Прахосмукачка робот -21

  • 64 940
  • 741
  •   1
Отговори
# 150
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 479
Отдавна не съм влизала в темата. Имам LG вече седма година и работи безотказно. Само имам проблем с намирането на странични четки. Дълго време ползвах двата чифта оригинални. Наскоро купих някакви китайски от амазон и за три месеца се счупиха.
Та ако има някой с LG, моля да сподели от къде поръчва четки и други консумативи.

# 151
  • Мнения: 1
Здравейте,  след известно разглеждане и сравнение се спрях на едно роботче xiaomi. Реших да го поръчам от бг сайт - в случая Dedal , видях че има доста пазарували оттам, но нещо в общите условия ме притесни. Последните точки гласят, че давам съгласието си за потребителски кредит и застраховка живот, което е меко казано странно и смущаващо. Никъде не видях да се отнася в случай че купуваш на разсрочено плащане да речем а и това би оправдало кредита не и застраховката. Може ли тези които са пазарували оттам да кажат обърнали ли са внимание на тези точки и имат ли повече информация . Аз звънях на дадените телефони, но никой не ми вдигна.

# 152
  • Мнения: 2 117
И аз от доволните от Роборок Макс 6, но нямам опит за сравнение. Всеки ден се ползва за сухо, и по веднъж или 2 пъти седмично за мокро почистване. Има всякакви екстри - стаи, брой цикли, забранени зони, зони, график за почистване. Само ми липсва аз да определям поредността на стаите за почистване /или поне не съм разбрала как се прави/.

# 153
  • Мнения: 1 701
Здравейте! От днес и аз съм с робот Xiaomi Mijia 1c. Постоянно ме кара да зареждам на докинг станцията. Включена е, но сякаш не я намира. Какво да  проверя, за да съм сигурна, че е ок? От Алиекспрес е, китайска версия. Дано не се налага да връщам.

# 154
  • София
  • Мнения: 4
И аз от доволните от Роборок Макс 6, но нямам опит за сравнение. Всеки ден се ползва за сухо, и по веднъж или 2 пъти седмично за мокро почистване. Има всякакви екстри - стаи, брой цикли, забранени зони, зони, график за почистване. Само ми липсва аз да определям поредността на стаите за почистване /или поне не съм разбрала как се прави/.

Макар че моето роботче е друго (S5Max), в приложението Roborock стъпките за задаване на конкретна последователност за почистване на стаите  е следната:
1. Влизам/кликвам върху иконката на роботчето сякаш ще го пускам да чисти;
2. В дясната част на долната половина на екрана има иконка "Edit Map". Когато я избера се появяват следните опции: No-Go zone, Edit room, Customize и Sequence. Чрез последователно посочване на отделните помещения в жилището се задава и поредността на почистването им;
3. След това натискам тикчето/чавката (или както и да се нарича) в горния десен ъгъл, за да запаметя зададените промени.

Тъй като не съм много добра в обясненията, а също така забелязах и дребни разлики в приложението, прилагам и клипче за S6MaxV: https://www.youtube.com/watch?v=kgO3O_MMheI
Около десетата минута показват частта, която мисля че Ви интересува.
Надявам се да съм била полезна! Simple Smile

# 155
  • Мнения: 2 117
L`instant magic, правилно се съмнявах, че едва ли няма такава опция. Но изобщо не съм задълбавала да проверя всички. Благодаря!

# 156
  • София
  • Мнения: 4
L`instant magic, правилно се съмнявах, че едва ли няма такава опция. Но изобщо не съм задълбавала да проверя всички. Благодаря!

Няма за какво! Simple Smile

# 157
  • София
  • Мнения: 55
Благодаря! Доста добре изглежда, май ще е това!

Не можах да прочета всички коментари, но може ли някой да ми обобщи коя е най-добра и за сухо и за мокро почистване. Дори да е около 1000лв. Търся възможно най-хубава, за да съм доволна.

Roborock s6 maxv - аз я взех за 1100. Това е най - най.... добрата инвестиция, която съм правила. Иде ми да я платя още 2 пъти ей така от кеффф. Страхотнааааа! Няма да съжаляватее!

# 158
  • Варна
  • Мнения: 3 063
vera_cruz, всяка фирма за потребителско кредитиране си продава застраховките, нормално е, 2-3 лв над вноската идват. Като ви звъннат по телефона, откажете я.

# 159
  • Мнения: 17
Благодаря! Доста добре изглежда, май ще е това!

Не можах да прочета всички коментари, но може ли някой да ми обобщи коя е най-добра и за сухо и за мокро почистване. Дори да е около 1000лв. Търся възможно най-хубава, за да съм доволна.

Roborock s6 maxv - аз я взех за 1100. Това е най - най.... добрата инвестиция, която съм правила. Иде ми да я платя още 2 пъти ей така от кеффф. Страхотнааааа! Няма да съжаляватее!

Аз го купих не на случаен избор....онче бонче. Много мамии и не само си я взеха преди мене, и постоянно "Ох, мн съм доволна...Ох супер е и т.н". Когато е на килимчетата, включва си турбото.... СТАВАТ КАТО НОВИИ. Програмата с която работи е супер. Резервни части има в много сайтове. Аз 1 седмица след като я взех, не можех да повярвам колко мъх има в контейнерчето след всяко пускане. Бях в шок.... и още съм. Видимо няма  нито прах, нито боклуци. Да ама не, като мине той и после оставаш да гледаш...и умуваш 20 минути...от къде по дяволите тая мръсотия. Аз го пускам абсолютно всеки ден, понякога и по 2 пъти... И ВИНАГИ ИМА ГНУСОТ В КОНТЕЙНЕРЧЕТО.

# 160
  • Мнения: 175
FBID10203665036466652 - изпратили сте ми съобщение с молба да ви направя клипче на Conga-та, но сте забранили получаването на съобщения и не мога да ви го изпратя

# 161
  • Пловдив
  • Мнения: 3 562
Ако не е твърде лично, бихте ли го споделили тук?

# 162
  • Мнения: 2 746
Здравейте,

Изчетох темата, но бихте ли ми препоръчали робот с моп?

Жилището ми е малко- 60кв, настилките са гранитогрес и ламинат, в едната стая ламината е малко по- тъмен ( дъб). Имам и килим тип раг, но не е от най- косматите. Двете с дъщеря ми сме с дълги коси и доста косми се събират.

Бюджета ми е 700-800 лв.

Предварително благодаря!

# 163
  • Мнения: 175
Ако не е твърде лично, бихте ли го споделили тук?

Опитвам се, но не успявам? Само опция за снимки ми дава, как става с видео?

# 164
  • Пловдив
  • Мнения: 3 562
Ако не е твърде лично, бихте ли го споделили тук?

Опитвам се, но не успявам? Само опция за снимки ми дава, как става с видео?
Аз качих клипа от телефона в моя библиотека в YouTube, и после споделих линк. Но трябва да имате регистрация там.

Общи условия

Активация на акаунт