Минават бързо есенните дни, през МАЙ се сбъдват нашите мечти!

  • 12 984
  • 282
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 089
дай боже всичко да е наред. да, аз имам подобни симптоми, но не смея да ти давам надежда.
а когато се случи оня гаф, прави ли преглед? в смисъл док потвърди ли, че бебето е паднало? на какъв ехограф те гледаха - вагинален, коремен.
пиши да знаем какво става. стискам всичките си пръсти да се окаже, че си имала само лоши седмици. моля те, пиши като стане ясно...

# 31
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Видя ме и не можа да види сакчето но сега като и казах по- телефона ми каза, че е възможно да не го е видяла просто понеже тогава бях много малка в края на 4-та г.с. Гледа ме на коремен ехограф  Cry

# 32
  • Мнения: 16
До Majceto!
И аз се чудя, какво да си мисля за тази Мазнейкова, но братовчедка ми е много доволна от нея, даже кръсти първата си дъщеря на нея - Валентина. Но то изглежда, колкото хора, толкова и мнения. Така или иначе аз ще ходя при нея за второ мнение или поне засега така съм решила и после ще пиша какво е станало. Simple Smile

До Ron4eto!
Аз пия в момента Дуфастон, Магнерот и Фолацид, но от началото на тази седмица лекарката ми каза да пия и Неоксид, което е комбинация от витамини, минерали и тям подобни. Като четох описането, обаче пишеше да се внимава с предозирането, за да не се получат увреждания на плода от съдържащия се витамин Е. Така или иначе дозата е по 1 табл. на ден.

До Reni 27!
Здравей! Но-шпато май ме е страх и аз да го пия постоянно, защото в упътването пише, че няма достатъчно ясни резултати и изследвания за въздействието му върху бременни. Предполагам, че трябва да се пие само при необходимост, т.е. като имаш болки.

До скоро на всички Grinning

# 33
  • Мнения: 3 089
мегита - коремен в 4-та гс не дава сигурност. при мен в 5 и 2 дни на коремен не се видя сакче и се галожи вагинален, за да потвърдя бременност.  дано, мила, дано  Praynig

# 34
  • България
  • Мнения: 3 621
мегита - стискаме палци бебето да е стеб Praynig

# 35
  • България
  • Мнения: 3 621
Ейййй, миленка , благодаря ти  bouquet Ето го и моя бебчо!

# 36
  • Мнения: 209
Ron4eto спокойно мила,аз също съм само на фолиева киселина,малко ми беше странно,че лекарката ми изписа само това,очаквах да изпише поне още 2-3 вида витамини..
от скоро обаче имам болки ниско долу и пия но-шпа,но май не ми помага особено,кажете ми моля ви се на какво се дължат тези болки,че започвам да се притеснявам Cry

# 37
  • Мнения: 16
B A B Y, болките ниско долу обикновено са от това, че матката расте. Би трябвало да чувстваш нещо като опъване примерно, но ако имаш настоятелни болки и но-шпа не може да им повлияе, отиди при твоя гинеколог, за да избегнеш евентуални неприятности.

Поздрави!
Тони

# 38
  • Мнения: 209
B A B Y, болките ниско долу обикновено са от това, че матката расте. Би трябвало да чувстваш нещо като опъване примерно, но ако имаш настоятелни болки и но-шпа не може да им повлияе, отиди при твоя гинеколог, за да избегнеш евентуални неприятности.

Поздрави!
Тони


Да,утре имам час при лекарката,тя още преди това ми беше казала,че тези болки не са нормални...утре ще видим...стискайте палци...

