изписани в БГ
Аз си приемах и в двете клиники кортикостероидите вечер.

# 777
  • Мнения: X
по принцип е редно да си спазвате каквото си ви е казала конкретната клиника ! Тук в Бг на някои им казват в деня на трансфера да пропуснат кринона , в Турция казват да се слага . Така че спазвайте указанията от лекарите си ! Аз бях без преднол и без естрофем

# 778
  • Мнения: 251
Devilche, аз направих моята лапароскопия при д- р Карликая. Струваше ми 2000 евро. Прави я в една болница близо до клиниката. Останах много доволна от отношението му! Възстанових се много бързо, бяха ми отстранени и двете тръби,

# 779
  • Мнения: 50
Devilche, аз направих моята лапароскопия при д- р Карликая. Струваше ми 2000 евро. Прави я в една болница близо до клиниката. Останах много доволна от отношението му! Възстанових се много бързо, бяха ми отстранени и двете тръби,

При тази операция  може ли да се оправят тръбите или щом ще се прави винаги се махат
Не съм запозната изобщо

Общи условия

Активация на акаунт