Обичате ли да правите планове ...?

  • 1 721
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 766
Не обичам да ме карат да върша нещо от днес за утре, трябва да имам нагласа.

И аз,искам всичко да ми е ясно,но пък "случих "на мъж,който е точно обратно на мен - дето се вика "намерих си майстора" hahaha
А при нас точно обратното се получи  Joy
Аз съм си доста както казва мъжа ми "Джаста праста"- както дойде  hahaha hahaha ама не и той  Laughing
Ако трябва да се купи нещо или да се ходи някъде се планира и обмисля поне 10 дена предварително  Rolling Eyes
Ама аз и такъв си го обичам  Blush

# 16
  • София
  • Мнения: 2 623
Не, никак поради простата причина, че винаги когато правя планове те се провалят - ВИНАГИ !!!
Специално за мен поговорката " Човек предполага, Господ разполага" важи на 100%.
Затова и вече не смея. Мога да дам поне 1000 примера, но няма да го направя, че ще ми трябват доста страници и време  Wink

# 17
  • Мнения: 15 619
Оооооо, аз всичко планирам и....
 накрая все се оказва, че съм си направила сметката без кръчмаря.
 Все нещо става и ми обърква тотално плановете.
Обаче това не може да ме спре, аз продължавам да планирам. Mr. Green

# 18
  • Мнения: 533
Определено съм по плановете, за деня, за седмицата, за месеца. Обичам всичко да ми е планирано, нещата в последната минута ме изнервят. Естествено се случва да ми се провалят плановете, но го приемам филосовски, не драматизирам излишно или преминавам към план Б  Wink

# 19
  • Мнения: 6 390
Не, не обичам да планирам  Rolling Eyes
Виж да мечтая много обичам  Mr. Green

" Човек предполага, Господ разполага" - това ми хареса  Wink Grinning

# 20
  • Мнения: 2 040
Ако трябва да се купи нещо или да се ходи някъде се планира и обмисля поне 10 дена предварително  Rolling Eyes
 

Аз съм същата .. всичко е предварително и добре обмислено ...  Peace

.... нещата в последната минута ме изнервят.

Абсолютно  Peace

Ето първото нещо, разминаващо се от списъка ... свеки ходила до другия град, минала покрай сладкарския цех и какво: тортите били готови, тя ги взела и ми го донесе ей сега ... Ето за това пуснах темата, нищо не е 100% от това което съм планувала да е ... поне ми е спестила 1 час тичане утре, отивам да пречертавам списъка с 1 час надолу  Laughing Laughing Laughing

# 21
  • Мнения: 1 311
Ооооо, обичам, даже много обичам. Правя си планове за всичко и после като не стане според плана, ела да ме видиш каква съм кисела краставица  Laughing

# 22
  • Мнения: 1 416
Георги е същият - сега тамън сме на прага на поредната авантюра...   Laughing
бебе?
Не, не...  Simple Smile

# 23
  • София
  • Мнения: 3 421
 Обичам да планувам, но не изпадам в подробности и понасям промените, докато мъжът ми е направо маниак - кога, къде, какво и най-мрази да му кажа нещо от днес за утре. Добре де, нали така или иначе нищо не ти се променя, защо беснееш(питам го) - защото искам да съм подготвен, да съм го знаел и т.н. ooooh!
Пример - ще пътуваме за сватба - трябва майка и татко да дойдат в къщи да ги гледат. Обаче мама се обажда и казва докарайте ги в брат ти ние ще сме там(имаха работа). Казвам няма проблем, така или иначе ни е на път, а и децата се кефят, че ще видят вуйчо. Казвам вечерта на мъжът ми - леле ужас - защо всичко му се казвало в последният момент, не можел да се подготви, защо не съм го питала какви са му плановете, всички сме си били правили планове без него.  ooooh!И всичко това защото той вече си е бил направил план и съм го нарушила.

Добре е човек да планува, но да не изпада в крайности.

# 24
  • Мнения: 1 546
О да! Обичам!
За всичко винаги имам някакъв план, дори обичам да си правя планове, особено за хубави предстоящи неща, защото тогава времето ми минава по-бързо, чакайки да се случат...

# 25
  • Мнения: 10 758
Не бих казала точно, че обичам, но правя планове.Например март месец вече правя планове за морете, а октомври - за Нова година.Искам всичко да знам и да ми е ясно от сега.
Споко бе, Иренка, не се побърквай от сега.Рожденния ден ще мине без проблеми.Всичко ще е тип-топ.Просто се остави на течението Hug  bouquet

# 26
  • Мнения: 990
О да! Обичам!
За всичко винаги имам някакъв план, дори обичам да си правя планове, особено за хубави предстоящи неща, защото тогава времето ми минава по-бързо, чакайки да се случат...
Peace

# 27
# 28
  • Мнения: 2 040
.Просто се остави на течението Hug  bouquet

Де да ставаше толкоз лесно ... а и това да не съм помислила върху нещо ме побърква направо .. нещата в последния момент ме изнервят ...  Grinning

Ето мин. седмица свекър ми дойде у нас и както си седяхме изведнъж им хрумна с мъжа ми да идем до вилата, която е на 11км, не е на 100, но изведнъж ми стана нервно, нямам нагласата, цял ден не съм мислила че ще ходя вечерта някъде, а ми се ходи, че времето тъкмо се беше оправило и исках малко да потича детето из градината и ни така, ни иначе ... питат ме искам ли, а аз незнам какво да кажа, само муча като крава  Laughing Отидохме, всичко беше наред, а аз цяла вечер на тръни, че не ми е било в плана за деня това ходене ...   Laughing

# 29
  • Мнения: 2 000
Краткосрочни планове обичам да си правя. Например утре трябва да свърша това и това. Но за по-далечното бъдещето не обичам да правя планове.

Общи условия

Активация на акаунт