Торта от памперси

  • 21 347
  • 74
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 430
Татянка, тъкмо навреме ми дойде тази тортичка Peace
Скоро ще я спретна Wink

# 31
  • Мнения: 6 904
И на мен много ми хареса идеята и ще се надявам, че и аз един ден ще имам повод да направя на някого такава торта Grinning

# 32
  • София
  • Мнения: 6 743
Много якооооооооо   Party Ще се пробвам на една приятелка , която скоро ще ражда да направя такава  Hug

# 33
  • Мнения: 1 731
Уауууу,разкошен подарък .Еййй,как край мене вече няма бременилки -пуууу,дано се появи някоя. newsm78 Party Party

# 34
  • Мнения: 239
Страхотна идея!
Аз имам една приятелка, която ще ражда съвсем наскоро. Ще се опитам да спретна нещо подобно!
Браво, Таня!  bouquet

# 35
  • Мнения: 1 284
супер идейка Hug

# 36
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
бравоо много добра идея ...   bouquet

# 37
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Супер идеи!!! Мерси!  Hug   bouquet

# 38
  • Мнения: 7 605
Радвам се, 4е ви харесва, и на мен толкова ми харесва моята (която полу4их), 4е реШих да направя една и да ви я покажа, zаЩото е наистина много лесно пък и много ефектно.  И е по всеки джоб, може да се направи малка от малко памперси с малки, евтини подаръ4ета, може и да се направи много голяма, от 2 или 3 пакета  Mr. Green

За етажите, zакрепят се най добре или с кле4ки, или с беzопасни игли (така направих аz). Лепило не бих вzела, памперсите Ще се раzвалят от това  Sad   А в риболовните магаzини има и едни куки4ки във форма на S, те върШат супер работа  Wink

Хайде който направи една, да я покаже после тук, много Ще ми е интересно  Peace  Моята не стана кой zнае колко красива, толкова умея  Embarassed но е от сърце  Blush


# 39
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
И тук е разпространено и се продават в  магазин  ETOS / може би е само холандски/...

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 709
Много оригинално! Благодаря за хубава идея!
Но ако някой пусни линк за това как стъпка по стъпка се прави ще е чудесно.

# 41
  • Мнения: 431
Само на мен май не ми допада идеята. Непрактично ми изглежда, иначе е красиво. Струва ми се, че ще се цапат памперсите, пък ако се лепят или дупчат не се ли унищожават така. Май само се затруднява майката после да разглобява тази купчина, да се пули как са сглобени памперсите, как да ги разедини без да ги повреди и въобще времеемко занимание. newsm78

# 42
  • Мнения: 491
И на мен страшно ми хареса! Благодаря за идеята!

# 43
  • Мнения: 3 342
Много оригинално! Благодаря за хубава идея!
Но ако някой пусни линк за това как стъпка по стъпка се прави ще е чудесно.

Eто линк:

Step-by-Step Diaper Cake Instructions

Не се наемам да го преведа, но и за който не знае английски език, смятам, че снимките са достатъчни.

# 44
  • София
  • Мнения: 35 950
Супер  Peace

Общи условия

Активация на акаунт