Солун-Паралия Катерини-Метеора

  • 10 633
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 200
Ето от мен-малко снимки от там.


http://www.bgalbum.com/thumbnails.php?album=5966

# 16
  • Мнения: 13
Пресни впечатления от този маршрут. Първо не се доверявайте много на Глобус Турс - доста слаба организация, екскурзоводката беше услужлива, но неефикасна..., климатика се развали в автобуса и беше малък ад.
Иначе Метеора е невероятно красиво място, водопадите на Едеса също са прекрасни. Изворите на Афродита - пълна скръб и гадост, водиха ни на някакви уж забележителности, които обикновено бяха окачествени като "2 камъка на кръст" и бяха 8 евро вход.
Спахме в Паралия - прилича на Равда - същите сергиики с боклуци като по нашето море. Плажът беше обаче чудесен, чист, водата също.

# 17
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Бохемия засега май са водещи в организиране на всякакви екскурзии с автобус особено в съседните страни. Чувала съм все хубави неща  Peace

# 18
  • Мнения: 148
Моля ви, ако може някой да ми препоръча добра туристическа агенция, която да предлага тази дестинация за 3 дни (петък, събота и неделя) около 20.10. Предварително благодаря  bouquet

Мога да споделя, че ходихме в Гърция миналата седмица и минахме точно по този маршрут Peace Бяхме там за 4 дена. Пътувахме със "Зора турс". Останахме доволни от агенцията и екскурзията въобще. Първия ден ходихме в Солун, втория - на Метеора и изворите на Афридота, третия ден трябваше да има екскурзия (по желание до Вергина), но тя не се състоя, защото нямаше желаещи и вместо това ходихме на плаж. На четвъртия ден по обяд си тръгнахме за България. Забравих на пиша, че спахме в приличен хотел в Катерини. Hug Simple Smile
Ако имаш допълнителни въпроси можеш да питаш! Hug

Общи условия

Активация на акаунт