Студенти в UK - 14

  • 67 113
  • 752
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 108
А защо не летището си запазваш час ? Не е ли просто да имаш поръчан тест за втория ден в Англия?

# 451
  • sofia
  • Мнения: 127
А защо не летището си запазваш час ? Не е ли просто да имаш поръчан тест за втория ден в Англия?
Защото ще направи теста на летището и приключва .
При предишното й ходене беше голяма драма с тестовете. Тогава бяха за втори и осми ден. Не се получиха навреме.
Та информацията, която дадоха преди няколко поста, дойде съвсем навреме поне при нас.

# 452
  • Мнения: 108
А изискването не е ли за тест на втория ден от пристигането ти ?Или тя ще отиде на втория ден на летището?

# 453
  • Мнения: 3 197
Изискването е тестът да бъде направен ДО втория ден. Ако го направиш на летището - приключваш.
Ако букнеш до адрес - чакаш и тест, и резултат. И двете може да закъснеят

# 454
  • Мнения: 1 079
Отдавна не съм писала, защото нямам с какво да допренеса, само ви следя. От началото на Ковид познатите деца, които следваха в Глазгоу са си в София и всичко се случва онлайн.
Както се очертава, специалността на детето - Civil engineering, допуска онлайн обучение и тази година.
Единият от съквартирантите му от предишните две  години си търси 1 или 2 съквартиранти за апартамент на 15 минути пеша от Глазгоуския университет, три самостоятелни спални, обзаведен, светъл. В подобна конфигурация - 3 спални, бяха децата и преди.
Ако някой има интерес - да ми пише на лични за повече инфо.
С пожелание за ползотворна учебна година на всички.

# 455
  • Мнения: 220
Изискването е тестът да бъде направен ДО втория ден. Ако го направиш на летището - приключваш.
Ако букнеш до адрес - чакаш и тест, и резултат. И двете може да закъснеят
Какво означава приключваш?  Теста на осмия ден ти се разминава?

# 456
  • Варна
  • Мнения: 6 865
Няма вече тест на 8мия ден за държавите от зеления коридор, ние сме там все още.

# 457
  • Мнения: 108
Вече съжалявам, че не взе билет за по-ранна дата. Както са тръгнали нещата скоро може да не сме в зеления списък. Свива ми се сърцето направо като си помисля. И без това не харесвам стаята, която ще ползва, но това е друга тема

# 458
  • Мнения: 3 197
Вече съжалявам, че не взе билет за по-ранна дата. Както са тръгнали нещата скоро може да не сме в зеления списък. Свива ми се сърцето направо като си помисля. И без това не харесвам стаята, която ще ползва, но това е друга тема
Кога пътува?
Винаги обявяват по-рано, като местят държавите по списъци - с точен ден и час. Ще имаш поне 4 дена за реакция, ако толкова искаш да избегне двойно тестване и евентуална карантина. Да купиш нов билет или да презавериш купения може да се окаже по-евтино от купуването на два теста и избягване на "екстрите", които би донесло преместването в друг списък

# 459
  • Варна
  • Мнения: 262
Вече съжалявам, че не взе билет за по-ранна дата. Както са тръгнали нещата скоро може да не сме в зеления списък. Свива ми се сърцето направо като си помисля. И без това не харесвам стаята, която ще ползва, но това е друга тема

Следващата седмица сряда или четвъртък ще се знае има ли и какви са разместванията по списъците, така че България поне още десетина дни ще е в зеления списък.

# 460
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
Мисля , че на 15-16.09 ще взимат решение за списъците, които според дъщеря ми ще влязат в сила от 20.09. Взехме билети за 17/09. Успех на всички студенти тази година. Ние сме магистратура в LSE.

# 461
  • Мнения: 1
Много полезна информация изчетох и благодаря , че споделяте подробности и за тестовете. Дъщеря ми ще пътува на 16.09 за Единбург. Много искаме да направи въпросният тест на самото летище, но не успяхме да се ориентираме къде в сайта може да запазим час и да заплатим теста.☺Може ли помощ, ако някой вече го е правил.

# 462
  • Мнения: 1 684
И моята лети на 18.09- моля се да вземат решение от 20.09- че колко карантини прекара тази година , вече не ги и броя.

# 463
  • Варна
  • Мнения: 3 358
Много полезна информация изчетох и благодаря , че споделяте подробности и за тестовете. Дъщеря ми ще пътува на 16.09 за Единбург. Много искаме да направи въпросният тест на самото летище, но не успяхме да се ориентираме къде в сайта може да запазим час и да заплатим теста.☺Може ли помощ, ако някой вече го е правил.

Виж това , дали ще свърши работа :
https://www.edinburghairport.com/flysafe/testing-at-the-airport
https://www.expresstest.co.uk/edinburgh-airport-walk-in-landing? … tm_campaign=edi_2

Нямам личен опит.

# 464
  • Мнения: 3 197
Изглежда на летището в Единбург тестове правят само на излитащи.
Или пък втората опция тук - I am NOT travelling * I just need to be tested * (do not use to travel) Обаче този тест струва 99 паунда Flushed

Разгледайте и тази информация https://www.expresstest.co.uk/book-a-test/testing-centres/?testT … uctType=Test+Only

Общи условия

Активация на акаунт