Клиники в Истанбул - тема 12

  • 39 929
  • 795
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: X
Това мисля че само лекар може да ви каже , никой не знае какво ви е на тръбите , но като цяло си се махат

# 781
  • Мнения: 413
Това мисля че само лекар може да ви каже , никой не знае какво ви е на тръбите , но като цяло си се махат
Това е относително - (за махането). При мен се видя на цветната снимка, че има някаква течност или запушване, но той може да каже вече като се направи лапаро и види какво е точно на място. Като се прави не е гаранция че ще се махат. На мен ми запази и двете тръби, нямаше запушване или течност. Така че, това е препоръчително да се направи ако се вижда нещо на цветната снимка и няма как да кажат какво е . Аз също съм много доволна от моето лапарото при него.

# 782
  • Мнения: X
Да за това казах че зависи от ситуацията Simple Smile Аз правих хистероскопия в мемориал януари , преди това тук при Калчев , но проблем с тръби нямам имах с матката

# 783
  • Мнения: 251
Не винаги се махат, при мен имаше хидросалпинг и така е решил по време на операцията. След това имам успешна бременност. Преди да ми махне тръбите ембриончето спря, да се развива най- вероятно причината е била хидросалпинга. Bochinka, доколкото съм запозната, при хистеро не може, да се видят тръбите. Аз исках хистеро, защото е по- щадящо, но ми обясниха, че трябва да е лапаро.

Последна редакция: вт, 22 юни 2021, 22:11 от green tree

# 784
  • Мнения: 76
Здравейте, момичета. Скоро минавали ли сте турската граница? Освен ПСР може ли да се мине и с бърз антигенен тест?

# 785
  • София
  • Мнения: 39 874
Моля пуснете нова тема.

# 786
  • Мнения: 2 451
Здравейте, момичета. Скоро минавали ли сте турската граница? Освен ПСР може ли да се мине и с бърз антигенен тест?
Може, аз минавам с антигенен, а мъжът ми е преболедувал.
Изкара си сертификат за преболедували от сайта, носим му и положителният ковид тест  (от март месец с който го диагностицираха )

# 787
  • Мнения: 236
Здравейте, момичета. Скоро минавали ли сте турската граница? Освен ПСР може ли да се мине и с бърз антигенен тест?
Може, аз минавам с антигенен, а мъжът ми е преболедувал.
Изкара си сертификат за преболедували от сайта, носим му и положителният ковид тест  (от март месец с който го диагностицираха )


Здравейте , а преболедувал само в рамките на 6 мес ли ви е сертификата?

# 788
  • Мнения: 2 451
Скрит текст:
Здравейте, момичета. Скоро минавали ли сте турската граница? Освен ПСР може ли да се мине и с бърз антигенен тест?
Може, аз минавам с антигенен, а мъжът ми е преболедувал.
Изкара си сертификат за преболедували от сайта, носим му и положителният ковид тест  (от март месец с който го диагностицираха )
Цитат

Здравейте , а преболедувал само в рамките на 6 мес ли ви е сертификата?

Не разбирам въпроса ...
Това е линка от който ММ си изтегли сертификата.  https://www.his.bg/bg/dgc
в графа "Вие сте" се избира дали сте преболедувал или ваксиниран
Може да се пътува в рамките на 6 месца, 14 дена след положителният тест.

примерно: Имате положителен тест на 15 март 2021г. регистрирани сте в РЗИ, поставени сте под карантина
14 дни.  След като ви изтече 14 дневната  карантина можете да пътувате 6 месеца с този сертификат.

Все пак проверявате за всяка държава какви са изискванията!

В случая говорим за Турция, да в рамките на последната седмица-две влязохме два пъти с този сертификат през МТ

Последна редакция: ср, 23 юни 2021, 15:31 от Кris_80

# 789
  • Мнения: 72
Здравейте! В Мемориал не започват процедура при фсх повече от 20. Какво предписват да се пие за свалянето му за да се започне от следващ месец? Ако някой е имал такъв случай, моля ви да споделите, писах на координаторките, но не ми отговарят, а не искам да изпускам още един месец.

# 790
  • Мнения: 613
Здравейте, на мен ми изписваха Цикло прогинова.

Здравейте! В Мемориал не започват процедура при фсх повече от 20. Какво предписват да се пие за свалянето му за да се започне от следващ месец? Ако някой е имал такъв случай, моля ви да споделите, писах на координаторките, но не ми отговарят, а не искам да изпускам още един месец.

# 791
  • Мнения: 1 845
Здравейте, момичета. Скоро минавали ли сте турската граница? Освен ПСР може ли да се мине и с бърз антигенен тест?
Може, аз минавам с антигенен, а мъжът ми е преболедувал.
Изкара си сертификат за преболедували от сайта, носим му и положителният ковид тест  (от март месец с който го диагностицираха )
Аз също съм със сертификат за преболедувал(валиден),но дали ще ми искат и пср-а,защото го нямам(бях в болница и не ми го дадоха),а сега е голяма разправия да ми го разпечатат 😡
Имам положителен антигенен преди пср-ще нося него и сертификата,и дано не се заяждат,иначе ще правя бърз амтигенен на границата 🤨

# 792
  • Мнения: 2 451
Здравейте, момичета. Скоро минавали ли сте турската граница? Освен ПСР може ли да се мине и с бърз антигенен тест?
Може, аз минавам с антигенен, а мъжът ми е преболедувал.
Изкара си сертификат за преболедували от сайта, носим му и положителният ковид тест  (от март месец с който го диагностицираха )
Аз също съм със сертификат за преболедувал(валиден),но дали ще ми искат и пср-а,защото го нямам(бях в болница и не ми го дадоха),а сега е голяма разправия да ми го разпечатат 😡
Имам положителен антигенен преди пср-ще нося него и сертификата,и дано не се заяждат,иначе ще правя бърз амтигенен на границата 🤨
Носим  ПСР за всеки случай.
До сега не са го искали. ( за МТ)

# 793
  • Мнения: X
някоя да направи тема защототще я блокират и няма да може да си обсъждате нещата ! Сперете с въпросите поемете темата

# 794
  • Мнения: 204
Някой ползвал ли е Хотел/апартамент, който да е удобен за ходене и до Мемориал и до Бахчеджи? Ще сме там за три дни и не искам да се местим.

Общи условия

Активация на акаунт