Втора бременност-не зная какво да правя

  • 4 846
  • 87
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 323
Освен еуфорията от откритието трябва и добре да си прецените семейството. Вече знаеш че освен радост децата са и отговорност. Поговори с мъжът ти и майка ти, и добре помислете. 

# 16
  • Русе
  • Мнения: 170
Бях в почти същата ситуация януари месец, тази година. Аз не уча, завърших преди 7 години, но имам страхотна работа, на която за съжаление не гледат с добро око на бременните и по-голямо дете (на 5 год), което отгледах доста трудно- сама без ничия помощ.
 Joy
Избрах да запазя детето  и сега не съжалявам... Колкото и да ми е трудно .... Но избора трябва да го направиш ТИ и мъжа ти. Решението трябва да е ваше
Това е начинът, според мен, да вземеш правилното, за вас, решение Peace

# 17
  • Мнения: 14 133
Случило ти се е нещо прекрасно  bouquet.Ще се справиш разбира се!А щом има и кой да ти помага още по-добре Simple Smile

# 18
  • Мнения: 7 803
супееееееееер честито мила   bouquet

# 19
  • Мнения: 2 211
Щом се е случило сега, значи сега му е времето. Честито и лека бременност!

# 20
  • Мнения: 2 956
Случило ти се е нещо прекрасно  bouquet .Ще се справиш разбира се!А щом има и кой да ти помага още по-добре Simple Smile

  bouquet   bouquet   bouquet

# 21
  • Мнения: 3 405
Ще се справиш Hug

# 22
  • София
  • Мнения: 3 064
Кураж ти пожелавам!!! Peace

Не мисли за аборт, щом е станало, значи му е дошло времето. Казвам го, защото 5 години чаках да забременея и мислех, че ако навремето бях правила аборт, щях да се обвинявам жестоко и да мисля, че това е причината. 

Ще се справиш, радвай се на новия човек Hug

# 23
  • Мнения: 2 040
Щом се е случило сега, значи сега му е времето. Честито и лека бременност!
(

Напълно съм съгласна с горното ... щом е трябвало сега да се случи, значи сега му е времето ... не го мисли, наслаждавай се на бременността си и всичко ще бъде наред. Успех!   bouquet

# 24
  • Мнения: 4 406
ще се справиш, разбира се!
малките усмивки ще ти дават сили!

# 25
  • Мнения: 239
не се чуди - РАДВАЙ СЕ бе човек Hug какво по хубаво от това EFP preggo ще се справиш естествено бъди силна и много обичана newsm51

# 26
  • Мнения: 942
Честито ,това е  страхотна новина!Разбира се,че ще се справиш.Леко бременеене. Peace

# 27
  • Мнения: 6 390
Вярвай си!
Всичко е възможно, важното е желание да има  Wink
Честито!!!
Лека и безпроблемна бременност ти желая!

# 28
  • Мнения: 2 427
Разбира се че ще се справиш!!!Честито,страхотна новина!Лека бременност ти пожелавам.  bouquet

# 29
  • Мнения: 268
 Момичета, благодаря на всички ви за подкрепата и хубавите думи Heart Eyes
 Майка ми ползваше моето майченство и така го гледаше докато аз бях на лекции. Сега обаче ще тръгне на работа, за да могат после да и дадат 40 дни отпуска, да ми помогне поне в началото за малкото бебче.
Така че ще трябва да се оправям сама. Ако запиша магистратура, няма да имам възможност въобще да ходя.
Много ми се искаше да започна работа. Рядко се отдават такива добри възможности, каквото имам в момента .
Но не мога и с лека ръка да сложа край на бремеността.
Пак ви благодаря за подкрепата

Общи условия

Активация на акаунт