Минават бързо есенните дни, през МАЙ се сбъдват нашите мечти!

  • 12 970
  • 282
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 3 089
като отидеш тук http://www.bg-mamma.com/index.php?board=29.0 и горе вдясно има няколко бутончета. на едното пише 'нова тема'. като го натиснеш и излизат 2 прозореца - по-малък, в който нанасяш заглавието и по-голям, в който да пишеш. този, който пуска темата, може и да я редактира - т.е. да допълва имена, променя разни работи, да прави оформянето и т.н.

# 271
  • Мнения: 96
ок мерси, аз ще разгледам там, но ще пусна следващия път /обещавам/ за да не оплескам нещо.

# 272
Добре дошла на helena_v

# 273
  • Мнения: 136
Ima li niakoi drug gladnik kato men- dnes 1h skatavah ot rabota i v tova vreme ... rovih recepti za torti v internet.. uzas.. Embarassed i prez 2h ne6to vse grizkam..

# 274
  • Мнения: 625
Sorry 4е се връ6там за ражданията ни ама аз съм категори4на 4е 6те настоявам за секцио Joyако естествено бебо не тръгне сам:)но ина4е категори4но секцио

# 275
  • Мнения: 96
миленка:) и аз само нещо похапвам, а после за кратко ми е мн тежко и после се повтаря, само че аз не си правя труда да гледам рецепти, защото съм се омързеливила.Щом се прибера от работа готвенето е последното, което мога да правя.

# 276
  • Мнения: 3 089
smiled - няма лошо, само казвам да не се стресирате отсега. а иначе аз съм тврдо ЗА секциото като начин на раждане, но аз така и родих, та вероятно не съм обективна.

# 277
  • Мнения: 20
 И аз постоянно похапвам. Напоследък много изгладнявам и чак ми прилошава от глад и като хапна малко ми става тежко. Явно трябва по-често и по-малко да ям. newsm78

# 278
  • Мнения: 456
Момичета, пуснах нова темичка,  Mr. Green че утре няма да мога.
Надявам се че ще ви хареса...  Blush

# 279
  • Мнения: 9
Здравейте майски майчета!

Поздрави от още едно бъдещо майче.  Hug

Чакаме бебчо на 22-ри май, вчера успях да видя, че малката точица вече е доста попораснала и сърчицето тупка ли тупка.  Heart Eyes

Нека всички си бременеем леко и спокойно!

П.П. elph, ще помоля да ме добавиш и мен в новата актуализация на списъка. Подробности: от София; първа бременност. Много благодаря!

Последна редакция: чт, 12 окт 2006, 16:36 от Bunnita

# 280
  • Мнения: 41
Oh neznam kakvo da vi kaza za hapvaneto, no dnes opustoshih 2 krem karamela i edno i polovina parche biskvitena torta:)))) Blush i sega sam se podula cialata....neznam samo dokade ste ia dokaram taka:))))))

# 281
момичета,аз пък да ви кажа до обиад не ми се хапва нищо,незнам защо но вечер освирепиажам и много се тъпча.

# 282
  • България
  • Мнения: 3 620
На мен пък нищо не ми се яде. Гладна съм , а никаква храна не ми се дояжда. Ходя в магазина гледам, обикалям, дано ми се дояде нещо. А като го ям веднъж - не повтарям Simple Smile Никога не съм била така злояда. напротив - винаги съм си била голям лакомник.

Общи условия

Активация на акаунт