Петна върху кухненски плот

  • 1 341
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Здравейте,

Интересувам се какъв препарат мога да използвам за премахване на петна от кухненски шкафове/плот, без естествено да се нарушава покритието.

# 1
  • Мнения: 363
Зависи с какво покритие е.

# 2
  • Мнения: 12 770
Пробвай на някое място, което не се вижда много, с препарата, който избереш. Предполагам, че не е добре да е абразивен. По принцип си има препарати за мебели, аз такъв ползвам за всички мебели, и в кухнята.

# 3
  • Мнения: 4
Ами ПДЧ е покритието, не е нещо нестандартно. Някой може ли да препоръча препарат или просто да е такъв за мебели?

# 4
  • Мнения: X
Петна от какво? Повечето се махат с топла вода и търкане.

# 5
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 862
Аз изчистих от плота петно от ръжда или нещо подобно, доста упорито, с т. нар. магическа гъба за петна, която чисти само с вода.

# 6
  • Мнения: 4
Ами изглежда от храна, зеленчуци например, но само с вода не става

# 7
  • Мнения: 54 415
С обезмаслител.

# 8
  • Мнения: 4

Не мисля, че е подходящ за такава повърхност

# 9
  • Мнения: 54 415
Моя плот само с това го чистя.

# 10
  • Мнения: 1 194
Аз изчистих от плота петно от ръжда или нещо подобно, доста упорито, с т. нар. магическа гъба за петна, която чисти само с вода.

Любима ми е и на мен! Предпочитам я пред повечето препарати - справя се отлично и с мивката от силгранит.

# 11
  • Мнения: 67
Здравейте,

Имам нужда от малко помощ. На бялата ми дървена маса за кафе незнайно как се появиха 2 малки петънца..като че ли са мазни петна. Някой да ми препоръча препарат или домашна хитринка?

Благодаря

Общи условия

Активация на акаунт