Пазаруване от HМ, тема 50 юбилейна

  • 40 760
  • 741
  •   1
Отговори
# 405
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 734
Joy

# 406
  • Мнения: 54 408
Абе баш ти не си така! Hug

# 407
  • Мнения: 2 794
Вчера мернах черни дънки, 18 лв. във всички размери.😝🤗

# 408
  • Мнения: 68 644
И? Къси, а...

# 409
  • Мнения: 1 325
Здравейте.Тази седмица изтрещях, поръчах бельо за почти 200лв, ама ...много съм доволна.Нещата, днес ги получих, много хубави материи, стоят добре, не съжеалявам.Лошото е, че гардероба ми прелива вече, уж нямаше нищо да купувам повече, но ...искааам😂😂😂

# 410
  • Мнения: 54 408
Вчера мернах черни дънки, 18 лв. във всички размери.😝🤗

Нали се обзаведохме с тях, ти изпусна ли?
12, 95 излизат. Simple Smile
Точно по твой вкус Simple Smile С висока талия.

# 411
  • Мнения: 651
Имам ваучери за намаление (от стари дрехи), които са били валидни до 31 януари.. Но ми се върти в главата, че увеличиха срока им. Има ли нещо такова?

# 412
  • Мнения: 54 408
Изтекоха.
До 31 март бяха.

# 413
  • Мнения: 68 644
Да, до края на март. Вече не са валидни.

# 414
  • Мнения: 5 386
От намалението на дънки взех от тези за 17 лв.- черни, в два размера 40 и 44. Не ни паснаха, с етикети са, но не искам да връщам, защото наистина дойдоха на 13лв.
Ако някой проявява интерес към тях /40 и 44/, да пише.
Иначе ще трябва да отслабвам ....а пък хич не полагам усилия.

# 415
  • Мнения: 3 413
Някой има ли тези гащури. Искам да ми стоят като на снимката. Нося ХС размер. Да не са умалени?

# 416
  • Мнения: 6 938
Тъкмо ми излезе реклама за тях и ги сложих в любими, но на мен все още ми е тоолкова студено, че хич не съм на фаза къси гащи, ще чакам първо ти да ги поръчаш Stuck Out Tongue

Аз имам въпрос за детските обувки, тъй като не съм поръчвала досега. Има дадени насоки за см на ходило, но как да разбера колко аванс дават?  Примерно на 28 номер пише за ходило 17,3см., предполагам стелката е поне 17,5см

# 417
  • Мнения: 1 666
За детските обувки и ние като теб - чакаме някой от групата да поръча и да измери и  така преценяваме обикновено. Wink
Имам 31 номер сандали от края на миналата година и мисля и тази да изкара с тях. Чакам да отворят магазините вече аз, трябва да закарам девойката да й търся дънки, че на 7г. е с размер за към 10г. и не мога да я преценям вече на око.
Взех й някои неща от колекцията на Angela Mckay , уголемени са, но  ми харесаха.

# 418
  • Мнения: 865
Вчера мернах черни дънки, 18 лв. във всички размери.😝🤗

Нали се обзаведохме с тях, ти изпусна ли?
12, 95 излизат. Simple Smile
Точно по твой вкус Simple Smile С висока талия.
Като на модела ли стаят?

# 419
  • Мнения: 3 413
Тъкмо ми излезе реклама за тях и ги сложих в любими, но на мен все още ми е тоолкова студено, че хич не съм на фаза къси гащи, ще чакам първо ти да ги поръчаш Stuck Out Tongue

Аз имам въпрос за детските обувки, тъй като не съм поръчвала досега. Има дадени насоки за см на ходило, но как да разбера колко аванс дават?  Примерно на 28 номер пише за ходило 17,3см., предполагам стелката е поне 17,5см
Лоша жена. Сега аз да се нахуля първа 😁
За обувките- или са точни, или са малко по-уголемени. Най-често купувам, примерно напролет, вземах са уголемени-обуват се наесен 🤣🤣🤣🤣

Общи условия

Активация на акаунт