# 39
  • Мнения: 7 914
първо:ДОБРЕ ДОШЛИ на новодошлите! Hug  bouquet

А сега малко за мен:
Момичета доста време не ми се пишеше във форума, ама преживях малко сътресение през миналия уикенд, понеже мъжО блъсна колата и от нея нищичко вече не става no...за огромен късмет няма някой пострадал...само силно стресирани...! Уж се опитах да съм спокойна ама ми се разлюляха краката ( и всеки път като говоря за това също Sad ), и отгоре на всичко 2-3 дена си имах болки ниско долу и гледах да си полежавам повече.... и от стреса ли от какво ли пак се започна моята история с целодневното гадене ooooh! и безсилието...Отгоре на всичко май ще се разправяме много жестоко със застрахователя понеже се опитва да ни "прекара", а ние в този момент не можем да си позволим да отделяме такава голяма сума, каквато се изисква за кола... а без кола тук  ( у наше село Mr. Green) все едно почти само в къщи да стоиш! ooooh!  cry


# 40
  • Мнения: 456
Здравейте момичета!

zwezdi4ka, много съжалявам за случилото се! Бъди спокойна, бебо сега е най-важен! Пази се и така ще пазиш и бебчо!  Hug

B_A_B_Y, стискам палци всичко да е наред!  Praynig

Нека и аз да ви се оплача. На мен от сутрин до вечер ми е лошо и ми се гади. Но досега "само" веднъж съм повръщала....  Sick Обадих се на моята лекарка да я питам какво да правя, че не издържам да работя така... Но нея я нямаше и говорих със сестрата. Тя ми каза да си взема от аптеката едно лекарство... Преди малко бях до аптеката. И обясних ситуацията на аптекарката, която ми каза че това лекарство се взима само когато много повръщам. Тъй като това не е моя случай, да не си го взимам... не било хубаво нищо да взимам, а да стискам зъби до края на 3тия месец...  #Crazy това са още 5 седмици!!! А от ставане до лягане постоянно ми се гади...  Sick Не знам.... другия вторник съм на преглед и тогава явно ще говоря с лекарката, а до тогава.... ще стискам зъби...
  Sad Sick Tired

# 41
  • Мнения: 7 914
elph, Hug пазя се - благодаря Heart Eyes  bouquet

 и аз съм чувала , че само в крайни случаи се взима някакъв медикамент против повръщане Peace
Иначе, аз както споменах пак ме подхвана денонощното гадене и даже по-миналата вечер в 3 часа се драх ( в резултат на което ме заболя чак главата от напъване )в банята  точно за нищо..... даже мъжО идва 2 пъти да ме пита как съм #Crazy

# 42
  • Мнения: 209
elph стискай зъби мила и аз така правя,постоянно ми е отпаднало и лошо,нямам никакво настроение и съм адски кисела..кофти е ,но в името на бебчо ще изтърпя всичко..трябва да сме силни и да се подкрепяме Heart Eyes

# 43
  • София
  • Мнения: 1 877
Здравейте май-чета!

Не знам какво да ви кажа освен - стискайте зъби Simple Smile И мен на моменти яко ме обхващат вълни на гадене  Sick Въпреки, че все още не съм успяла да повърна истински! В началото пиех папаверин вместо но-шпа и определено от него много много ми ставаше лошо и губех апетит. Сега почнах да си купувам но-шпа и проблема ми намаля.

Майче, аз те разбирам 100% за настроенията. Като кисела краставица съм през 98% от времето, от най-малкото нещо и се чувствам много засегната, рева, викам - с една дума КОШМАР. Имам и моменти на силна еуфория, но доста по-рядко...  Mr. Green

Мегита, много се надявам да се е объркала лекарката...  Praynig  Praynig  Praynig

# 44
  • Мнения: 6
Здравейте май-чета!
Днес си направих разходка до Шумен - не за удоволствие, нооо .... много по-добре отколкото да стоиш 8 часа затворен в офиса Simple Smile
Megita, мила, дано наистина да се окаже, че бебчето е още в теб  Praynig Praynig Praynig
Колкото до болките ниско долу и в кръста, моят доктор казва, че не е нормално, затова си пия но-шпа и дуфастон. Не че ми минава, но пък не искам да се тъпча с нещо друго и просто си мълча и търпя... А пък иначе в понеделник съм на преглед, при изследванията се оказа, че май нещо не ми било наред с бъбреците, което аз не знаех, както не знаех, че съм била анемична ... ама нищо де Simple Smile
сега си мисля - това дето ме боли кръста дали не е от бъбреците евентуално?! Уф, съвсем се обърках... И аз всъщност не знам какво ме боли вече ....

Общи условия

Активация на акаунт