Адреси за писма на известни Български личностити

  • 1 679
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Здравейте на всички! Обичам да се занимавам с посткросинг и днес ми хрумна идеята да изпратя послание на известна българска личност,но не намерих адреси.Ако някоя от вас знае някой адрес може ли да ми каже? Благодаря предварително! Лека вечер на всички!

# 1
  • Мнения: 1 700
Това звучи супер психарско. Каквито големи "звезди" имаме, остава да им търсим и адресите. Пишете на когото искате във Фейсбук, по-сигурно е.

# 2
  • Мнения: 1 993
Съмнявам се някоя известна личност да споделя лични данни, иначе всички ще тръгнат да им пишат, да се месят, най-добре потърсете в Инстаграм, Фейсбук акаунти.

# 3
  • Мнения: 19 012
Може да  се издири адреса на агент, продуцентска къща на певец/актьор. Вече какви са шансовете лично да стигне до известната личност, не знам.

# 4
  • Мнения: 855
Не знам защо така нападателно при положение, че много звезди имат адреси точно за фен поща, Р.О кутии и т.н. Вече дали българските такива им се занимава да поддържат такова нещо не знам.
Авторката не е казала, че ще цъфти на верандата на Лили Иванова.

# 5
  • Мнения: 859
Спомних си за някогашните писма за автографи до известни хора. Даже примерни писма на английски се публикуваха по списания и вестници. Цели рубрики имаше с адреси и писма. Ясно е, че са били специални адреси за целта, до агенти/секретари, а не лични такива.

Общи условия

Активация на акаунт