Обичате ли да правите планове ...?

  • 1 726
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 489
 Много оби4ам, но 4есто не става така както съм го замислила... Мъжа ми е пълна противоположност, вси4ко ре6ава в последния момент и все ми се 4уди, защо съм седнала да мисля за месеци напред:)

# 31
  • Мнения: 1 006
Май вече не обичам.Искам всичко да ми е наред и да се справя с всичко, да свърша сто неща през деня, но това е твърде различно.Оставих се на плановете, те да ме пощипват по гъзенцето - телефона ми е фрашкан с напомняния, които в някои случаи нищо не ми говорят. hahaha

От дългосрочни планове също се отказах.Човек никога не знае какво ще му сервира живота.Случвало ми се е в един и същи ден да ме сполетят тотални обрати и да взимам коренно различни решения от генерален характер касаещи живота ми в бъдеще.

А в краткосрочен план пък да не говорим. ooooh! Поставила съм си някакви задачки и съответен график за деня и в един момент се случва нещо или ме удря сателит и ме отвява в съвсем друга посока и намерения.Аман от импулсите ми, но си ги обичам повече от плановете, които не правя.

# 32
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
и аз много оби4ам да си правя планове предварително ама никога не стават реални Mr. Greenвсе нещо се обърква Whistlingето от 2 години все казвам еди кога си ще се прибера в отпуска в България и все нестава.както си правихме и планове за датата за свадбата.досега ве4е трябваше да съм се омъжила 3 пъти Laughingзатова пове4е планове не си правя   bouquet

# 33
  • Мнения: 966
Обичам,но тази година лятото ,като се разболях от хепатит внезапно всичко пропадна и хубавите планове изчезнаха.Така,че сега внимавам с плановете..

# 34
  • Мнения: 97
Плановете са това, което си мислиш ти, а живота е това , което се случва.

# 35
# 36
  • Мнения: 3 034
Обичам да правя планове, но....те пък обичат да не се случват.  Rolling Eyes

# 37
  • Мнения: 2 255
Понякога

# 38
  • Мнения: 4 629
Аз не обичам, но от както сме в САЩ някак си ми се налага. Доста е планиран животът тук. И аз искам не искам кроя някакви планове. Не всичко планирано се случва, но пък и рядко пропадат планове. Трябва нещо доста сериозно да се случи, за да се отмени планирана среща

# 39
  • Мнения: 7 430
Постоянно - харесва ми и го правя с желание  Peace
Все си пиша какво, как, къде и т.н. трябва да се направи, отиде...по този начин нищо не забравям да свърша и съм доволна от себе си.

Определено мога да кажа, че съм организирана и планирана личност Wink но това се отнася само за краткосрочните и близки планове - иначе по далечни, бъдещи и мечтани планове - МирОто е Бог Mr. Green Все нещо си планира Heart Eyes

# 40
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
вече не  Tired

# 41
  • Мнения: 2 697
Не особено...За делови ангажименти - налага се  Tired, но по принцип не планирам - действам емоционално и авантюристично...и ми е много добре така  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт