Каква марка ви е микровелето и за какво основно го използвате?

  • 8 227
  • 157
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 36 191
Мулинекс - за претопляне, кафе, пуканки

# 76
  • Мнения: 1 028
Бе и нашата е "Самсунг" с грил,купихме я преди 1 седмица,заради грила я сменихме със старата,ама нещо много муден грила,не е като парти-грила.А главно и аз като болшинството за претопляне,пуканки ...

# 77
  • Мнения: 4 546
Hier
ползвам я предимно за притопляне и размразяване. за МВ е огромна - по голяма е от готварската ми печка и ми заема много място. в магазина не ми изглеждаше толкова голяма  Rolling Eyes смятах да я ползвам основно за готвене, но мъжо твърди, че го боли корем като готвя на МВ  Rolling Eyes

# 78
  • София
  • Мнения: 3 249
Alaska. Дъня я яко и я ползвам за много неща: притопляне, варене на зеленчуци и бързи манджи, сгряване/кипване на вода, мляко, пуканки и печене на ядки и т.н. Грилът го ползваме почти ежедневно за подпичане на сандвичи и филийки (тостерът ни се развали и все не стигаме до него да купим нов  ooooh! ), подпичане на наденица и въобще. Единствено не ползвам за размразяване, защото връхчетата на храната сякаш се сготвят, а отвърте още замръзнало!  Thinking

# 79
  • Мнения: 522
Neo-подарък от сватбата Simple Smile.Използвам я само за затопляне,а и от време на време за пуканки Mr. Green.

# 80
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 336
Нашата е LG. Вече две години ни служи вярно. Най-вече я ползвам за притопляне, размразяване по-рядко, готвене и пуканки още по-рядко. Но сега като се замисля почти няма ден да не я ползвам за нещо. Доволна съм от това удобно чудо на техниката  Laughing Laughing Laughing

# 81
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Самсунг, върши ми чудесна работа за претопляне, размразяване и понякога за готвене. Няма и ден пропуск  Peace

# 82
  • Мнения: 7 474
Панасоник и я ползвам за претопляне , размразяване и запичане на сандвичи Peace

# 83
  • Мнения: 111
NEO- използвам я за претопляне, размразяване и стерилизиране на шишета.Доволна съм Simple Smile

# 84
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 577
[Самсунг Peace!Основно си претоплям кафето и размразявам/color]

# 85
  • Мнения: 1 202
Самсунг ! Ползвам я за всичко -претопляне, готвене , печене ! newsm74

# 86
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Панасоник и я използвам май само за претопляне.

# 87
  • Мнения: 1 101
LG - най-вече за стерилизиране на шишета  Laughing

# 88
  • Мнения: 510
Daewoo. Ползвам я за претопляне, размразяване и стерилизиране.

# 89
  • Мнения: 1 065
И нашата е САМСУНГ С ГРИЛ.Преди да я купим очаквах ,че ще я ползувам колкото обикновената фурна и в началото бях разочарована.Но с времето открих предимствата и и вече ни е незаменим и ценен помощник.Какво правя в нея ли-най-често претоплям храна и кафе,готвя зеленчуци и месо,варим прясно мляко,картофи ,моркови ,ориз;правя кекс,крем карамел,мляко с ориз;пека ядки и пуканки и още за много други неща .Какво не правя-сандвичи на грила(струва ми се много бавно) и пица.Пица пробвахме преди години  ,когато я купихме ,но всички опити ни завършваха с провал -жилава и суха ,особено ,като поизстине няма отгризване

Общи условия

Активация на акаунт