Каква марка ви е микровелето и за какво основно го използвате?

  • 8 212
  • 157
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 197
LG. Претопляне, размразяване и от 5 месеца - стерилизиране на шишета. Никога не съм готвила в нея. Даже и скарата не съм ползвала.

# 91
  • Мнения: 3 537
Самсунг, най-често за притопляне,размразяване и за готвене от време на време Wink

# 92
  • София
  • Мнения: 3 271
Нашата е Панасоник - много съм доволна  Hug Peace - много неща правя в нея , нямам грил , но не ми е липсва.
Кръстниците на Малкия си купиха фритюрник на ТСМ - боклук пълен. Аз много им нямам вяра на ел. уредите на ТСМ , много познати се оплакват я от кани за подгряване на вода, касетофони и т.н.  Naughty

# 93
  • Мнения: 1 209
general electric, 19 л. 750w, без грил, най-обикновена. ползвам я за вси4ко- бебешка стерилизация, за затопляне,  загряване на вода- кафе, 4ай, мляко и тн. за размразяване, за готвене на ориз, картофи , гюве4ета и др. неща , без месо, за пе4ене на сладкиши. май работи поне около 60 мин на ден и е най-ползвания уред у дома, след телевизора и компа.

# 94
  • Мнения: 119
Haier-използвам я за претопляне на храна,пуканки,за размразяване много съм доволна. Hug

# 95
  • Мнения: 5 647
За притопляне и размразяване я ползвам основно. Един път за 5 години съм правила пиле на грил в нея и никога не съм готвила. Предпочитам си добрата стара печка.

# 96
  • Мнения: 818
Малко off-как стават сандвичите на грила на МВ.Примерно сандвич с кашкавал-зачервява ли се кашкавала или само се стопява?

# 97
  • Мнения: 3 356
Електролукс.Подгрявам,пека гюведжета,сандвичи,размразявам,стерилизирах,варях водата за диването.Яла съм страхотен кекс,приготвен в микровълнова,но не правя такива жертви  Laughing

# 98
  • Мнения: 57
Мулинекс - за претопляне, размразяване, загряване на вода, стерилизиране, пуканки...За готвене почти не, а грила изобщо не ползвам.Но не си представям да остана без МВ.

# 99
  • Мнения: 4 473
Sharp - ползвам я ежедневно за всякакви цели. Без нея не мога. Peace

# 100
  • Мнения: 66
Моята е Конелиано - Готвя почти само в нея, топля постояяно и храната и вода за чай и кафе, пукам пуканки - абе това ми е най-изпозвания уред в кухнята.

# 101
  • Мнения: 1 612
Моята е Мулинекс и я ползвам за претопляне и размразяване.

# 102
  • София
  • Мнения: 1 750
Моята е Самсунг.
Позлвам я за правене на кафе и чай, за подгряване и размразяване.

# 103
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Моята е куче марка Мидеа ама върши работа.Ползвам я само за размразяване и притопляне-тя май само това може Laughing

# 104
  • Мнения: 4 390
Моята е Шарп.
Използвам я за размразяване, претопляне, да направя чай, пуканки, да преваря вода. За готвене не я ползвам.

Общи условия

Активация на акаунт