Пътуване през 8-я месец?

  • 7 392
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 679
аз пътувах първия ден от осмия месец около 250 км, като предишната вечер бяхме на сватба и падна голяма веселба! Притеснявах се да няма проблеми, но всичко мина ок !!! Не се преуморявай и почивай повече, и мисля че всичко ще мине по мед и масло. Защо пък да не се повеселиш малко преди появата на бебчо.  newsm68

# 16
  • София
  • Мнения: 978
Ако нямаш оплаквания и всичко с бремеността ти е наред няма причини за безпокойство. Както са ти писали момичетата лека-полека с повечко почивки можеш спокойно да пътуваш

# 17
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Аз бих отишла.Почти през цялата си бременност пътувах,като най-много,когато бях 9 месец,тъй като раждах в друг град, и ходих на прегледи,и то в най големите жеги. Ако се чувстваш добре ....   car003

# 18
савсем спокойно си пътувай и не обръщай внимание на никого.В 8-ми месец ходих на море и пропатувах 400км в едната посока ще спирате за по4ивка от време на време и така ако бременноста ти проти4а нормално не виждам при4ина да си стоиш в къщи  Grinning 

# 19
  • Мнения: 992
ами аз си пътувах не ми пречеше изобщо  Peace
мисля че трябва да уважиш приятелката си и да отидеш на сватбата  Grinning приятно изкарване

# 20
  • Мнения: 7 474
Според мен никой не може да ти даде гаранция, консултирай се с доктора си преди да решиш Thinking

# 21
  • Мнения: 69
Аз си карам колата и се чувствам много добре,ама незнам в 8мия не е ли доста опасно? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт